SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
BzykuDG
Aż mnie już w nosie swędzi na samą myśl


wciągniesz porcję 30g nosem? to byłby hit na filmie

Padme kolega Anubis już mnie uprzedził, miałem kilka porcji testowych PRE (bardzo wysoka nota) i Intra i swoją opinię akurat wczoraj wrzuciłem w w/w temacie https://www.sfd.pl/post-p18191690.html , jak już wrócę do mocniejszego dzwigania to preworkout leci na 100% , intra raczej nie bo nie jestem fanem popijania jakichs dodatków na treningu (tym bardziej jak cos biore przed i/lub po treningu), post workout nie wiem czy w ogole bede testował, z reguły i tak u mnie wpada bardzo szybko posiłek, czesto jeszcze na siłowni (poza obecnym okresem bo mi się nie chce ) wiec raczej takie produkty u mnie po prostu są zbędnę, ale to sie jeszcze okaze, moze na poczatek taki mix przed i po byłby w sam raz ;)

No co do smaku jak Gienek wspomniał - dla mnie rewelka, naprawdę dawno nie piłem tak dobrej przedtrenigówki i co do porcji to wlasnie nie wiem czy Krzychu się zakręcił czy na sklepie jest cóś nie tak, ale wynika z opisu ze porcja ma 30g i jest ich 20 , a nie na odwrót (20g - 30 porcji), tak czy siak skład bardzo fajnie skonstruowany , ja troche nieobiektywny bo obecnie czego bym pewnie nie wział to ocena byłaby i tak wysoka. Jak np. zaraz łykam z 4g cytrulinki + bcaa i zapewne trening który planuję zrobić za około 40min będzie też fajny, bo po prostu mnie nosi na samą myśl ,ze jadę coś pomachać

Wiktor - no coś za coś , jednak ilość substancji czynnych też jest inna niż w wiekszosci przedtreningówek na rynku, z usa czesto mozna dostać cuda opare na samych 'mozgoj**ach' substancja i za 150zl puszeczki marne 150-200g z porcjami w wielkosci 4-6 g gdzie i tak tylko stymulanty robią chaos w mozgu i cpalnia na treningu ,a dla miesni czy organizmu substancji odzywczo-aktywnych nie ma tam nic (poza tym ,ze polowa tej smiesznej porcji to czesto jeszce cukier ) Tutaj mozna porcje nawet dac 20g i bedzie wtedy te 30 dawek , dla poczatkujacych lub mniejszych dzików (nie >100kg) powinno byc i tak ok,najwyzej dorzuci troche kofeiny do porcji by trzeba bylo :)

ps. jako zawodnik, masz lepsze ceny na sklepie i wtedy juz nie wyglada to tak źle


zbieram sie na jakis trening, nie wiem co robić wyjdzie w praniu podczas rozgrzewki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Rano na czczo: 4g cytruliny i porcja INTRA workout , którą musiałem wykończyć i na trening o 6 rano, zaraz po otwarciu siłowni.

Wleciał trening w składankach / superseriach:
A1+A2. Przysiady + Wiosłowanie sztangą x 5 , siadów nie robiłem od niepamiętnych czasów, minimalny ciężar i sporo powtórzeń (łącznie ponad 100) + wiosłowanie 12-5 powt
B1+B2. Wiosłowanie na maszynie siedząc 4x10-8 powt + Wyciskanie sztangi skos 4x10-8 powt
C1+C2. Wyciskanie wąsko leżąc 4x12-10 powt + Uginanie ramion sztanga prosta 4x12-10 powt
+ interwały

Po treningu zjadłem batonika z nowości AllNutrition


smakowo - ok, ale konsystencja typowej mordo-klejki, jadłem go z 10min

po powrocie do domu reszta wczorajszej 'zupki' , która niestety wczoraj została zapomniana i zostawiona na ogniu za długo i z zupy zrobiło się suche danie na dodatek lekko przypalone sos bbq od AN uratował sytuacje ;)



Teraz dużo pracy, montaż filmu, wieczorem wizyta u ortopedy - chociaz zastanawiam sie czy isc, szkoda mi troche zmarnowanego czasu, także kasy bo to prywatnie i gosc troche sobie liczy ,a boje sie ze bedzie to kolejne 10min ,jakies smieszne badanie usg, pare zdań i zero korzyści. Przemyśle sprawe, zyje juz jutrzejszym poczatkiem krotkiego urlopu i wizja tego mnie nakręca ,zeby wszystko dziś ładnie poogarniać i mieć z głowy, a od jutra totalny relax przez 4 dni w doborowym towarzystwie w sobotę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ten baton coś jak Matrix czy bardziej jak cukierki Irysy?

Powodzenia w ogarnięciu wszystkiego i udanego urlopu... nam życzę

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
matrixy jadłem dawno temu , wiec jak dalej są takie ch**owe jak kiedys twardawe i niesmaczne na dodatek to nie , to bardziej sie kleiło w mordce , gryzłem gryzłem i nie mogłem przegryźć wiec chyba bardziej jak iryski
no albo po prostu to był baton jeden z kilku ktorego mialem w aucie jakis czas i sie taki zrobił jak polezał w ciepłym schowku %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Kolorowo, treningowo
Dzieje się sporo!
Fajnie, że widzimy się w sobotę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886909
No widzę! Kuba wchodzisz na obroty przed najbliższymi ustawkami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
normalnego treningu nie zrobię na pewno, ale chociaż by nie stać to się przypompować lekko i mieć lepsze samopoczucie
dzisiaj jak wyszedłem z siłowni to nastrój 200% lepszy niż wczoraj jak cały dzień siedziałem w domu i tylko komp + jedzenie + komp +jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886909
Spompujesz łapy do foty i wszystko się będzie zgadzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
żeby było jeszcze co pompować





Film z wczorajszego treningu Krzyśka i ekipy z SFD

trochę się namęczyłem z montażem ,program mnie strasznie dziś irytował, jestem w dupie z czasem dzisiaj masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
red na raz to dla mnie już za dużo, ok 400 mg kofeiny jeszcze dobrze toleruje.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium