SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - podsumowanie redukcji 2018 str. 451

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1053771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1688 Napisanych postów 5241 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 211424
Parówy z serem, frytki z mozarellą- zapisuję do swojego 'must cook'
Faktycznie fajnie wygląda ten gotowy posiłek, miałem już kiedyś zamówić, ale stwierdziłem, że minimum 2szt na jeden raz to takie optimum do spróbowania. Zrezygnowałem więc i wziąłem cytrulinę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7292 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912669
Pięknie dowalone nogi wczoraj, po 8 dniach przerwy od ostatniego treningu tej partii.

Za dużo zdjęć z wczoraj nie ma, ale śniadanko, coś a'la obiad i przekąska po treningu wleci ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5309 Napisanych postów 4647 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 114154
Haribo smak radości ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 4342 Napisanych postów 12130 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 237073
A ja chyba nigdy nie zrozumiem fenomenu żelek. Wolę wciągnąć owoc czy wafla/bułkę z dżemem
1

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 9256 Napisanych postów 8682 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 305453
BzykuDG
A ja chyba nigdy nie zrozumiem fenomenu żelek. Wolę wciągnąć owoc czy wafla/bułkę z dżemem

bo wracają wspomnienia z dzieciństwa można było ładować słodycze i nie martwić o nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 7445 Napisanych postów 21096 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 725992
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 4342 Napisanych postów 12130 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 237073
DJ_DoDo
BzykuDG

bo wracają wspomnienia z dzieciństwa można było ładować słodycze i nie martwić o nic

To może dlatego nie rozumiem, bo za małolata też nie jadłem. Wolałem batony i chipsy

A żelki teraz, to tylko dla klientów

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7292 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912669
ja ostatnio żelek nie jadam - chociaż uwielbiam, dla smaku i żucia
Wczoraj jednak pierwszy raz od dawna, pojechałem rowerem na siłownię i nie brałem ze sobą posiłku potreningowego, a po tych nogach musiałem coś szybko zjeść bo mi się trzęsły jak galareta i byłem tak głodny, ze zaraz po drodze bym wstąpił na jakiegoś fast fooda wybrałem szybką wizytę w rossmannie i żelki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1688 Napisanych postów 5241 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 211424
Fast food po nogach się wręcz należy
Ja żelek za gówniaka nie jadłem- mama mi nie pozwalała bo była jakaś afera ze świńską grypą, żelatyna, wiecie...
Teraz też bardzo rzadko- najczęściej Georgu mnie częstował jak miał i razem ćwiczyliśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3775 Napisanych postów 8639 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 929815
Podobnie jak Bzyk, wolę chipsy/batony choc najbardziej lody!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.