SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG] by Banan - podsumowanie redukcji 2018 str. 451

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1034347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 7087 Napisanych postów 20874 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 723368
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 8871 Napisanych postów 8274 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 303516
BF odwiedzam i czytam od jakiegoś roku ale konta nie zakładałem :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7233 Napisanych postów 68719 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 911749
gienus12
Mogles w teście wziąc udzial pw i termo. Ja od dzis bede prawdopodobnie testowal to popisze w dzienniku co robi

Gienek - niestety nie mam na to czasu
Już biorę udział w teście podobnym w dziale suple, który ruszył (nowości od berserka), więc nie wiem kiedy bym to wszystko miał poprzejadać

DjDoDo zagadaj z Bzykiem jak coś to on Ci może zamówi pewnie od Wojtka ,w końcu to stary user BF ja też tam wznawiam niebawem swoją aktywność, w końcu zakładałem to forum
Jednak na razie strasznie irytuje mnie problem ,ze powiadomki zupelnie tam nie smigaja, nic nie przychodzi na maila :/ od dzisiaj jednak ogarniać zaczynam FB Body-Factory, sprobuje troche rozbujac

MARIAN 17

banan nasiona chia np w omlecie czuć jakoś czy nie zmieniaja smaku?>

nic ,a nic nie czuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 4129 Napisanych postów 11991 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235941
No to już napisz co wziąłeś

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7233 Napisanych postów 68719 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 911749
BzykuDG
No to już napisz co wziąłeś

nie nadążam z odpisywaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
popuri Doradca
Ekspert
Szacuny 1525 Napisanych postów 28351 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 278134
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 8871 Napisanych postów 8274 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 303516
na razie nie będę głowy zawracać, bo dla siebie mam jeszcze z Animala Cuts bo od szefa dostałem 1,5opakowania a wziałem moze z 5 razy i dopiero teraz po powrocie do ćwiczeń porzadnych zjem kofeinę całą jakieś 2 tygodnie i wejdę na animala, a jak będize trzeba to wtedy się odezwę :) choć juz reverse w toku to może nie być potrzebne bo już zszedłem z BF poniżej 10% :)
W takim razie będzie trzeba na FB polubić body factory :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 4129 Napisanych postów 11991 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235941
Animal Cuts, mój drugi spalacz w życiu zaraz po Dymaburn. W ogóle dzięki Dymaburn trafiłem na sfd. Kupiłem go, a potem szukałem czy dobry . I tak właśnie trafiłem tu na forum

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 9114 Napisanych postów 112556 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1361290
To brzmi jak reklama mc donalda, wpadłem tylko po frytki i juz zostałem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
ja nie pamiętam jak tu trafiłem, ale wiem ,ze to były czasy jak zaczynałem interesować się siłownią z 15 lat temu, nie było internetów w domu , jezdzilem do kafejki przeglądałem jakies ciekawsze tematy jak już tu trafiłem, zapisywałem strona po stronie na dysk , a potem nagrywalem na płycie by czytać sobie w domu

dopiero jak już miałem swój pierwszy modem w domu to zacząłem też coś pisać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.