SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - podsumowanie redukcji 2018 str. 451

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1053360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 905 Napisanych postów 2100 Wiek 251 dni Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 81751
Spróbuj Kuba z paskami przy frontach, fajna sprawa i sprawnie to idzie, a nadgarstki odciążone.To w sobotę podbijam na krótką bajerkę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 7441 Napisanych postów 21090 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 725916
W ogóle fajnie by było się złapać ze wszystkimi z sfd Jak coś podbijajcie do Lasicana, jego łątwo poznać, i już spora grupka osób z nim będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7292 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912626
opalinho
Spróbuj Kuba z paskami przy frontach, fajna sprawa i sprawnie to idzie, a nadgarstki odciążone.To w sobotę podbijam na krótką bajerkę :)

no tylko trochę wiocha zakładać paski do 30-40 kg sztangi ogólnie to zobaczę jak to będzie w przyszłości, jaki będzie plan treningowy (mam nadzieję, że Przemo znajdzie chwilę by mi coś podpowiedzieć ) itp wtedy będe kombinował, jakby były problemy, mnie na pewno łatwiej będzie złapać w piątek na weryfikacjach będę się gdzieś ciągle kręcił i miał w miarę luz

w sobotę i niedzielę to prócz przerwy w zawodach raczej ciężko będzie mi się ruszyć z mojej miejscówki, która jak zwykle będzie za sędziami , gdzieś na środku - tak więc, jak ktoś da radę podbić to śmiało może nawet będzie miejsce drugie by usiąść sobie na chwilę, bo z reguły mam 2 miejsca

prz1993
W ogóle fajnie by było się złapać ze wszystkimi z sfd Jak coś podbijajcie do Lasicana, jego łątwo poznać, i już spora grupka osób z nim będzie

mam nadzieję, ze chociaż na chwilę, ale się gdzieś złapiemy a w piątek raczej na pewno
mimo, że weekend nie będzie należał u mnie do lekkich i pracy na bank będzie mnóstwo - to jak już pisałem, nie mogę się doczekać przerwa robi swoje w takich imprezach, pewnie inaczej będe pisał w połowie październik po którymś z kolei wyjazdowych weekendow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7292 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912626
takim miłym akcentem zaczynam krótki 2 dniowy urlopik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 7441 Napisanych postów 21090 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 725916
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
prz1993
No a kto na drugim? W piątek na luzie się złapiemy, z Łukaszem wyruszymy jak najszybciej.

no to mam nadzieję, że ja się wyrobię na sam start weryfikacji ,czyli na tą 16 chociaz jak znam życie, opóźnienia, kolejki itp i pewnie sie zacznie o 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2523 Napisanych postów 15147 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 857526
prz1993

Uwierz mi, że nie tylko mnie łatwo będzie poznać :D :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 11439 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1110878
Banan
prz1993
No a kto na drugim? W piątek na luzie się złapiemy, z Łukaszem wyruszymy jak najszybciej.

no to mam nadzieję, że ja się wyrobię na sam start weryfikacji ,czyli na tą 16 chociaz jak znam życie, opóźnienia, kolejki itp i pewnie sie zacznie o 17

a jak obstawiacie, o której będzie wyjście eliminacji w 90kg w niedzielę +/-1h?
albo inaczej, Przemo ustawiasz wszystko, że o której wyjdziesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 905 Napisanych postów 2100 Wiek 251 dni Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 81751
Uuu,to musze zarzadzic od siebie wyjazd juz o 7 rano,bo mielismy pozniej wyjezdzac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.