SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - podsumowanie redukcji 2018 str. 451

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1053362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7292 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912626
Witam po weekendzie.

Mały check z wczoraj w ciągu dnia:

Poniedziałek rozpoczęty mocnym treningiem nóg:

Plan lekko pozmieniałem, by skrócić trening i podnieść jego intensywność; aerobów wyszło też parę minut więcej.

Micha z weekendu / dzisiaj, na pewno smacznie

- anaboliczne kanapeczki ;)

- pizza

- pancakes z malinami i bananem

- obiadek domowy

- po treningu płatki + ananas + banan + wpc

- króluje fasolka, prosto z ogródka, mega smaczna mogę jeść na kilogramy do pracy dzisiaj + trendy lunch + polędwiczka z kurczaka 400g

- sadzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 9222 Napisanych postów 8661 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 305376
pozabiera obciążenie całe z siłowni, a później człowiek nie ma czym bicepsów spompować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7292 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912626
DJ_DoDo
pozabiera obciążenie całe z siłowni, a później człowiek nie ma czym bicepsów spompować

tuż to tyle co nic , niektórzy pakjierzy to i po pół tony przeciez wypychają na suwnicach
szkoda tylko, że często noga sie jakoś nie zgadza ale co tam , j**ne sobie 400-500kg na suwnicy szacun na siłce będzie

ps. siłownię musisz zmienić jak takie problemy , na mojej obciążenia na pewno nie braknie choćbym drugie tyle zabrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 9222 Napisanych postów 8661 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 305376
ze znajomym na siłowni układamy sobie "zasady na siłowni" na bieżąco zawsze i po obserwacji niedawno powstała:
"nie ważne ile wyciskasz, ważne ile nałożysz na sztangę przy której stoisz"
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 905 Napisanych postów 2100 Wiek 251 dni Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 81751
też wleciały dzisiaj nogi, a konkretnie czwórki i łydy, a po nich 240ww. Suwnica suwnicy nierówna, u mnie tylko taka platforma do odpychania, nie mam typowej gdzie się krążki wrzuca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Banan

ps. siłownię musisz zmienić jak takie problemy , na mojej obciążenia na pewno nie braknie choćbym drugie tyle zabrał

no u mnie jeszcze z obciążeniem idzie sobie poradzić, ale na suwnicy (dobrze że rzadko używam) to "legalnie" można nałożyć max 240kg a resztę to już trzeba wrzucać na maszynę, nawet mam zdjęcie z kwietnia

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 9305 Napisanych postów 113335 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1364837
wrzucić na suwnicę, zrobić foto to i ja umiem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 4643 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 114141
zawsze można na suwnicę wrzucić jakiegoś dzika i już masz więcej stówkę lekko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
anubis84
wrzucić na suwnicę, zrobić foto to i ja umiem

jak pisałem wczoraj "nie ważne ile wyciskasz, ważne ile nałożysz na to przy czym stoisz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 3130 Napisanych postów 28533 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 633263
Ja Wam zazdroszczę normalnych suwnic - u mnie jest za bardzo stroma w górę i kurcze ciężko znaleźć ustawienie. Raz to myślałem że mi żebro pękło jak chciałem niżej zejść z ciężarem w dół. Poza tym jest na kółkach a nie na rolkach czy łożyskach i chodzi jak traktor .
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.