SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG] by Banan - podsumowanie redukcji 2018 str. 451

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 933299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6590 Napisanych postów 68161 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 904115
Tak ten filmik to jest też taka mała kwintesencja najlepszej ligi świata - NBA, emocje , to jak jeden gość robi się nagle HOT i choćby rzucał z zamkniętymi oczami i tak by wszystko pewnie trafiał
Jak sam grałeś w kosza to tym bardziej pewnie Cię to interesowało, ja od małego grałem w piłkę, a potem wiele lat w siatkówkę ale , że wzrostu zabrakło by grać na jakimś wyższym poziomie to wszystko tylko amatorsko. Za to od kosza zawsze stroniłem, średnio lubiłem - jednak jak się było młodszym zawsze na boisko w lato się chodziło i trochę pograło , porzucało.
Jednak mimo, że w siatkę grałem naprawdę długo (i zamierzam jeszcze pograć jak ponaprawiam to i owo) to poza Reprezentacją na dużych imprezach , nigdy jakoś specjalnie oglądania siatkówki czy piłki nożnej mnie nie kręciło, a NBA mogę oglądać dzień w dzień i pewnie bym tak robił ,gdyby nie to ,że sezon jest bardzo długi - 82 mecze i często jak drużyny są b2b (dzień po dniu) lub grają 3 mecz w ciągu 4 dni (lub 4w5) to widowisko na tym cierpi.
Prawdziwa gra zaczyna się na wiosnę wraz z PO, tam już nie ma miejsca na odpuszczanie.
Staram się być jednak na bieżąco, bo też trochę gram u buka (4fun) i łatwiej podejmować jakieś decyzje gdy się trochę poogląda spotkań niż tylko patrząc na suche statystki pomeczowe czy informacje w necie

Fajnie, że jest tu paru fanów tej ligi

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6590 Napisanych postów 68161 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 904115
U mnie dzisiaj, po dniu wolnego - trening BARKÓW, trwał około lekko ponad 30min
1. Wyciskanie w siadzie na maszynie z przodu 5 serii 16/15/13/11/9 powt + dropset złożony z 4 serii
2. Unoszenie hantli w opadzie na ławce skośnej 4 x 12 powt
3. Unoszenie bokiem , zobaczyłem dziś na jakimś filmiku metodę wykonania jakby 1,5 ruchu (jako 1 powt) , najpierw pierwsze uniesienie , następnie opuszczenie do połowy i wykonanie znowu uniesienia, pompa i palenie niesamowite x3 serie po 12-10 takich łącznych powtórzeń
4. Unoszenie przodem hantli 2x max + przytrzymanie w górze hantli przodem 30 sek

Na koniec 6x 25/35 sek interwał na orbitreku + schłodzenie 10min

Micha jak ostatnio taka nijaka m.in omlet

Tatar

Przed treningiem:

Jakoś specjalnie mnie nie pobudziło :/ może dlatego ,że cały dzień byłem mocno senny, a dodatkowo chciałem zaliczyć szybkiego power-napa przed siłownią (max do 20min) , wyszło z tego coś koło 50min i nawet ten zestaw mnie specjalnie nie rozbudził, beta alanina trochę dała się odczuć na uszach na pewno na plus lepsza pompa ale i sam trening był raczej z gatunku szybkich i intensywnych

Kolano na orbitreku nie było problemem, ale nadal coś tam w nim lekko czuję i nie wiem czy będę robił w tym tygodniu nogi - zobaczymy w weekend jak to będzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3115 Napisanych postów 50433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 673526
Te 1,5 powtórzenia jako jedno to tzw półtoraki, można je stosować w każdej partii i daję nieźle popalić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1422 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 17916
Hehe! Właśnie zobaczyłem na fejsbuku coś takiego: https://www.facebook.com/TracyMcGrady/photos/a.10150903301123419.436139.39494163418/10154737466248419/?type=3&theater

Niezła schiza, że akurat dzisiaj znowu obejrzałem ten filmik i Ci go tu wrzuciłem! Może to znak, że mam wrócić do tego sportu, albo przynajmniej oglądania ligi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
rion10
Te 1,5 powtórzenia jako jedno to tzw półtoraki, można je stosować w każdej partii i daję nieźle popalić

dzięki, własnie wypadło mi z głowy jak to się nazywało ,a już za czasów treningów z Wodynem je wykonywałem

pachol - może to znak ,ze nie tylko wrocic do grania w kosza ale ,ze musisz dziś zagrać w totka

nie warto takich okazji zmarnować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 5302
słynne półtoraki ...

btw. gratuluję

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Miałem dzisiaj odpuścić trening nóg, z racji iż coś w tym lewym kolanie jeszcze rano czułem ale pomyślałem sobie, że sprawdzę ich stan:

Obiektywnie oceniłem, że nie ma tragedii i uznałem, ze sprawdzę po rozgrzewce jak będzie z kolanem i wymyślę sobie jakiś w miarę lightowy trening bo nie muszę ich mocno atakować co tydzień

Poszukałem czegoś w necie w czasie rozgrzewki, trafiłem na fajny kanał i tego gostka

I zrobiłem m.in przysiady z pauzą na dole (od 60 sek) i potem dumbbell bulgarian split squat (2.35min na filmiku ,ale bez 'podskoku')

Wyszło tak:
- 15min orbitrek + mobility biodra, itp
- Siady z pauzą 7 serii (od 25 do 90 kg) 15-6 powt
- Dumbbell bulgarian split squat 3x10 powt + 2kg ale mnie to dojechało
- Odwodzenie 3s półtoraków
- Przywodzenie 3s półtoraków
- MC na prostych nogach ,bardziej pod kątem rozciągania
Aero lekkie na orbitreku 20 min

Po treningu nowe białeczko, przerzutka z AllNutrition , otrzymałem w prezencie 2 smaki . Na pierwszy rzut czekolada

- smak bardzo dobry, chociaż mało czekoladowy jak dla mnie (pewnie przez brak kakao /nie sprawdzałem/, aby nie robić odżywki na 23% vat bo tak sa klasyfikowane w PL odżywki z prawdziwym kakao w składzie)
- rozpuszczalnosc rewelacyjna

Pewnie będę zadowolony, obecnie piję tylko po treningu i czasem jak mi się nie chce jeść a zachce zrobić szejka to sobie strzelę nygus się zrobiłem ostatnio -wiem

Czas na odpoczynek, butla ballantines mrozi się w lodówce bo wieczorem spoktanie ze znajomymi i mały reset
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 3675 Napisanych postów 11700 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 231265
Kozacko te nogi wyglądają. Chyba Twoje najlepsza partia.

To w takim razie smacznego wieczorem

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 8113 Napisanych postów 108631 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1317381
Prawdziwych czekolad już chyba nie ma kiedyś właśnie się dziwiłem jak było białko universala, osobno była sprzedawana czekolada i była droższa od innych.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1050 Napisanych postów 2655 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 98471
Dobre masz te nogi ... Kształt, przyczepy fajnie rozmieszczone (bo teraz rzadko kto ma fajnie obszerny boczny zawieszony) no i forma też niezła smar i na dechy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.