SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG] by Banan - podsumowanie redukcji 2018 str. 451

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 948882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1017 Napisanych postów 1715 Wiek 215 dni Na forum 338 dni Przeczytanych tematów 75428
DJ_DoDo
northwestpassage
Od razu chce się sięgać i kupować :)

raczej wszystko poprzestawiać, bo taki porządek budzi niepokój

U mnie budzą conajmniej niepokój i skrajne emocje klienci przedstawiający wszystko do góry nogami tuż przed zbliżającą się wizytacją czy audytem

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

1

Take your dreams seriously.

DT nwpassage s.23, s.37, s.54
Podsumowanie pierwszej masy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1617 Napisanych postów 5165 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 209742
Widzę Giuseppe w ruch jak u mnie
Ujęcia z drona na następną ustawkę koniecznie
Forma jak zawsze, żyła na żyle i nogi prosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 5297 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54622
Forma na swieta kozacka mozna cisnac lody, placki itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6625 Napisanych postów 68211 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 905583
Przy obecnym systemie trenowania - nie ma co narzekać.
Ostatni tydzień to tylko 3 treningi, zero aerobów (poza rozgrzewkowymi 10-15min chodu na bieżni), szybkie pull/push.
Jedzenie póki co dalej nie ogarnięte, ale staram się chociaż pilnować białka i dopijam w ciągu dnia 1-2 szejki z WPC

Wygląda jak spaghetti, tylko bez makaronu %) taki posilek B+T : smazona cebula, kiełbasa z piersi kurczaka, passata i zółty ser - poezja

Waga cały czas na dość niskim poziomie , dzisiaj 81.5kg z rana

Oczywiście nie ma nabicia, żył też mniej ale na wszystko przyjdzie pora.

Niestety odezwał mi się ostatnio lewy naadgarstek, przez który miałem długą przerwę w 2017 r i gdzie mam wyznaczony na nfz zabieg artroskopii w okolicach 03.2019 (miną wtedy 2 lata odkąd się na niego zapisałem), mam nadzieje,ze to nie powrót tych problemów, tylko jakiś chwilowy ból.
Wczoraj było słabo, dzisiaj jest ok.
Za mną 2 dni nietreningowe, moze dzisiaj wieczorem po pracy lub na pewno jutro - zrobie trening i oby było ok...akurat na święta i koniec roku nie byłaby to zbyt ciekawa informacja. Cieszyłem się już ,że nie musze myslec o zadnym zabiegu i fajnie jakby tak pozostało ;)

Tak poza tym ostatnie 3 dni akcji i w piątek jadę do Domu Dziecka

W sklepie nie próżnujemy, mamy wszelkie nowości, jesteśmy przygotowani już na noworocznym najazd sezonowoców, wracających po przerwach osobników i stałych klientów jak to zwykle bywa w tej branzy: I kwartał jest zdecydowanie najlepszym okresem w roku, więc czeka nas sporo pracy.... ale mnie również sporo urlopu %) bo mam dużo dni z tego roku i muszę je wykorzystać wolałbym w okresie letnim ale niestety się nie da

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 996 Napisanych postów 38523 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 328704
nie lubie za bardzo śliwki ale krem przy najbliższej okazji wypóbuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.