SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - podsumowanie redukcji 2018 str. 451

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1054233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7292 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912672
Wyniki odebrane, poza jakimiś drobnymi odchyłami w morfologii, gdzie z reguły mam nisko krwinki białe oraz neutrofile - cokolwiek to jest , jedynie w lipidogramie dziwi mnie ponad normę wynik triglicerydów.
Przejrzałem ostatnie wyniki to cholesterol, HDL, LDL są cały czas na podobnym poziomie , ale triglicerydy zawsze w okolicy 100-110, tym razem 174 , lekko ponad normę ale jednak, nie wiem skąd i jak . Pewnie za jakiś czas porównam znowu.

TSH niżej niż ostatnio (było 2.7, wczesniej i 3.56 sie zdarzyło)

Hormony w normie, co mnie bardzo cieszy to nawet wynik testosteronu jak na mnie jeden z wyższych w historii prolaktyna ekstra, a to estro mogłoby być trochę nizej ale nie jest źle.

Tak więc jedynie te trójglicerydy, które nagle wyskoczyły ponad normę ,a przejrzałem historie badan z ostatnich 3 lat i raz miałem max 122...nie wiem od czego taki wyskok, trzeba będzie skontrolować za jakiś czas i zobaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2561 Napisanych postów 66003 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 436780
no ładne badania :) . Zdrowy chop

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 4343 Napisanych postów 12130 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 237086
No, to możesz wchodzić na bombę
3

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4030 Napisanych postów 4473 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 182558
Banan
Tak więc jedynie te trójglicerydy, które nagle wyskoczyły ponad normę ,a przejrzałem historie badan z ostatnich 3 lat i raz miałem max 122...nie wiem od czego taki wyskok, trzeba będzie skontrolować za jakiś czas i zobaczyć

Chociaz bys nie udawał Greka ze nie wiesz od czego Ci wywaliły trójglicerydy.....
Za duzo sie objadasz takimi rarytasami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2561 Napisanych postów 66003 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 436780
BzykuDG

popieram

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7292 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912672
SalvatoreLucania

Chociaz bys nie udawał Greka ze nie wiesz od czego Ci wywaliły trójglicerydy.....
Za duzo sie objadasz takimi rarytasami

mięsny jeż zawsze na propsie

w jedzeniu mega dużo zmian nie nastąpiło w ostatnim okresie, no chyba ze ten pierwszy w tym sezonie typowy polski grill 2 dni przed badaniem moglby miec taki wpływ na wynik ;) tak poza tym źródła tłuszczy i białka u mnie praktycznie przez lata takie same, skontroluje to ponownie za 2-3 miechy i zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
gienus12
BzykuDG

popieram

bombshell jest grany przecież okazjonalnie co jakiś czas ale jest

nie rozumiem o co Wam chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 6372 Wiek 84 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 120575
Będziesz na FIBO? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
nie :(
będe w Mysłowicach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 6372 Wiek 84 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 120575
Chociaż tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.