SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle w temacie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Panowie zapamiętajcie: Anubis to nie człowiek , to stan umysłu u niego wszystko jest zawsze TROCHĘ inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Wczoraj był DNT, po południu poczułem się gorzej , wydawało mi się że mam gorączkę ale nie mierzyłem - poszedłem spać zaraz po skończeniu pracy...z małą przerwą na posiłek:




W szklance grzane piwo
Dalej znowu sen i mocne wygrzewanie się w łóżku bo było kiepsko, ale dzisiaj jest spora poprawa.

Praca jedna dzisiaj na leżąco (pozdro z łóżka )
Jutro sylwester trzeba się wykurować,aby chociaż trochę po świętować Nowy Rok i przede wszystkim naszą rocznicę poznania się z żonką


Dzisiaj w planach był trening ale nie wiem czy będę ryzykował, przemyślę to. Chociaż najgorzej z ostatnich dni czułem się wczoraj jak nie było treningu , a wczesniej 2 dni treningowe i sporo lepsze samopoczucie i więcej siły ;) Nie chcę jednak ryzykować czegoś poważniejszego i może odpuszczę jeszcze dzisiaj, trening nie ucieknie - zresztą jutro tez planowałem isc w koncu zabawa dopiero wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Dzisiejsze śniadanie , które dostałem od Reni to omlet z pomidorami/czosnkiem/cebulą i fetą



Później szykuje się jeszcze kilka smakołyków:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Dobrze masz z tą Renią

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Ja mam omlet w pracy - ale z rodzynkami. Mogę jeść codziennie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Malinowa
Dobrze masz z tą Renią


Mam nie ukrywam tego :P
ale to działa w obydwie strony


Night - smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Za mną dwa ostatnie treningi w tym roku (wczoraj plecy , dzisiaj klatka)

Obydwa podobnymi schematami jak tydzień temu, więc ze sporą ilością nowych ćwiczeń. Dodatkowo dzisiaj klata ,z racji ze nadal czuje sie oslabiony - na niższych znacznie ciężarach ale z wydłużoną fazą negatywną , bardzo fajna pompa

Wczoraj sporo gorszy apetyt, bo pół dnia spedzone na kiblu ale wleciała jeszcze tarta , którą Renia uwielbia - ja troche mniej ,bo za szpinakiem nie przepadam ale zjadlem cwiartke ;)



Potem na dokladne kanapeczki z pasztetem z kurczaka, rewelka odkrylem niedawno w moim ulubionym mięsnym ,a i 2 ciasteczka



Dzisiaj od rana



Teraz poleciał standard ryz+indyk, a potem juz sporo smakołyków i na pewno troche picia



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Chciałbym wszystkim przeglądającym życzyć dużo ZDROWIA w nowym roku ! Ono jest najwazniejsze a reszta przyjdzie już sama

Ja dzisiaj świętuje podwójnie z wszystkimi na sylwestrowej zabawie i z Renią z okazji rocznicy naszego poznania - już siódmej

Czas zapieprza niesamowicie, dlatego nie warto go marnować i trzeba korzystać. U mnie w tym kończącym się roku nastapiło wiele zmian zarówno w życiu prywatnym jak i służbowym ale wszystko co najważniejsze do przodu Oby kolejny rok był podobny pod tym względem bo planów do zrealizowania mamy jeszcze całe mnóstwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522631
dzięki i dla Was również dużo zdrówka i realizacji planów w nowym (miejmy nadzieję) lepszym roku


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-12-31 15:17:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium