SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - podsumowanie redukcji 2018 str. 451

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1052694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 6372 Wiek 84 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 120575
Najlepszego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
popuri Doradca
Ekspert
Szacuny 1567 Napisanych postów 28426 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 278716
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 5302
urodziny ? To się dołącze ! Najlepszego !

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7291 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912621
Dziękuję również tutaj
No staruszek powoli według wieku ale czuję się na szczęście bardzo młodo
Od jutra ciśniemy dalej z tematem ,bo dzisiaj jeszcze odpoczywam po zabawie urodzinowej ,która trwała blisko 24h

Impreza zorganizowana przez moją Renię w nowo otwartym pubie u znajomej przerosła moje oczekiwania, do tej pory jestem pod wrażeniem również tego jaki prezent otrzymałem, jak widać po mordce mega mi się spodobał

gopro hero 4 - coś pięknego, będę na pewno korzystał i nagrywał ciekawe filmiki, w tym także na siłowni ale przede wszystkim planuje częściej wyjeżdżać ,aktywnie spędzać wolny czas i nagrywać pamiątkowe materiały, marzyłem o takiej kamerce od dawna ale ciągle odkładałem zakup ,a tu taka niespodzianka

Jednym z wielu ciekawych momentów był tort w kształcie białka

a świeczki zdmuchiwałem kilka razy zanim zgasły bo takie specjalne były ale tym samym będzie więcej marzeń do spełnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1444 Napisanych postów 10223 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84246
No staruszek powoli według wieku ale czuję się na szczęście bardzo młodo

Nie dołuj mnie, Kuba ze staruszkiem.

Jak świeczki zdmuchane, wszystkie, to dobry znak.

Spóżnione 100 lat, dużo kasy oraz masy.

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-06-06 17:57:36

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-06-06 17:58:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 3396 Napisanych postów 41080 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 497038
tort miazga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7291 Napisanych postów 68792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912621
Z racji ,ze jeszcze troche jedzenie po urodzinach zostało to dziś pewnie zbyt dietetycznie nie bedzie ;) ale kalorii w ostatnich dniach i tak wpadlo malo i mnie mocno wypłaszczyło, strach wejsc na wagę

Dzis juz jednak powrót na siłownię bo ostatni trening 3 czerwca , od jutra mam nadzieje,ze wskoczę na rotację węglami i ogólny bilans kaloryczny w skali tygodnia będzie trochę nizszy niż mniej więcej te około 3000 kcal które jakos tam staralem sie trzymac ostatnio.

Ciężko mi to idzie z tym pilnowaniem diety, pewnie dlatego ,ze ogolnie staram sie jesc w miare dobrze , nie jestem zawodnikiem , nie mam takich aspiracji wiec trzymanie scislego reżimu dietetycznego po prostu mi nie wychodzi, a jak jeszcze forma jakoś powoli idzie do przodu to wychodzę z założenia ,ze nie musze sie męczyć %)

Rotację węglami rozkminiałem już od dawna, rozmawiałem o tym jakiś czas temu z Mariuszem Przybyłą ale potem znowu wyjazdy na zawody co tydzień mi cały plan rozpieprzyły i nie było kiedy do tego przysiąść, maj miał być luźniejszy pod katem wyjazdów a naliczyłem 5 służbowych wizyt w różnych miejscach Polski i tak znowu minął kolejny miesiąc i już nawet nie truję tyłka Mariuszowi , podbiłem tylko z paroma pytaniami do kilku osób z forum które są na rotacji , to pewnie w moim przypadku będzie dobre rozwiązanie, bo jestem niejadek jeżęli chodzi o spore ilości węglowodanów, a dla mnie 'spore' to już powyżej 300g dziennie się zaczynają, tym bardziej jakby miały to być węgle złożone ;) Teraz jednak będę jadł na pewno więcej owoców i nie tylko, po DNT kiedy bedzie w okolicach 150g nie powinno być problemu (na to liczę) aby wjechało 300 czy 450g

Trzeba już trochę przycisnąć jak chcę mieć naprawdę fajną formę ,a celuje ze juz na najblizszy wyjazd służbowych - do Sopotu - będzie dobrze ;) Także po małej konsultacji z Przemkiem (prz1993) ogólny schemat tygodnia będzie wyglądał u mnie obecnie tak:

D1 - HC - 260g B / 450g WW / 50g T ~3300kcal / DT: plecy + interwał
D2 - MC - 260g B / 300g WW / 50g T ~2700kcal / DT: klatka+bic + interwał
D3 - LC - 300g B / 150g WW / 65g T ~2400kcal / DNT: rano na czczo 30min aero
D4 - HC - 260g B / 450g WW / 50g T ~3300kcal / DT: nogi + aero 30min
D5 - LC - 300g B / 150g WW / 65g T ~2400kcal / DNT: ---
D6 - MC - 260g B / 300g WW / 50g T ~2700kcal / DT: barki+triceps
D7 - LC - 300g B / 150g WW / 65g T ~2400kcal / DNT: rano na czczo 30min aero

z czasem na pewno będą wchodził jakieś zmiany , póki co mam nadzieje ,ze po prostu uda mi sie pilnowac tej rozpiski aby zobaczyć jak zareaguje w pierwszym okresie

Liczę na to ,ze od jutra juz beda leciały rozpiski z michą

Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-07 11:27:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 5302
Banan, ile ty ważysz, że ładujesz takie dawki białka ? Jaki jest cel ?

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Aktualnie zapewne około 88kg na czczo.
Ważę się raz w tygodniu aby nie popaść w paranoję wchodzenia na wagę jak niektórzy po kilka razy dziennie wiec dopiero w czwartek bede znał pomiar dokładnie
Mi duża ilość białka odpowiada i już na podobnym schemacie robiłem redukcję 2 lata temu, mięśnie wydają mi się dużo lepiej odżywione i zabezpieczone przed katabolizmem. Poza tym dla mnie to nie problem zjeść 1kg mięsa dziennie, a i odżywek mam sporo i trzeba to w końcu kiedyś wyjeść

Dzisiaj na szczęście udało się wyskoczyć na trening, który tak naprawdę powinien być zrobiony na koniec zeszłego tygodnia, jestem trochę w plecy ale nie zamierzałem z niego rezygnować.
Dzisiaj bardzo intensywnie - zmieściłem się w niecałe 40min ,do tego interwał pierwszy raz na orbitreku - czułem się trochę nieswojo bo ogólnie to może z 3-4 razy w życiu korzystałem z tej maszyny, ale trzeba spróbować bede robił może zamiennie z rowerkiem albo jak się uda przestawić to tylko na orbitreku.

Z racji, że ciężko będzie mi zrobić w tym tygodniu 4 treningi , weekendy przez najbliższe kilka tygodni będę miał dość mocno ograniczone czasowo i może być trudno z treningami, pomyślę czy w tym tygodniu nie zrobić 3 treningów, jednym z nich będzie połączenie w SS pleców z klatką, osobno nogi i zapewne reszta na ostatnim .

Po urodzinach zostało trochę posiłków , które od rana powyjadaliśmy a także m.in tort , którego dziś odebrałem z imprezowni i nawet trochę imprezowych galaretek (w każdej około 15ml wódki - chyba dzisiaj parę wpadnie bo szkoda by się zmarnowały

Jutro z rana zakupy i już powinno lecieć wg rozpski powyższej, chociaż pierwsze kilka dni będę musiał sobie ogarnąć pod kątem posiłków,bo raczej nie będzie to sztywne men

Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-07 19:54:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Zdrówko

dziennik treningowy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do korekty SPLIT 4 dni

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.