SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG] by Banan - podsumowanie redukcji 2018 str. 451

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1032558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 39490 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 342389
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 8870 Napisanych postów 8274 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 303516
z jedzeniem poleciałeś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1674 Napisanych postów 5232 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 211319
Żarło idealne, podobnie jak moja sobota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3301 Napisanych postów 8158 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 927543
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7219 Napisanych postów 68708 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 911627
karkówka dzisiaj bedzie wrzucona do piekarnika, na noc wleci z surówką i frytkami, a jutro bedzie sensowniej na caly dzien LC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7219 Napisanych postów 68708 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 911627
po weekendzie +2,5kg , w pasie +2cm
Tak więc od rana pełna mobilizacja i po śniadaniu B+T (jajecznica na smalcu), wszedł bardzo fajnie trening PUSH 2
Sorry za brak wypisek, ale na razie robię trochę na spontanie i muszę dostosować plan do innych spraw - jak np. dzisiejszego fizjoterapeuty o 15:00 ,więc nie bede wrzucał czegoś, co i tak za tydzień będzie wyglądać inaczej ;)

Lekko ruszyłem nogi bo nie były trenowane z 4 tyg, do tego mocniej klatka, pompki na poręczach, a także serie łączone na barki + triceps.
Na koniec w końcu udało się zrobić ...6 interwałów , chciałem 8 ale padł prąd na siłowni i wszystkie maszyny oczywiście razem z nim.
Dobrze, ze przed treningiem dłużej pochodziłem na bieżni, bo po treningu już nie działała tak samo jak prysznice tzn brak wody

Fajnie,ze mam urlop i mieszkam 3 min od siłowni więc to nie był większy problem gorzej taki przepocony jakbym miał iść na kilka godzin do pracy ;)

NA dziś to tyle, pewnie się usłyszymy za 1-2 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 8870 Napisanych postów 8274 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 303516
Banan
padł prąd na siłowni i wszystkie maszyny oczywiście razem z nim.

zamiast jakieś dynama pomontować w tych maszynach i obniżyć ceny karnetu to tak idzie ta spalona energia psu w d***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 4104 Napisanych postów 11979 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235822
U nas są rowerki, które właśnie ładują się od kręcenia.
Za to u mnie w firmie padł dysk w Niemczech i cały świat siedzi i czeka aż wymienią, bo system leży

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2430 Napisanych postów 15050 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 853960
BzykuDG
U nas są rowerki, które właśnie ładują się od kręcenia.
Za to u mnie w firmie padł dysk w Niemczech i cały świat siedzi i czeka aż wymienią, bo system leży

aż dziwne jak na niemieckie standardy Że nie trzymali tego w zbackupowanego w clusterze tylko pozwalają sobie na taki delay
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 4104 Napisanych postów 11979 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235822
Nie wiem co do mnie rozmawiasz , ale wiem, że jak to ruszy wieczorem, to będę miał co robić...

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.