SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
DJ_DoDo
jest jest progres po tych zdjęciach od razu barki rzucają się w oczy różnica w objętości, no i stosunek plecy/talia też zdecydowanie na plus mogłeś się zgłosić do redukcji z Redoxem to redukcja już by szła


dzięki, nie wykluczam użycia Redoxa na początek redu, ja tam się nie muszę nigdzie zgłaszać, by mieć co potrzebuję i chcę
potem pewnie wleci coś mocniejszego

MARIAN 17
plecy fajnie poszły ale to zarcie robi na mnie wieksze wrazenie chyba przez redu


Tobie teraz to już pewnie będzie się podobać nawet byle co


prz1993
Mam nadzieję że już skończą się moje kłopoty, i od pon polecisz z nowym planem


Przemek Ty sobie na razie nie zawracaj tym głowy
Ja prawdopodobnie zrobię sobie nawet do tygodnia off, myslę ze mi to dobrze zrobi. Poza weekendem pokręcę aero i wrócę na siłkę za tydzień w środę.


Czawaj
Wszystko UP, nie tylko plecy


No gdzieś te kilka kg musiało się rozłożyć, dobrze że nie tylko w pasie



Dzisiaj poleciała klatka, trzeci trening po przerwie i znowu wszędzie dorzucone.
Czuć tutaj duży zapas, ale staram się nie szaleć i z głową progresować




Micha dzisiaj MC:

1. Na śniadanie twaróg

2. Potem tortille + mięso mielone z piersi indyka + łopatki wieprzowej


3. Anaboliczna zupka z kaszą jaglaną , wołowiną i indykiem


4. po treningu standard


5. pierogi z polewą białkowo - jogurtową, daję zdjęcie bez polewy, bo z nią wyglądało to średnio

6. ? coś jeszcze ale nie wiem co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Jak @Tomek slusznie zauwazyl progres jest po calosci. Nogi pokazywales ostatnio i nie ma ukrywac ze to twoja najmocniejsza partia nie widze fotki poerogow a na nia ciesze sie najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Kamil - w sumie szału z tym foto nie było więc może dobrze ,ze nie weszło co do nóg, są od dawna najlepsze ale w tym roku góra została na pewno podciągnięta, zobaczymy czy będzie to widać za jakiś czas gdy spali się zalegający smalec

Dzisiaj w planach 4 DT pod rząd, wypadają plecy lekko + bic, ale zrobię barki + tric czyli mój ulubiony w ostatnich tygodniach trening, po wczorajszej klatce lekkie domsy ale damy radę, może gdzieś coś lekko na plecy wrzucę na koniec.
Lecę na trening po 2 posiłku, bo potem trochę spraw do ogarnięcia m.in w sprawie chrztu synka, a część pracy przerzucę sobie na godziny popołudniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Nogi wyszly przekozacko, nie tylko dlatego, ze ujecie z ich wysokosci, choc i to sprawilo, ze dominuja nas reszta, logiczne

Co chce powiedziec- Banan ma wg mnie ogromny potencjal, pamietam zdj ze starego dziennika, szczegolnie taka fotke bicepsy tylem, to bylo jakos kolo 2008. Pomyslalem wtedy- kurva, jakie barki. I te barki dalej sa Twoja wizytowka. Jakby zebrac wszystkie przeciwnosci- te dobre i te zle, mam na mysli np brak wiecej czasu przez prace, rodzine (zycie, to te przyjemne lub potrzebne przeciwnosci) albo sporo kontuzji (niechciane i zle) to chce sie zajsc w glowe jakim cudem i tak robisz postepy i naprawde swietnie wygladasz. Najlepsze, ze zdaje sie, ze wszystkie przyrosty masz w zasiegu reki- w Kielcach w 2016 bylo dosc plasko, miesiac pozniej widze Cie na ustawce- bum! Juz pekate miesnie. To jest wlasnie ten potencjal podparty ciezka praca. I nie masz odstajacych partii, to tez jest wazne.

Tak sobie mysle, ze jakby dac Ci tyle czasu ile np mam ja, zeby moc wlozyc jeszcze wiecej w ten trening, to szybko zaczeli by Ci zarzucac, ze wziales bombe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
dzięki, nie wykluczam użycia Redoxa na początek redu, (...) potem pewnie wleci coś mocniejszego

pewnie masz na myśli burn4all, lub już całkowicie po grubości polecisz na T-Burnerze uważaj na te środki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
DJ_DoDo
Banan
dzięki, nie wykluczam użycia Redoxa na początek redu, (...) potem pewnie wleci coś mocniejszego

pewnie masz na myśli burn4all, lub już całkowicie po grubości polecisz na T-Burnerze uważaj na te środki


kolejność Ci się pomyliła i zapomniałeś o stimall'u który robi konkretny rozpierdziel za jedyne 19,99
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_StimAll_Extreme-opis36462.html


Tomek - przesadziłeś ale miło mi bardzo i dałeś kopa na trening jeszcze mocniejszego, będzie konkretny zajazd, tym bardziej,ze zrobię sobie teraz kilka dni przerwy

Muszę gdzieś kiedyś odkopać te starsze zdjęcia i blogi to dopiero byłyby jajca
Zresztą nawet tego jak za parę lat zacznę czytać przy jakiejś okazji to będzie na pewno wesoło - jakby nie było sporo się tutaj tematów przewinęło, nie tylko związanych z siłownią

Czy jest potencjał to nie mi oceniać, według mnie: chudy kościec i bardzo długie kończyny na pewno byłyby mocnym utrudnieniem, żeby to jakoś wyglądało, gdybym miał ambicję przygotowań do zawodów. Musiałbym dorzucić naprawdę sporo kilogramów, czasem jestem ciekaw jakbym wyglądał w wersji około 100kg ale jak sobie myslę ile to problemów z taką wagą tak po prostu na co dzień i ile trzeba byłoby jeść by to utrzymywać to sobie daję spokój z takimi pomysłami, to nie dla mnie

Na przyszłe lata celem będzie ubijanie tego co się posiada (myślę ,ze dojscie do 90kg to będzie max przy niskim w miare %bf), pogoń za kilogramami zarówno na wadze jak i na sztandze mnie nie pociąga, kontuzje różnorakie podcięły mi skrzydła

Kiedyś było inaczej, wyniki siłowe cieszyły mocno - jak wlasnie trenowałem z te 10 lat temu (może to z tego okresu fotka, o której pisałeś) z pomocą Wodyna; to byłem w szoku jak można co tydzień praktycznie progresować wszędzie z ciężarem, kwestia odpowiedniego planu treningowego, rozłożenia ciężarów, itd (a jakby jeszcze popracować nad techniką i brakami to już w ogóle byłaby moc)
Mój tata był dobrze zapowiadającym się ciężarowcem z rekordami kraju w swojej kategorii młodzików swego czasu, ale nie dostał zgody na starty w zawodach z powodu arytmii serca i rzucił ten sport, kto wie może coś tam w genach siedzi, ale o tym się na pewno nigdy nie przekonamy bo teraz to bym sobie tylko większą krzywdę zrobił

Mam nadzieję,ze i tak szczyt formy przede mną. Jak w życiu ogarnie się inne ważne, przyziemne kwestie i dzieci zostaną odchowane to wtedy będzie można się skupić na zrobieniu naprawdę mega życiówki - taki mam plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
kto wie może coś tam w genach siedzi, ale o tym się na pewno nigdy nie przekonamy

nigdy nie mów nigdy, jeszcze jest nadzieja we Franku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
hahah, w sumie to nie wiem czy chcę by brnął w ten sport i całe to rosnące w internecie fit-bagno niech lepiej zajmie się tenisem lub nawet kopaniem piłki ;)

tymczasem jestem po treningu, niestety do najlepszych nie należał

od 1 ćwiczenia było strasznie ciężko, a potem tylko dzięki zmianom, typu dodanie dropsetów, zwiększenie składanki, jakiejs superserii dobrnąłem do końca, po 1 ćwiczeniu miałem ochotę skończyc trening jakoś bez energii i mocy... ogólnie trenowanie 4 dni pod rząd, do tego drugi raz barki w ciągu 6 dni i pół dnia po klatce to był sredni pomysł - no ale nie było wyjścia, teraz sobie trochę odpocznę

Wieczorem moze jakas wypiska, jak bedzie co wrzucac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Niech w piłę kopię od małego z tego ejst pieniadz, lub branża IT, z kulturystyki w polszy trudno wyżyć czhyba że ktos jest medialny

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nooo w IT świetnie płacą

1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium