SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Tak ten filmik to jest też taka mała kwintesencja najlepszej ligi świata - NBA, emocje , to jak jeden gość robi się nagle HOT i choćby rzucał z zamkniętymi oczami i tak by wszystko pewnie trafiał
Jak sam grałeś w kosza to tym bardziej pewnie Cię to interesowało, ja od małego grałem w piłkę, a potem wiele lat w siatkówkę ale , że wzrostu zabrakło by grać na jakimś wyższym poziomie to wszystko tylko amatorsko. Za to od kosza zawsze stroniłem, średnio lubiłem - jednak jak się było młodszym zawsze na boisko w lato się chodziło i trochę pograło , porzucało.
Jednak mimo, że w siatkę grałem naprawdę długo (i zamierzam jeszcze pograć jak ponaprawiam to i owo) to poza Reprezentacją na dużych imprezach , nigdy jakoś specjalnie oglądania siatkówki czy piłki nożnej mnie nie kręciło, a NBA mogę oglądać dzień w dzień i pewnie bym tak robił ,gdyby nie to ,że sezon jest bardzo długi - 82 mecze i często jak drużyny są b2b (dzień po dniu) lub grają 3 mecz w ciągu 4 dni (lub 4w5) to widowisko na tym cierpi.
Prawdziwa gra zaczyna się na wiosnę wraz z PO, tam już nie ma miejsca na odpuszczanie.
Staram się być jednak na bieżąco, bo też trochę gram u buka (4fun) i łatwiej podejmować jakieś decyzje gdy się trochę poogląda spotkań niż tylko patrząc na suche statystki pomeczowe czy informacje w necie

Fajnie, że jest tu paru fanów tej ligi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
U mnie dzisiaj, po dniu wolnego - trening BARKÓW, trwał około lekko ponad 30min
1. Wyciskanie w siadzie na maszynie z przodu 5 serii 16/15/13/11/9 powt + dropset złożony z 4 serii
2. Unoszenie hantli w opadzie na ławce skośnej 4 x 12 powt
3. Unoszenie bokiem , zobaczyłem dziś na jakimś filmiku metodę wykonania jakby 1,5 ruchu (jako 1 powt) , najpierw pierwsze uniesienie , następnie opuszczenie do połowy i wykonanie znowu uniesienia, pompa i palenie niesamowite x3 serie po 12-10 takich łącznych powtórzeń
4. Unoszenie przodem hantli 2x max + przytrzymanie w górze hantli przodem 30 sek

Na koniec 6x 25/35 sek interwał na orbitreku + schłodzenie 10min


Micha jak ostatnio taka nijaka m.in omlet


Tatar


Przed treningiem:


Jakoś specjalnie mnie nie pobudziło :/ może dlatego ,że cały dzień byłem mocno senny, a dodatkowo chciałem zaliczyć szybkiego power-napa przed siłownią (max do 20min) , wyszło z tego coś koło 50min i nawet ten zestaw mnie specjalnie nie rozbudził, beta alanina trochę dała się odczuć na uszach na pewno na plus lepsza pompa ale i sam trening był raczej z gatunku szybkich i intensywnych

Kolano na orbitreku nie było problemem, ale nadal coś tam w nim lekko czuję i nie wiem czy będę robił w tym tygodniu nogi - zobaczymy w weekend jak to będzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Te 1,5 powtórzenia jako jedno to tzw półtoraki, można je stosować w każdej partii i daję nieźle popalić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Hehe! Właśnie zobaczyłem na fejsbuku coś takiego: https://www.facebook.com/TracyMcGrady/photos/a.10150903301123419.436139.39494163418/10154737466248419/?type=3&theater

Niezła schiza, że akurat dzisiaj znowu obejrzałem ten filmik i Ci go tu wrzuciłem! Może to znak, że mam wrócić do tego sportu, albo przynajmniej oglądania ligi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
rion10
Te 1,5 powtórzenia jako jedno to tzw półtoraki, można je stosować w każdej partii i daję nieźle popalić


dzięki, własnie wypadło mi z głowy jak to się nazywało ,a już za czasów treningów z Wodynem je wykonywałem


pachol - może to znak ,ze nie tylko wrocic do grania w kosza ale ,ze musisz dziś zagrać w totka

nie warto takich okazji zmarnować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
słynne półtoraki ...

btw. gratuluję

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Miałem dzisiaj odpuścić trening nóg, z racji iż coś w tym lewym kolanie jeszcze rano czułem ale pomyślałem sobie, że sprawdzę ich stan:






Obiektywnie oceniłem, że nie ma tragedii i uznałem, ze sprawdzę po rozgrzewce jak będzie z kolanem i wymyślę sobie jakiś w miarę lightowy trening bo nie muszę ich mocno atakować co tydzień

Poszukałem czegoś w necie w czasie rozgrzewki, trafiłem na fajny kanał i tego gostka





I zrobiłem m.in przysiady z pauzą na dole (od 60 sek) i potem dumbbell bulgarian split squat (2.35min na filmiku ,ale bez 'podskoku')

Wyszło tak:
- 15min orbitrek + mobility biodra, itp
- Siady z pauzą 7 serii (od 25 do 90 kg) 15-6 powt
- Dumbbell bulgarian split squat 3x10 powt + 2kg ale mnie to dojechało
- Odwodzenie 3s półtoraków
- Przywodzenie 3s półtoraków
- MC na prostych nogach ,bardziej pod kątem rozciągania
Aero lekkie na orbitreku 20 min


Po treningu nowe białeczko, przerzutka z AllNutrition , otrzymałem w prezencie 2 smaki . Na pierwszy rzut czekolada


- smak bardzo dobry, chociaż mało czekoladowy jak dla mnie (pewnie przez brak kakao /nie sprawdzałem/, aby nie robić odżywki na 23% vat bo tak sa klasyfikowane w PL odżywki z prawdziwym kakao w składzie)
- rozpuszczalnosc rewelacyjna

Pewnie będę zadowolony, obecnie piję tylko po treningu i czasem jak mi się nie chce jeść a zachce zrobić szejka to sobie strzelę nygus się zrobiłem ostatnio -wiem



Czas na odpoczynek, butla ballantines mrozi się w lodówce bo wieczorem spoktanie ze znajomymi i mały reset
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Kozacko te nogi wyglądają. Chyba Twoje najlepsza partia.

To w takim razie smacznego wieczorem

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Prawdziwych czekolad już chyba nie ma kiedyś właśnie się dziwiłem jak było białko universala, osobno była sprzedawana czekolada i była droższa od innych.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Dobre masz te nogi ... Kształt, przyczepy fajnie rozmieszczone (bo teraz rzadko kto ma fajnie obszerny boczny zawieszony) no i forma też niezła smar i na dechy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium