SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
12.03.2017

Zawody w Żelistrzewie - fajna, klimatyczna impreza ale dosyć męcząca. Sam fakt iż byliśmy na miejscu przed godziną 9 ,aby się w miarę spokojnie rozstawić ze sprzętem, a zawody zaczęły się około 12 to już mały problem, przez 3h niewiele się dzieje, ale miejsca trzeba pilnować . Do tego z każdą godziną jest co raz więcej ludzi i robi się mega duszno, zawodnicy pompują się i smarują czasami praktycznie przy kibicach więc to tylko potęguje zmęczenie i uczucie duchoty.
Cały dzień debiutów mnie mniej sił kosztował niż wczoraj siedzenie tam od 9 do 15:30 ale tak to bywa na tych mniejszych imprezach , mimo wszystko mają swój urok.

O samych zawodach nie będę się rozpisywał, dam tylko znaka , że już ponad połowę filmów zmontowałem i wrzuciłem do nas na kanał YT , jest cała playlista https://www.youtube.com/playlist?list=PLlUr0GHhUNpCQxL8rvlPnyq7mNQbtDtiI

Udało się poznać i pogadać parę minut z Mateuszem z forum, który chwilę później wygrał swoje pierwsze zawody w drugim starcie , za pierwszym razem był 3 na Debiutach, więc swietny początek kulturystycznej kariery




Popatrzyłem na to zdjęcie później i mówię sobie , ja p******ę wydawało mi się ,że przez ostatni rok chociaż trochę poprawiłem ramiona , ale niestety jako długoręki chyba nigdy z nimi nie będzie znośnie w ciuchach, 'na zimno'
Jednak zmotywowałem się i po powrocie (400 km) poszedłem jeszcze wczoraj na trening, akurat wypadł zestaw pompujący górę

BARKI + ŁAPY 2 / Ostatni taki sam trening -> tutaj
1. Wyciskanie smith z przodu lub hantle lub maszyna siedząc, dziś smith 15x20 / 12x30 / 12x35 / 10x40c / 6x45kg (samo obciąż.)
2a. Unoszenie bokiem 4x12 x 8 / 10 / 10 / 12 kg
2b. Odwodzenie ramion w tył w opadzie, hantle 4x12 x 7 / 8 / 9 / 10 kg
3a. Wyciskanie wąsko 15x35 / 12x45 / 10x55 / 10x65 / 10x70 kg
3b. Uginanie stojąc ze sztangą 15x15 / 12x20 / 10x25 / 10x30 / 10x30 kg
4a. Prostowanie z wyciągu górnego jednorącz 2x10 x7.5 / 7.5
4b. Prostowanie z wyciągu górnego oburącz z liną 2x max x17.5 / 17.5
4c. Uginanie jednorącz wyciąg dolny 2x10 x7.5 / 7.5
4d. Uginanie oburącz wyciąg dolny 2x max x17.5 / 17.5
Czas: 49 min
+ 8x interwał 20/40 + 12 min aero


Szału nie ma, ale jak na obecny okres nie narzekam. Na treningu wygląda to dużo lepiej niż na początku roku, szczególnie poziom tłuszczu jest co raz niższy , a żył więcej ale tego przy takim świetle zdjęciem z telefonu nie pokażę

Mimo zmęczenia zawodami, trasą - w treningu wszędzie dorzuciłem ciężaru i zrobiłem go naprawdę intensywnie. Jestem z siebie zadowolony, bo w weekend nie wpadło nic mocno kiepskiego do żarcia
Na trasie 2 razy odwiedzilismy Orlen i w sobotę wleciał posiłek bez węgli ,a wczoraj jak już wiedziałem , że będzie wieczorem trening mogłem sobie trochę dorzucić do pieca stąd 2x schabowy + dodatki ;) mogło się skończyć dużo gorzej bo wiadomo jak to jest w trasie Mc's->KFC->Burger King-> MC's

Śniadanie wleciało w hotelu dosyć lajtowe (foto niżej), a podczas zawodów zjadłem łososia wędzonego, migdały, pół kawałka ciasta i z 2 wafle ryżowe, więc tyle co nic





Po treningu wróciłem około 22 do domu i nie mogłem odpuścić za to domowej fasolki po bretońsku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
No niestety lepiej unikać porównań jak panowie są w formie startowej bo to tylko dołuje
A na siłce już się fajnie ramie prezentuje

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Stary, zjadłem tego swojego cheata, ale takiego schabowego bym teraz wciągnął!
3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
no Twoje też niczego sobie ale schabowy faktycznie kozacki, jak nie jadam prawie w ogóle w takich miejscach jak stacje benzynowe tak milo mnie zaskoczyła ta oferta na Orlenie, prócz wiadomo roznych wersji fast foodów, kanapek , sporo takiego domowego żarełka, golonka tez przepyszna :)

thx Rion ,
dlatego ja mimo iz jestem na prawie wszystkich zawodach w roku rzadko kiedys sobie robię fotki %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak tam smak podwójnej czekolady bo u mnie to bardziej orzechem podchodzi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
no to byłby niezły klops ale ja jeszcze nie probowalem, ostatnio super pasuje mi do wszystkiego naturalna opcja i podwojna czekolada czeka zamknieta na swoja kolej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a ten smak naturalny gdyby wrzucić do mleka tylko to jest słodki czy po prostu smakuje "niczym"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
niby smak naturalny ale to nie jest jak woda czy coś, czegoś posmak ma.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
pisałem już o tym jak mleko w proszku, chyba piliście za małego ;)
ogolnie dodajac do omleta chociaz troche (10-15g) nie ma szans by czuc posmak jaja , przynajmniej ja nie czuje ;) a wtedy juz tylko kwestia dodatków , pasuje super, do potreningowego nie uzywalem jeszcze ale jak dodam do ryzu/zelek/owoców/etc to pewnie tez nie zrobi to zadnej roznicy i bedzie smakowalo jak zawsze bardzo dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium