SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG] by Banan - podsumowanie redukcji 2018 str. 451

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1034507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 176 Napisanych postów 1646 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 343699
Się podepnę pod białka; po otwarciu takiej butelki/kartonu w ile trzeba spożyć to białko? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 215 Napisanych postów 600 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 97864
Ja kiedyś jak brałem od znajomego z cukierni to dostawałem w zwykłej plastikowej butelce W lodówce takie trzymałem nawet do tygodnia i nic się nie działo złego z moimi kichami po takim czasie, chociaż teoretycznie do 48h w kartonie jest napisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7233 Napisanych postów 68719 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 911749
jw
miałem w zeszłym roku te w kartonikach co zamówiłem też dzisiaj i tam faktycznie chyba znajduje się na nich informacja o spożyciu do 48 h po otwarciu, ale trzymałem dłużej ,stosowałem i nigdy nic mi nie było nie mam szans , że zużyję to w 2-3 dni bo to raz na jakiś czas będzie leciało głownie do omletów w dni treningowe ;)

Dzisiaj mocno senny dzień, po pracy jak pisałem wjechała domowa pizza = trzeba było wcześniej udać się też na zakupy, a także zajrzałem na solarium gdzie mnie nie było bardzo długo. Wpadło tylko 7 min (już 1,5tyg zrobiłem delikatny podkład na bardzo słabych lampach) ale wtedy zbytnio nic nie czułem, a teraz wszystko piecze

Przemo to mnie pewnie zabije mniej więcej to jednak (co istotne) podliczyłem i nie ma tragedii, dobrze ze posiłek w południe zjadłem LC

2 mniejsze pizze, głównymi składnikami były: tuńczyk , chuda szynka, mozzarella, do tego pieczarki, papryka czerwona, sos pomidorowy domowy i trochę boczku

Odnośnie pomiarów , progres w skali tygodnia to kolejny niecały -1cm w pasie i obecnie jest to 83.5 cm z rana, przy spadku wagi -0.3 kg
Chociaż dzis było już +0,6 kg (81.9 kg) względem wczorajszego pomiaru,a w pasie nadal tyle samo 83.5 cm

Pozostaje mi cisnąć dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7233 Napisanych postów 68719 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 911749
13.04.2017

Na czczo porcja AN bcaa 2:1:1 (15g) + kaps spalacza i poranne aero

Pierwszy posiłek dzisiejszego dnia LC to standardowo omlet:
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Powoli i na plecach fatu co raz mniej...ale jeszcze daleka droga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2499 Napisanych postów 65358 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 434553
No cos tam sie zaczyna przebijac

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
popuri Doradca
Ekspert
Szacuny 1525 Napisanych postów 28351 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 278134
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 9434 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 428094
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 9114 Napisanych postów 112556 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1361290
trochę bronzera i będzie GIT
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.