SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG] by Banan - podsumowanie redukcji 2018 str. 451

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 945534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6620 Napisanych postów 68207 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 905383
Popatrzę przy okazji, ale prawda taka, że za często po warzywniakach się nie kręcę wygodniej podjechać mi do marketu, nie jestem miłośnikiem łażenia po sklepach
W Rossmannie byłem przekonany , że drożej ale smak chciałem porównać - praktycznie to samo.
Jeszcze przy okazji popróbuję innych . Na razie ten z 'Dino' wypada najlepiej , jest pod ręką i smakuje mi a to ważne ; niestety wczoraj jak byłem w tym markecie zostały ostatnie 2 butelki

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2345 Napisanych postów 20247 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85827
Trzeba wspierać swoich

„Rób to, co możesz, mając do dyspozycji to, co masz, tam, gdzie jesteś”

Moderator w dziale KUCHNIA SFD http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Malinowy blog kulinarny http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15410
Ja jak kupiłem w makro "ogrody natury" 0,7l za niecałe 4zł to może dlatego, że od lat nie piłem soków np. z porzeczki ale smakował jak taki sok jakby słodki :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team Doradca
Ekspert
Szacuny 1536 Napisanych postów 56595 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 263446
IMO do MC te buty się nie nadają w ogóle. Przenoszą środek ciężkości bardzo niekorzystnie dla tego ćwiczenia.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2205 Napisanych postów 61964 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 411348
konik1977
Ja jak kupiłem w makro "ogrody natury" 0,7l za niecałe 4zł to może dlatego, że od lat nie piłem soków np. z porzeczki ale smakował jak taki sok jakby słodki :p

z 99% buraka musi być a nie 70-77% ;P. Warto spojrzeć na skład

Czas to bezlitosny sędzia, dobre chwile Ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach
I kim byś nie był,ile byś nie miał nie ma znaczenia, wytropi cie by wręczyć Ci bilet milczenia, masz jedno życie, dobrze go pilnuj synu, wystarczy jeden zły ruch może zabraknąć kilku minut..

http://www.sfd.pl/gienus12__mass_and_strenght_-t1094203.html ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 469 Wiek 18 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 14345
Genius chodzi o pojemność 0.7l

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15410
Jak wyżej kolega napisał :p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6620 Napisanych postów 68207 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 905383
rkarpinski
IMO do MC te buty się nie nadają w ogóle. Przenoszą środek ciężkości bardzo niekorzystnie dla tego ćwiczenia.

no to teraz masz tydzień czasu na kupno dla mnie osobnych butów do MC jak mi tutaj marudzisz
najlepiej miec 4 pary butów na osobne treningi siłowe ;)
buty są dedykowane crossfiterom czyli można w tym robić nawet pompki bez użycia rąk , proste - koniec dyskusji

Ten powyższy soczek właśnie wczoraj próbowałem, jest tak samo smaczny jak ten z Dino, chociaz jakby troszke bardziej słodki, a wolę bardziej słone , kwestia gustu
Dzisiaj DNT

Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-14 10:18:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3025 Napisanych postów 40399 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 327177
Ciagi mozesz robic bez butow przeciez

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
ale po co ?
ja obecnie wykonuję rumuński na pracę dwójek , które swietnie czuje znowu po wczorajszmy treningu więc wchodzi świetnie
a po drugie nie przywykłem do zdejmowania butów i odstawiania cyrków na siłowni

Oczywiście nie pije tutaj do trójboistów/siłaczy, ale do zwykłych trenujących sylwetkowo .
Popadacie w skrajności
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.