SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG] by Banan - podsumowanie redukcji 2018 str. 451

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1033029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 8870 Napisanych postów 8274 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 303516
Banan
Nowy prawdopodobny termin ustawki i oficjalnego otwarcia sklepu to 12.05

Jak wspominałeś o maju miałem nadzieję, że to nie będzie 12, jednak jeżeli może się coś wydarzyć to się wydarzy tego dnia zapisałem się na zawody w Bydgoszczy ehhh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7219 Napisanych postów 68708 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 911628
sytuacja zmienia się cały czas dynamicznie i juz dzisiaj ten 12-ty nie jest wcale pewny, postanowiłem ,że nie będe już się bawił w zgaduj-zgadule bo trochę to śmieszne i niestety niezależne ode mnie, jak ja organizuję ustawki to jest konkretna data i koniec tematu; tutaj jestem zależny od różnych opóźnień osób z zewnątrz i już z 3-4 raz podaję orientacyjną datę, która znowu nie jest pewna; tak więc ustawka w Łodzi na pewno będzie, na bank będzie ciekawie i dużo osób, połączoa zostanie z oficjalnym otwarciem naszego sklepu firmowego SFD , który powstaje w centrum Łodzi i trening na 99% będzie miał miejsce w siłowni, która znajduje się przy sklepie - Kuźnia Centrum Atletyki, to są informacje pewne, na resztę czekamy

ja wyj**any z sił idę w kimę, mało snu i dużo pracy; ale najważniejsze, że do przodu wszystko nawet udało się zrobić aeroby ale tylko 35min zamiast planowanych 45, jednak nie miałem więcej czasu, zaliczone także 2h u fizjoterapeuty i co raz lepszy stan pleców

jutro koło południa wyjazd do Kielc, do zobaczyska na miejscu (z niektórymi), do poniedziałku 3 dni off od siłowni,a potem ruszam mocno z redukcją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7219 Napisanych postów 68708 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 911628
Weekend spędzony na MP w Kielcach.
Targi słabiutkie, mało stoisk. Zawody spoko - przede wszystkim z racji sukcesów naszych zawodników i zawodniczek z teamu SFD - 4 złote medale, grubo
Poziom zawodów jednak uważam za przeciętny w porównaniu do lat ubiegłych, na dodatek podział kategorii w plażowym i bikini co te parę cm i robienie tylu kategorii (w bikini 8 kat co 2 cm...) to porażka. W niektórych kategoriach było na imprezie tej rangi po 4-5 zawodników/zawodniczek. Impreza przez to również trwała długo, w niedzielę 11h.
Oczywiście jak zawsze po zawodach dodatkowa motywacja, ale nie brakuje mi jej i tak
Miło było spotkać i pogadać z wieloma osobami z forum, m.in oczywiście Mariuszem (graty jeszcze raz), Czawajem, Anubisem, Roniem220, Sergiuszem, moimi znajomkami z Łodzi Mariuszem Przybyłą i Pawłem Staniecki, itd itp

Od dzisiaj startuje z redukcją, założę nowy dziennik na ten czas w dziale http://www.sfd.pl/suplementy, ten zamknę albo zostawię jak jest

Mam nadzieję,że wstydu nie będzie za około 8 tyg, bo na razie jestem spasiony mocno, szczególnie,ze trochę podjadłem w ostatnich dniach
Dzisiaj z rana waga 89kg i pas podobnie, wczoraj w ciągu dnia nawet ponad 90 cm jest co palić

1. Pierś w sosie maślano-cytrynowym

2. Śniadania w hotelu standardowe, urzekły mnie naleśniczki z twarogiem , jadłem codziennie oczywiście solidna dawka dżemu do tego

3. Wpadła też wizyta do lepszej restauracji w Kielcach, boczuś oraz zrazy z ....dzika

4. Na samych zawodach jadłem głównie pierś z kurczaka + bułki + ogórki , do tego pistacje na przekąskę, jakiś baton, raz posiłek tego typu:

5. Wczoraj nie było szans zacząć jeszcze czystej michy, więc w drodze powrotnej wpadł kebab, a w domu czekał na mnie pyszny obiad: kotlet z piersi kurczaka, kopytka , surówka z kiszonej kapsuty i smazona cebula - najlepsze danie ostatnich dni

Tak wiec naładowany węglowodanami - wieczorem wbiłem na trening

NOGI 1 - 23.04.2018 (pon.)

Zrobiłem go w godzinę, na koniec delikatnie coś na brzuch. Dodam z czasem wiecej, dropsety na dwugłowe mnie dojechały konkretnie, szczególnie uginanie w leżeniu z hantlem miedzy stopami (niestey nie mam maszyny do takiego ćwiczenia w leżeniu ale to wchodzi pięknie)
Aero było zrobić ciężko, musiałem z bieżni po 10min przesiąść się na rowerek, a na koniec jeszcze orbitrek bo na bieżni pompa łydek przeszkadzała.

Zaopatrzenie już gotowe, wczoraj przed treningiem 3 kaps redoxa + 200mg kofeiny sprawdziły się świetnie
Rozpiskę dawkowania supli , treningu, michy wrzucę już w nowy temat, jak znajdę tylko czas by go założyć :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 8870 Napisanych postów 8274 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 303516
11h w niedzielę... faktycznie się tam wysiedzieć musiałeś trening widzę, że po takim naładowaniu niezły wpadł czekamy na nowy dziennik.... trochę tego towaru przygotowałeś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
czesc to rzeczy, które używam dłuższy czas (bcaa 8:1:1, prozdrowotne, sfd delicious z poprzedniej dostawy mam w domu - po treningu je raczej będę tylko dawał jak już), części też nie dałem na foto bo z innych firm: berberyna, ala, potas, wapń, głównie zdrowotne
doszedł głównie redox (2 opakowania), więcej bcaa, coś na pompkę bo skończył mi się fury , kofeina solo do redoxa bo nie ma jej tam dużo

Marko z jakim startuję:

HC (nogi)
250g B
40g T
400g ww

1. 50g B + 25g T
2,3,4. 50g B + 80g WW + 5g T
5. Potreningowy - 50g B + 160g WW

MC (inne DT)
250g B
40g T
300g ww

1. 50g B + 25g T
2,3,4. 50g B + 50g WW + 5g T
5. Potreningowy - 50g B + 150g WW

LC (DNT)
250g B
100g T
75g WW

1,2,3,4. 50g B + 25g T
5. 50g B + 75g WW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
jeszcze wrzucę tutaj wypiskę, ale pewnie będzie to też pierwsza w nowym dzienniku, po prostu nie chce mi sie teraz tego wszystkiego zbierać do kupy, formatować tekstu itd, a chce miec tam na 1 stronie chociaz jakiś ład i porządek

KLATA + PLECY 2

Drugi zestaw na klatkę i plecy, mega pompa i bardzo dobre tempo, 3 składanka mnie sponiewierała konkretnie
Wycisk całkiem nieźle - miałem od Przema WL ale tego wolę nie ryzykować, ostatnio sobie załatwiłem dłuższą przerwę wlasnie przez poziomą ławkę, skos dla mnie bezpieczniejszy, trochę obaw o ramię - przy pompkach + podciąganiach, ale chyba wszystko jest ok, zobaczymy jutro
Na koniec masakra w 3a+3b+3c , 8 interwałów od 1 tygodnia wrzucam i będę pewnie zwiekszał z czasem, na koniec jeszcze 2 min planka;)

Micha:
250g B / 300g W / 40g T , w dzienniku to mniej wiecej tak wyszło

Posiłki:

+ makaron z twarogiem i cynamonem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 9097 Napisanych postów 112487 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1360965
Która kielecka to lepsza restauracja ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
https://www.facebook.com/restauracjazoltyslon - porcje nieduże, ale to co jedliśmy bardzo nam smakowało, jednak to raz od święta takie wyjście, bo biedny admin by zbankrutował szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Banan
https://www.facebook.com/restauracjazoltyslon - porcje nieduże, ale to co jedliśmy bardzo nam smakowało, jednak to raz od święta takie wyjście, bo biedny admin by zbankrutował szybko

nie jestem pewny czy można wstawiać linki z obcych stron.... admin Cię dojedzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 9097 Napisanych postów 112487 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1360965
Tak jest reklama

Do takich restauracji się idzie spróbować smaków, połaczeń itp, a nie się nawpierniczac, no chyba że się zamówi, przystawkę, parę dan deser to się człowiek naje ale na 2 osoby o jakieś 200 z hakiem będzie biedniejszy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.