SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - podsumowanie redukcji 2018 str. 451

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1053745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 9256 Napisanych postów 8682 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 305453
dobrze czytać, że wszystko się ładnie u Ciebie treningowo szykuje będziemy czekać na jakieś wskazówki od Ciebie z większa ilością szczegółów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3775 Napisanych postów 8639 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 929815
Warto popracować z trenerem, to bardxo dużo daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7292 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912669
MARIAN 17
Kuba Mariusz Przybyła? Sorry ale ostatnio jestem do tyłu z forum przez moje przygody :(

Tak Maniek przeniósł się ze swoimi podopiecznymi na Kuźnię (zaraz obok sklepu) więc korzystam z okazji, warto się nauczyć czegoś nowego, bo przez te swoje schematy i przyzwyczajenia to wiem, że często marnuje czas na tej siłowni %)
Oczywiście nie jestem zawodnikiem, że muszę progresować aby czuć się spełnionym, bo nic nie muszę ;) ale też fajnie byłoby widzieć , że lata spędzone na treningu nie idą tylko na kolejne urazy i problemy zdrowotne a także jakieś lepsze zmiany w sylwetce. Mam nadzieje,ze na kolejne lato będzie to widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 1430 Napisanych postów 39742 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 343534
no to czekamy do lata zeby ocenić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7292 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912669
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 7052 Napisanych postów 145496 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1166688
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
W tym roku w lato to będę raczej w środku masy aby coś dorzucić kilogramów trzeba wiele miesięcy popracować, wystarczy mi , że prawie pół roku trzymałem formę w zeszłym roku. Teraz czas zrobić lepszą ale z paroma kilo więcej na budziku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 9256 Napisanych postów 8682 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 305453
w zeszłym roku zrobiłeś taką formę, że jestem pewny, że w tym roku będzie jeszcze lepiej bez względu na okres czy to masa czy redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Co ma być to będzie ;) najważniejsze to odnaleziona radość z bycia na siłowni i solidny wycisk
Dzisiaj na ruszt poszły naramienne. Nie, jak zwykle, 3 ćwiczenia i kilkanaście serii, tylko jak dobrze zapamiętałem 6 ćwiczeń kilka dropsetów i kolejne bardzo przydatne wskazówki odnośnie pracy i ruchu w danym ćwiczeniu. Bareczki napuchły aż miło było popatrzeć w lustro po treningu (pierwszy raz od dawna )

Pozostały nam do przerobienia nogi i nieszczęsny biceps, który był dzisiaj w planach ale dajemy mu jeszcze troche czasu na odpoczynek, może będzie ok.

Menu na dzisiaj.
- jajówa z boczkiem i cebulą
- gulasz wołowy , ryż , warzywa (x2)
- po treningu płatki, gruszka, izolat
- omlet z choco plum, cherry in jelly i kiwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
o o o to pod listem z prośbą o wskazówki dla barków będę się podpisywać obiema rękami
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.