SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - podsumowanie redukcji 2018 str. 451

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1054245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
Pewnie Banan ma dłonie i palce jak Denis Cyplenkov

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7292 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912672
nie no , raczej normalne - no moze troche ponad norme dlonie ale palce chudziutkie jak całą sylwetkę
po prostu nie nadaje sie do takich rzeczy , zawsze nie lubiłem w szkole tego co zwiazane z tworzeniem czegos , nawet głupie wycinanie mnie zawsze doprowadza do szału hahaha

ale czego nie robi się pod święta kilka jeszcze takich mikołajków stworzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7292 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912672
Obiecałem , że taki test przeprowadzę więc proszę

Ogólnie oceniam pod kątem rozpuszczalności , smaku , ilości piany - ten produkt na maxa
Dla mnie tylko minus istotny, że to mix bcaa z glutaminą ;) a nie np. 80-90% bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1520 Napisanych postów 3699 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 189755
Fajne, jakby jeszcze był jakiś voice over to idealny test %)

Chociaż z drugiej strony, ostatnio na FB zostaliśmy pouczeni ze testy to sie robi w labolatorium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
no tak tamten typ był niesamowity
miałem coś pogadać zamiast opisywać, ale jest jedna istotna sprawa - nie znoszę siebie słuchać na jakichkolwiek nagraniach, mam jakiś dziwny, zniekształcony głos i jak siebie słyszę to mnie krew zalewa

Lubię gadać o suplach, w końcu 10 lat pracy w sklepie (największym w łodzi) to mega doświadczenie, brakuje mi trochę tych rozmów , bo teraz to siedzę cały dzień w domu przy komputerze - a pisać to nie to samo, co wymiana zdań , ale z każdej pozostałej strony wolę obecną formę pracy niż poprzednią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
fajny teścik

okejka

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 304520
Też to mam, jak siebie słyszę to jak przez plastikową tubę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
ja znowu brzmię jak jakiś...Anubis :/ nie da sie tego słuchać %)

Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-12-18 23:11:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 304520
No jego nie da się słuchać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10735 Napisanych postów 45922 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Banan
no tak tamten typ był niesamowity
miałem coś pogadać zamiast opisywać, ale jest jedna istotna sprawa - nie znoszę siebie słuchać na jakichkolwiek nagraniach, mam jakiś dziwny, zniekształcony głos i jak siebie słyszę to mnie krew zalewa

Lubię gadać o suplach, w końcu 10 lat pracy w sklepie (największym w łodzi) to mega doświadczenie, brakuje mi trochę tych rozmów , bo teraz to siedzę cały dzień w domu przy komputerze - a pisać to nie to samo, co wymiana zdań , ale z każdej pozostałej strony wolę obecną formę pracy niż poprzednią

czym się zajmujesz zawodowo ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.