SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - podsumowanie redukcji 2018 str. 451

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1055398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2534 Napisanych postów 15156 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 857779
Przy Brukowej masz fitfabric - pierwsze wejście za darmo.
Masz też na Gdańskiej obok sklepu kuźnię - pierwsze wejście za free.
W samym centrum obok stacji przesiadkowej masz McFit'a - 2 pierwsze wejścia za free i siłka 24/7
Na kilińskiego masz Fit Fabric 2.0 ze sprzętem hammer strength
W sumie te bym Ci polecał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 68804 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912758
nic dodać , nic ująć - Łukasz mnie uprzedził
Z tym ,że wejście free na FitFabric, jak wykorzystasz w jednym miejscu ,to już nie wejdziesz do ich drugiej siłowni (a mają już ponad 10 w Łodzi i okolicach) za darmo
Dlatego jak planujesz dwa treningi to zapraszam do Kuźni i przy okazji naszego sklepu SFD - miło będzie poznać, akurat siedzę najbliższy piątek i sobotę sam w sklepie całe dnie (10-19 i 10-16) , siłka jest kozacka , ma też sporo nowego sprzętu od niedawna w tym hammery, a drugie wejście to któryś FitFabric na przykład ten niedaleko Brukowej na Teofilowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 68804 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912758
Na siłowni ostatni raz byłem w czwartek, dzisiaj trening -> późno wieczorem bo cały dzień w pracy.
Nie muszę pisać, ze taka przerwa działa mega motywująco, nie mogę się doczekać przerzucania żelastwa, ostatnio trochę zmieniałem treningi i tym samym dzisiaj pewnie też poleci spontan jakiś: głównie plecy, mam nadzieje,ze po piątkowej wizycie u fizjo prawy bic da radę, bo była mocna praca przy jego przyczepach i czuję przy napinaniu dyskomfort...ale do wieczora sporo czasu ;) Ciągnęło wczoraj na trening, ale dobrze, że w końcu nie poszedłem - muszę pamiętać o regeneracji, a szczególnie po wizytach u fizjo. On też mi to mówi, ale czasem wiecie jak to jest, trening wygrywa

Sobota - wleciało 60 min aero w domu, jakoś tak odpaliłem dawno nieużywaną ps4 i nie wiem kiedy mi ten czas zleciał ,zakładałem sobie 40min ;)

Może i dobrze ,ze wleciało więcej bo niedziela to dzień OFF, trochę spacerowania, a poza tym sporo jedzenia.

Nie spinam się obecnie z niczym, na pewno nie mam zamiaru ciąć jak w lato, obecne 81-82.5 cm w pasie to nie tragedia, a jak waga dodatkowo idzie lekko w górę to pozostaje się cieszyć. Dzisiaj rano 84,1kg. Dorzucam od dzisiaj trochę więcej ww ale i tak jem na oko ;) i po prostu kontroluję pas, w ciągu dnia z wczoraj:

Dzisiejszym daniem głównym pieczona łopatka wieprzowa - wyszła rewelacyjna, na test 1.5kg miesa, juz wiem ,ze to starczy tylko do jutra :P więc nastepnym razem trzeba wziąć 2x tyle :) prostota w wykonaniu, troche czas przygotowania długi (lezalo przez noc w lodówce+2h pieczenia) ale warto było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Szacuny 2251 Napisanych postów 11454 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1111266
a z widzewa byście pojechali na kilińskiego czy do andrespola ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
obecnie przejazd do Andrespola jest w remoncie (chociaż objazd blisko i przyjemnie) w tygodniu wybrałbym raczej Kilińskiego bo w godzinach szczytu można postać do andrespola dłużej, w weekend to pewnie bez różnicy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Szacuny 2251 Napisanych postów 11454 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1111266
zakładam że 2.11 to nie będzie jakoś specjalnie korków, ale pytałem o siłownię bardziej a nie przejazd, chociaż faktycznie mało precyzyjne było
pod kątem dostępu do klamotów, nietypowych maszyn która lepsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
no trochę nieprecyzyjnie
ja trenuje w Andrespolu czesto, ale na FF 2.0 wjechały już jakiś czas temu Hammery, podesty itd. więc jest tam sporo więcej sprzętu szczególnie w tej nowszej części, czyli na dole , wybrałbym 2.0 jak chcesz sobie posprawdzać nietypowe maszyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1688 Napisanych postów 5241 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 211426
81 w pasie przy Twoim wzroście to świetny wynik... zresztą mamy wersję obrazkową pomiaru, a ona broni się sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2256 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32045
Banan
nic dodać , nic ująć - Łukasz mnie uprzedził
Z tym ,że wejście free na FitFabric, jak wykorzystasz w jednym miejscu ,to już nie wejdziesz do ich drugiej siłowni (a mają już ponad 10 w Łodzi i okolicach) za darmo
Dlatego jak planujesz dwa treningi to zapraszam do Kuźni i przy okazji naszego sklepu SFD - miło będzie poznać, akurat siedzę najbliższy piątek i sobotę sam w sklepie całe dnie (10-19 i 10-16) , siłka jest kozacka , ma też sporo nowego sprzętu od niedawna w tym hammery, a drugie wejście to któryś FitFabric na przykład ten niedaleko Brukowej na Teofilowie

Łukasz, Kuba, dzięki Szkolenie mam w piątek 10-18 i w sobotę 9-16 więc trening planuję piątek wieczór i w sobotę rano jeśli się uda (w sobotę na 100% jak najbliżej miejsca szkolenia). Jak zdążę, to wpadnę też do sklepu Zobaczę na mapę, jak to wszystko mogę ogarnąć czasowo
1

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
dario - a co to za szkolenie ciekawe w Łodzi, coś z branży?

Czawaj - no niby tak, chociaż <80 cm byłoby jeszcze lepsze :) ale na obecny styl jedzenia, iapetyt jakiego z reguły nie mam na to co być powinno to nie będę narzekał; tym bardziej, że i trening ostatnio dużo lżejsze, do tego max 3x w tygodniu + 1x w tygodniu siatkówka, a reszta to albo total off, albo z raz na jakiś czas aeroby w domu.

Tak więc ostatnie dni to znowu bardzo lekki trening nóg (trochę maszyn, suwnic) + do tego pompka na barki.
Wczoraj znowu siatka, fizjo działał już dwa razy nad kolanami (jutro kolejna wizyta) i wczoraj jakby było lepiej. Znowu podczas skakania odczuwalny dyskomfort ale lżej niż ostatnio , no i dzisiaj też czuję się całkiem nieźle, a tydzień temu to ledwo po schodach chodziłem dzień po siatce. Tak więc działamy dalej, ja póki co mam za sobą dopiero 3 gry w siatkę po 2 letniej przerwie.

Wyskok jakoś się trzyma, a siła uderzenia dzięki wrzuceniu paru kg mięśni na siebie w ostatnich latach - na pewno większa :)

Gramy sobie oczywiście czysto amatorsko, drużyny często mieszane, ale zawsze jest sporo frajdy.
Dodatkowo wczoraj znajomy mnie pytał , gdzie jeszcze gram jak powiedziałem po jakiej przerwie wracam to nie chciał uwierzyć, więc nie ma tragedii....tylko kolana ograniczają by było lepiej.

Docelowo mam nadzieje,ze w przyszłym sezonie uda mi się pograć więcej w siatkówkę plażową, a jakby forma szła do góry i kolana były w lepszym stanie to pomyślę o startach w jakichś turniejach może

Poza tym ,micha jak to micha - znowu ostatnio gorzej
Śniadania głównie jajecznica na przepysznym smalcu z dzika;)

W dni bez siłowni większość posiłków dalej to B+T, do czasu kiedy przychodzi wieczór i wleci zawsze coś słodkiego lub inna przekąska
Wczoraj w ciągu dnia przykładowo pieczone udka kurczaka

W dt był zamiar pilnowania bardziej B+ww , mniej fatu ale różnie to bywa.
Na pewno mogłoby być dużo lepiej ale mam ważniejsze sprawy na głowie w tym momencie :)

Dzisiaj w planach wieczorną porą - klatka i może coś na łapy, bo jutro znowu fizjo działać będzie nad przyczepami bicepsa (ostatni raz mam nadzieje) i kolanach, więc możliwa przerwa z treningami do poniedziałku.
OBy klatka poszła tak samo kozacko jak tydzień temu , zestaw na trening (bombshell, shot aakg i pump shock już przygotowane )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.