SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - podsumowanie redukcji 2018 str. 451

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1053797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1738 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 138502
Forma super, gratuluje!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika Moderator
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 13948
Banan, ić być zaj**isty gdzie indziej......
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7292 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912669
oj Szefowa grabisz sobie!
gdzie mam być bardziej zaj**isty jak nie w swoim wirtualnym domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika Moderator
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 13948
Banan

OJ TAM, DASZ SIĘ PRZEPROSIĆ?:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5309 Napisanych postów 4647 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 114154
makrosięzgadza
Banan

myślę, że dobra szamka od szefowej wszystko zrekompensuje ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7292 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912669
makrosięzgadza
Banan

Nie obraziłem się , nie ma za co przepraszać ...ale oktavio lub rejczel mile widziane

Dzisiaj dzień bez historii, 9h w pracy, na szczęście szybko zleciało bo było co robić.
Cardio odpuszczam, wczoraj było sporo aktywności. Dziś mam imieniny, od rana jadłem delikatnie co widać poniżej i zamierzam teraz trochę wychilloutować ;)

Rano omlet

DO pracy 400g kury, trochę startego oscypka i warzywa z ogródka (ogórek, pomidorki koktajlowe)

Jeszcze w pracy mixik 30g wheya o smaku snickersa + 30g delicious czekolady - OMG jakie to było dobre

Na mały deser oraz do dekoracji smakołyku - wziąłem z pracy moim zdaniem najlepsze z dostępnych ciastek AN

a tu taki bajer na bazie skyru, odżywki białkowej + mus z truskawek

Na kolację Renia przygotowuje przepysznego kurczaczka, nie ukrywam mam ochotę na jakieś % i pewnie coś dziabnę
Chociaż jutro z rana mam lekarza i jak dobrze pójdzie planowałem od razu od niego wyciągnąć skierowanie na badania (ogólne - różne) i iść na nie, ale może zrobię je po prostu w piatek.

Prywatnie, sprzedam w super cenie 4 szt tego białeczka, dużo taniej niż detal (155 / szt) zapraszam na priv jak coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5309 Napisanych postów 4647 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 114154
no to najlepszego :) świętuj ")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 9256 Napisanych postów 8682 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 305453
ale smakołyki, te deserki mega wyglądają, zdecydowanie moje smaki Wszystkiego Najlepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 3559 Napisanych postów 52608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 696251
Wszystkiego dobrego

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
popuri Doradca
Ekspert
Szacuny 1571 Napisanych postów 28430 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 278736
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.