SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
widzisz jaki jestem fajny , nawet na topie był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Siedzę od rana i kombinuję z nową rozpiską diety , odkopałem tym samym trochę rzeczy z robienia formy na lato 2014
Tutaj Banan w wersji 78,5kg / 82.5 cm w pasie po porannych aerobach maj 2014
Potem podciąłem jeszcze trochę , na koniec 11% bf i byłem z tego bardzo zadowolony.




Udka się nawet lekko prążkowały


Wtedy zaczynałem redukcję w lutym z 82kg / 91cm w pasie (foto poniżej , po lewej).
Spadło niewiele kg a blisko 12 cm w pasie, dzięki pomocy Tadzia i jego diecie, a także Snesowi i pomocy w zakresie treningu.





Obecnie w pasie pewnie podobnie jak w lutym '14 ale waga 88kg więc mam nadzieję, że uda się zbić z jak najmniejszym spadkiem masy mięśniowej , a jak najlepszym wynikiem w pasie %)

Póki co to będzie lightowe redu, chyba że mi się wkręci i pocisnę dalej mocno ,bo jak patrzę na te zdjęcia powyżej to wydaje mi się , że jestem na nich o połowę większy niż teraz mimo 10kg różnicy, hahaha
Zmotywowało mnie to mocno , w pogoni za tą wieczną masą zapominam jak dobrze się czułem i funkcjonowałem gdy w pasie było +/- 80cm

Tym razem nie dam się tym p******onym kontuzjom ;)


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-01-30 20:14:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Moim zdaniem 11% bf to już jest fajny rezultat, pas też fajny , tu jest taki dylemat czy jeszcze coś wycinać kosztem mięśni czy lekko masować.
Moja propozycja może nie będzie dobitnie precyzyjna, wiadomo to tylko fotki , ale ja bym na twoim miejscu już lekko masował 79cm w pasie to jest bardzo dobry rezultat.
W każdym razie powodzenia.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-01-30 19:36:40

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Nie czytasz dokładnie powyzsze zdjęcia to rok 2014 ;)
W tym roku zamierzam mieć mniej niż 11% bf ,za to na pewno będę o kilka ładnych kg cięższy, póki co czasu dużo.

Dzisiaj dużo czasu rozkminiałem jak rozpocząć redu , jak poustawiać makroskładniki i chyba pojadę jednak podobnym schematem jak wtedy w 2014 na diecie od Tadzia. Będzie to na start około 3100kcal w DT i 2700kcal w DNT ; podział makroskładników jeszcze doprecyzuje i wrzuce jutro


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-01-30 20:16:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
DZIEŃ 115

Dzień bez treningu. Po 26h zdjąłem opatrunek z łokcia, tym razem obyło się bez mocnego krwawienia
Ranki mocno swędzą Na noc jeszcze je okryję jakimś opatrunkiem , żeby nie pobrudzić łóżka w przypadku jakbym je jakoś zdrapał.
Jest też opuchlizna, ale to normalne.
Jutro jeszcze odpoczywam ,ale w poniedziałek już normalnie powinienem trenować - mam nadzieję, że będzie poprawa. Jestem optymistą ,ale ocenię stan ręki dokladnie jak zejdzie opuchlizna



Nie jest to na pewno tak jak ma być ale dzisiaj trochę musiałem kombinować, bo zakupy żarcia przesunęły mi się na jutro.
Ogólnie będzie białka na poziomie 2,4-2,6g ; węgli w DT 3g a w DNT 1,5g , reszta zapotrzebowania to tłuszcz
Odjąłem tylko trochę kcal od zapotrzebowania w DT, a więcej w dni wolne. Nie chcę mocno obcinać jedzenia aby też nie polecieć nagle w dół, nastawiam się na powolne ale systematyczne palenie fatu ;)

Posiłki





Miał być łosoś na koniec ale jakoś nie miałem weny go przygotować i wleciały po raz kolejny dzisiaj jajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Sorki jakieś zaćmienie mnie wzięło że nie , spojrzałem na daty. W takim razie, normalka że to zmienia postać rzeczy. Niestety forma ,w większości przypadków to rzecz ulotna.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Banan na 30-stkę ma być życiówka i tego się trzymajmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
DZIEŃ 116

Ok, zaczynam mniej więcej od takiego pułapu. Po 1-2 tyg obserwacji zobaczę co dalej ;)

DT - 3100 kcal
235g B / 118g T / 264g W

DNT - 2650 kcal
210g B / 145g T / 115g W

Jeszcze w tygodniu ustabilizuję sobie posiłki na konkretne dni , w treningowe chcę jeść podobnie, a w dni wolne będzie pewnie trochę improwizacji szczególnie jak wypadną w weekend , tak jak to miało tym razem...


Micha:







Jezeli chodzi o trening, zrobiłem pierwsze od bardzo dawna interwały na rowerku stacjonarnym (jak łokieć dojdzie do siebie raczej będę robił jakieś burpees, itp), kondycja fatalna ...umierałem


7min rozgrzewki + 6x20/40 + 7min wyciszenia


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-01-31 22:44:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Posiłki wysoki poziom tu nie ma co debatować. Co do pierwszych interwałów wiem jak to wygląda ja sie rzucam pobiegać blisko domu mam park chorzowski na drugi dzień , mój aparat ruchowu jest wstanie fatalnych, kondycja na początku wiadomo dlatego mimo żezaczyma systemem 2minuty trucht 30-40sprit , to daje mi takie interwały popalić, potem zmniejszam stopniowo czas na korzyść sprintu, i kondycja po jakimś czasie wraca do normy i jestcoraz lepiej, uważam że interwały to super trening, tylko trzeba uważać na przetrenowanie, zwłaszcza że wrzucałem termogennik,i czy starego kiedyś doriana z geranium, i czasami przeceniłem swoje możliwości.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776556
Na trzeciej fotce nogi się prezentują elegancko, to Twoja najlepsza partia na tych fotkach

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej