SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Nie marudź :D IF sobie zrobiłeś hahaha .
Co do Reda to też cała flaszka u mnie to za dużo, pewnie by mnie poczyściło po ilości kofy
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
mnie lekko smyra

Ok, wróciłem do domu , caly dzień zabiegany - ortopedę odpuściłem , pojde w sierpniu. Szkoda byłoby mi czasu, poza tym kto wie czy by mnie nie zdenerwował , a to by mogło mi zepsuć caly strasznie długi 4 dniowy urlop . Pozostało się spakować na jutro i z rana był pomysł wyruszyć ale już wiem ,ze to mało realne, pewnie wyjedziemy gdzieś przed południem, a jutro w planach jeszcze odwiedziny znajomych w Zakopcu...lekko nie będzie na trasach ;)

Pana cotta


300g kury + mozarella i grzanki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Baw się dobrze :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Swietny filmik Lekarza mogles jednak odwiedzic, nie zaszkodziloby pewnie W takim razie udanego wypoczynku i szerokosci na drogach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Filmik jak już pisałem super, ale też towarzystwo dobre
Ja ogólnie jestem przesiąknięty kofą po kawach więc w teorii i cały szot nie powinien mnie skopać, ale jakoś boję się spróbować. Jak Gienus, żeby nie siedzieć w kiblu zamiast treningu Zresztą tu też liczy się czas od ostatniego posiłku- jeśli odczekam tylko godzinę będąc pełny i załaduje kofę, to mogę być pewny, że poczuję dopiero po 1-2h

Do jutra Panowie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Czawaj, wpadaj do Wawy we Wrześniu to się ugra coś :D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Bardzo chętnie Gienus i taki był plan, na FIWE, ale musiałem poświęcić ten wyjazd dla seminarium z Platzem w Wiedniu...
Ale kto wie, może i tam zawitam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
dzis juz od rana swieci słońce więc myslę że urzyjecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Od dziś pogoda ma być na kozaku, więc byłbym spokojny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Czas na szybki skrót ostatnich dni , w piątek wyjazd do Oświęcimia. Na traskę ponad 300g pulpetów z indyka w sosie pomidorowym z dodatkiem marchewki i kaszą jaglaną


Ogarnęliśmy się trochę po spokojnej trasie i następny kierunek -> Zakopane, wizyta u znajomych, bardzo dobre jedzonko w restauracji Toscana



Do tego kolega stary góral i nie wypuścił nas tak łatwo, wypiłem parę piwek , zostaliśmy u nich aby nie wracać w nocy do Oświęcimia i nie męczyć już Franka, bo dla niego to pierwsze tak długie traski i sporo wrażeń jak na jedną dobę . Tak więc w sobotę po śniadaniu powrót , trasa mimo ze cos kolo 120km to dłużyła się mega , blisko 4h :/

więc wypompowany musiałem sie odpowiednio naładować na ustawkę


Zdjęcia z ustawki powrzucam na spokojnie , jest sporo bardzo fajnych, będzie też na pewno jakiś film Wrzucę tutaj tylko jedną wspólną i selfiaka z rączki , który już pewnie każdy widział :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium