SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
W czerwcu trochę więcej aktywności aero niż w maju ,wg tego co mam spisane w endo.
Cel na lipiec to jeszcze więcej km (szczególnie na rowerze - ostatnio nie jeżdżę, bo pogoda jest do dupy, co mogę wyjść po pracy i pośmigać to leje deszcz/burza) + no i bieg ciągły minimum 30min.
Niestety od ostatniego treningu 'biegania' mija 6 dni , planuje iść jutro - już jest sporo lepiej z rozmasowanym ,pospinanym achillesem.

Kondycyjnie to spokojnie mysle bym to zrobił, a nawet więcej minut, ale nie chcę ryzykować jakichś kolejnych drobnych urazów. Skoro ciągle coś mi dokucza po bieganiu , to na pewno kuleje zarówno technika samego biegu, jak i moje nogi nie są do tego do końca stworzone
Jeszcze nie doczytałem nawet 2 rozdziału książki 'gotowy do biegu' a już wiem, że sporo błędów popełniam ale na siłę nie będę też teraz zmieniał się w biegacza, więc najwyżej to co mi się uda postaram się skorygować i zobaczę czy to coś poprawi



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
Wołowinka


Knedle z truskawkami


Pieczona owsianka




żyłki po 11 tyg przerwy



miłej niedzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Tez nigdy karkowki wolowej nie jadlem, ale jak to wol, musi byc dobry Te owocki z targu, mmm...
Banan, wracaj bo az zylki wychodza i sie upominaja o Ciebie, a na powaznie wciaz wygladasz lepiej niz wiekszosc ludzi na silce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
zarcie jak zwykle fajnie sie prezentuje:)
tez obecnie zaczynam przykladac bardziej uwage do tego co jem:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
Czawaj
Tez nigdy karkowki wolowej nie jadlem, ale jak to wol, musi byc dobry Te owocki z targu, mmm...
Banan, wracaj bo az zylki wychodza i sie upominaja o Ciebie, a na powaznie wciaz wygladasz lepiej niz wiekszosc ludzi na silce


Muszę przyznać , ze jak dzisiaj dokończyłem tą potrawę to smakowała mi najbardziej. Jak mięsko poleżało trochę w lodówce i widocznie się jeszcze jakoś przegryzło no to KOSA niesamowita, a teraz smutek ,ze juz wszystko zjedzone. Miałem następnym razem zrobić z innym kawałkiem wołowiny,ale chyba powtórze z karkówką tylko większą ilość trzeba zrobić



Co do wyglądu - nie przesadzajmy niestety nie udało sie dzis pobiegać, bo dość niepewnie czuję jeszcze prawy achilles, mam nadzieję, że uda się jutro no i jakiś delikatny FBW gdzies uda się zrobić


TomQ-MAG
zarcie jak zwykle fajnie sie prezentuje:)
tez obecnie zaczynam przykladac bardziej uwage do tego co jem:)


Dzięki, ja tam się zbytnio nie przykładam jak i tak nie mam po co

ale staram się jeść dobrze i smacznie

dziś młoda kapustka wjechała


a także



wojtekztr
Banan wychodz na Binkowskiego


to jest kategoria dla niepełnosprawnych




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Jakby była to ja od 2009 mógłbym startować
Ziemniaki wchodzą jutro
A kapustkę miałem już wczoraj od mamy, mniam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
Dzisiaj coś srednio z apetytem , moze i dobrze ;)





Pod wieczór po 8 dniach przerwy próba biegania w terenie (6x4.00 bieg + 1min chód), tempo wolniejsze niż wcześniej bo starałem sie wprowadzić drobne zmiany w technice biegu i już wiem ,ze bedzie to cholernie ciężkie


Także był to 1 test paska polar h7 do mierzenia tętna, byłem w szoku jaki zakres mi łapał nawet 181 w pewnym momencie i średnia 157 przy takim tempie...cos mi tu nie pasuje, bo zupełnie tego nie czułem, ale też byłem po jednym z ostatnich kapsów shellshocka , który mi się uchował, a to mieszanka dość konkretna i może dlatego ;)

Po powrocie 15min mobilizacji i ugniatania, rozbijania głównie okolic prawego achillesa, obu goleni / łydek i lekko okolic kolan. Można się położyć ,doczytać książkę i zregenerować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
niby nic wielkiego a 600kcal ładnie poszło :) no z tym jedzeniem to się ociągasz, bo przyzwyczaiłeś do pięknych zdjęć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
DJ_DoDo
niby nic wielkiego a 600kcal ładnie poszło :) no z tym jedzeniem to się ociągasz, bo przyzwyczaiłeś do pięknych zdjęć :)


pojechałeś mi po ambicji

dzis znow jakos bez apetytu ,więc wjechały głównie bułeczki z prawie 400g wędzonego fileta z indyka (zaj**isty)




Kończy mi się powoli robić cudo z takiego mięska


dziś już zdjęcia nie będzie ale jutro ślinotok gwarantowany, zaraz wjedzie porcja z 300g bo teraz głodny jestem strasznie , bo dziś miało nie byc aktywności ale spacer z synkiem jak ładna pogoda to obowiazek ! i po spacerku ssanie niesamowite :)



Przy okazji żonka dostała zielone światło od pani ginekolog i w końcu ma zgodę do rozpoczęcia lekkich treningów , wiec na poczatek rozpoczyna podobnym planem jak ja trening biegowy , mega mnie to cieszy. Moja najlepsza partnerka treningowa niech jej idzie jak najlepiej ,a jak ja znam to za miesiac juz bedzie smigała dużo leiej niż ja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium