SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Poniżej rozpiska nowej diety.
Dla mnie zupełna nowość zejście tak nisko z tłuszczem, węgli sporo ale mam nadzieję, że się z czasem do tego przyzwyczaję
Będziemy ewentualnie wprowadzać korekty.


NOWA DIETA od Mariusza

1) 100g płatków owsianych górskich + 40g izolatu lub WPC na wodzie (jako szejk, albo owsianka na ciepło, możesz dodać słodzik)

2) 100g ryżu/kaszy gryczanej+ 200g piersi z indyka/dorsza/tilapii (ewentualnie kurczaka lub miruny) + 200g fasolki szparagowej/brokułów/kalafiora/itp + 100g passaty pomidorowej

3) 100g ryżu/kaszy gryczanej+ 200g piersi z indyka/dorsza/tilapii (ewentualnie kurczaka lub miruny) + 200g fasolki szparagowej/brokułów/kalafiora/itp + 100g passaty pomidorowej

4) 100g ryżu/kaszy gryczanej+ 200g piersi z indyka/dorsza/tilapii (ewentualnie kurczaka lub miruny) + 200g fasolki szparagowej/brokułów/kalafiora/itp + 100g passaty pomidorowej

5) 200g makreli wędzonej/200g łososia/5całych jajek rozm L

W dni treningowe dodatkowo po treningu:

50g wafli ryżowych + 40g izolatu lub WPC

Kaloryczność:

DT: KCAL 3123 B:274 WW:383 T:55

DNT: KCAL 2774 B:240 WW:338 T:55



Jestem już po zakupach - dieta jest dużo bardziej uproszczona. Powinno mi to być na rękę - przede wszystkim dużo łatwiej jest wszystko zaplnować, niż w przypadku jak codziennie je się prawie coś innego (tak niestety było u mnie przez ostatnie tygodnie i nie udało mi się tego zmienić )
Dzisiaj zakupione między innymi blisko 6 kg mięsa, zaraz się biorę za porcjowanie tego i zamrożenie - starczy pewnie na minimum tydzień (u mnie 600g dziennie + Renia). Pierwszy tydzień rozpoznawczy zobaczymy jak to będzie

Poniżej dzisiejsze zakupy i ich podsumowanie , wcale nie wyszło tak drogo







TRENING

Siłowy na razie pozostaje bez zmian - 4x w tygodniu: klatka+brzuch / ramiona / barki+nogi+brzuch / plecy - dość podobnie jak w ostatnich wypiskach, większa intensywność, krótsze przerwy, 1 mocniejsze ćwiczenie, w pozostałych ćwiczeniach częściej stosowane dropsety, serie łączone, itp

Trening będzie zapewne niebawem zmodyfikowany bo powinny wrócić niedługo nogi w osobny dzień i na mocniejszych obrotach
Poza tym po pierwszym starcie Mariusza w Żelistrzewie może uda się zrobić parę treningów razem.
W międzyczasie ja się dalej staram doprowadzić do ładu z kolanem i łokciem (pijawki, masaż, rozciąganie) i mam nadzieję, że niebawem będę mógł trenować na 100%

Aeroby
Nie zwiększam póki co, poobserwujemy jak będzie po zmianie diety.
Zostawiam po treningu siłowym: 2 razy chód pod górkę na bieżni 25min ,a pozostałe dwa razy zamieniam na jakiś niezbyt długie interwały np. na wioślarzu lub rowerku
W DNT jak do tej pory z 2 razy w tygodniu burpees lub coś podobnego około 8-10 serii
Jeden dzień w tygodniu wolne, przynajmniej na razie.


INNE

Suplementacja bez zmian, była opisywana kilka stron temu - suplementacja na start redukcji
Dorzuciłem do termogenika SFD tylko od tego czasu karnitynę w płynie i popijam około 4-5g dziennie.

Pomiary: - aktualne pomiary zrobię jutro rano i będę je robił co tydzien aby obserwować jak reaguję na nową dietę

Zdjęcia: - także postaram się dorzucić do tego posta niebawem i poinformuje o tym w jakimś poście, może uda się cyknąć jutro



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-02-21 14:13:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Ładny zapas zrobiłeś
1

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tilapia super rybka i fajne są fileciki podobne wagowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4543 Napisanych postów 48982 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522417
Mariusz_Prz
Ładny zapas zrobiłeś


dokładnie, nie pytali się czy fakturę chcesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Jak czasami widzę zdjęcia ludzi co jadą gdzieś po jakieś promo i wrzucają koszyk pełen paczek kurczaka - to gdzie tu ja mam dużo
Z racji, że dzisiaj mam trochę więcej wolnego czasu niż w tygodniu postanowiłem, że zrobię solidne zakupy , wszystko sobie ładnie podzieliłem i już leży w zamrażalce
Zaoszczędzę czas na robienie zakupów w tygodniu trochę mnie dziś nosi i bym pojechał na siłkę ale już sobie odpocznę przed ciężkim tygodniem, wyjdzie mi to na dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
W taki sposób można sporo zaoszczędzić

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4543 Napisanych postów 48982 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522417
Banan
Jak czasami widzę zdjęcia ludzi co jadą gdzieś po jakieś promo i wrzucają koszyk pełen paczek kurczaka - to gdzie tu ja mam dużo


bez kitu, jak było promo w Biedronce właśnie na filet z kurczaka to wziąłem sporo, pewnie 3/4 wózka i kasjerka pytała czy chcę fakturę, jakieś dwie babce za mną w kolejce szeptały: 'chyba na cały rok te zakupy'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469231
gdzie kupujesz przecier i jak przyrządzasz takie danie z nim? dodajesz podczas smażenia mięsa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
najlepiej własnie tak raz za jakis czas zapas zrobic i miec spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
erwinoos
gdzie kupujesz przecier i jak przyrządzasz takie danie z nim? dodajesz podczas smażenia mięsa?


Dzisiaj zakupy robiłem w Carrefourze i tam wybrałem 2 passaty widoczne na fotce, spróbuję czy się czymś różnią w smaku. Poza tym będę zamiennie stosował też jakieś sosy na bazie koncentratu/pomidorów z puszki. Dieta jest nowa jeszcze nie wystartowałem, jutro pierwszy test i będę na pewno pisał na bieżąco co i jak przygotowuje

Akurat na jutro zostawiłem sobie 650g zmielonego fileta z kurczaka, mięso doprawię, zrobię z nich pulpeciki i prawdopodobnie lekko podsmażę na pamie a potem wrzucę do garnka, zaleję passatą , dodam wody i podgotuje. Ewentualnie też Mariusz mi podpowiedział, że mogę zrobić coś a'la sos do spaghetti i pewnie to będzie szybsza opcja ; tyle tylko że zamiast makaronu będzie ryż lub kasza .

Zapewne będę próbował różnych sposobów przyrządzania dań, mięso będę pewnie najczęściej smażył na pamie ale też używał częściej niż do tej pory parowaru. Jestem optymistycznie nastawiony i mam tylko nadzieję, że się przestawię bez większych problemów na nowy rozkład makro


MARIAN 17
najlepiej własnie tak raz za jakis czas zapas zrobic i miec spokój


Przy uproszczonej diecie na pewno będzie to najlepszy sposób, planuję takie zakupy raz na tydzień większe. Bo do tej pory to nawet jak coś kupiłem więcej, to jedząc codziennie inaczej i tak zawsze czegoś zabrakło ,trzeba było dokupić i w końcu 4-5 razy w tygodniu wjeżdżałem do marketów %)


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-02-21 17:01:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej