SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
ASNF
co tak wcześnie wstałeś? nie kładłeś się po NBA wcale pewnie


Akurat nie , wyjątkowo w tym sezonie NBA oglądam mało meczy. Chociaż jak już wstałem to zerknąłem na drugą połowę wczorajszego meczu na szczycie, który jednak szybko okazał się pogromem gospodarzy i wyłączyłem po kilkunastu minutach. W tym tygodniu postanowiłem wstawać wcześniej ,sporo wcześniej niż zwykle (gdy wstaję około 8) , sprawdzam jak się będę czuł, jak funkcjonuję od samego rana do wieczora itd.
Oczywiście wiąże się to z trochę szybszym pójsciem spać - zaraz się właśnie kładę - zawsze miałem problemy z zasypianiem przed północą ale wczoraj usnałem około 22:30 więc jest nadzieja
Na razie jestem pozytywnie zaskoczony ma to sporo plusów np. wcześniej zaczynam pracę (szybciej kończę i mam luz większy), bez problemu wyrabiam się z posiłkami i ich przyrządzeniem, trenuje mi się też fajnie, ale próba mała bo na razie to 2 dni
Zobaczymy jak będzie dalej , pewnie i tak prócz weekendów - chociaż nie wykluczam, że nie sprawdzę ;)

Wnc - ja też nie trenuję 3 dni pod rząd bo mimo iż może jeszcze nie senior - chociaż w sumie rocznikowo już '3' z przodu więc młodzieniaszek to już też nie jestem ,to także odczuwam spore przemęczenie jak mam ciężkie treningi jeden po drugim ,a tu jutro jeszcze kolejny dzień . Jednak ostatnie 3-4 tygodnie za mocno odpuściłem , chwilowy brak ochoty na treningi, spadek motywacji (jak zwał tak zwał), ostatni tydzień byłem ledwie dwa razy, nie chcę rezygnować z treningów które odpuściłem i je lekko nadganiam. Jutro w planach wleci klata, potem na pewno dzień wolnego i kolejne treningi pt/sob lub pt/niedziela. Wtedy znowu 1 lub 2 dni wolnego i będzie ok. W końcu 5 treningów w tygodniu raz na rok nic mi złego nie zrobi ;) Tym bardziej ,ze czuje sie znacznie lepiej niż w poprzednich tygodniach - moze to już zasługa tego wcześniejszego wstawania ?

Miałem mocno wykorzystać czas do końca lutego - kiedy zaczną się wyjazdy na zawody kulturystyczne i praca ciężka w weekendy, a ostatni miesiąc przebimbałem lekko mówiąc, dlatego teraz czas na poprawę .

A odnośnie jajek na miękko mam swój sprawdzony sposób, jutro chyba znowu je spróbuję bo w tej formie lubię bardzo - ale bardzo rzadko chce mi się je tak przyrządzać , o wiele szybciej idzie z jajecznicą


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-01-26 22:14:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Nie gadaj tylko dawaj ten patent na idealne jajko na miekko. Bo ja w wiekszosci przypadkow scinam juz lekko albo calkowicie zoltko a to plynne zoltko jest najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 4542 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25259
Banany i żelki ale miazga w smaku wiesz co dobre ;)

Blog kulinarny - serdecznie Zapraszam
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Kendi_na_Bombie,w_Kuchni_:_-t1095480-s9.html#post5

Jedz jak Król,żyj jak Król ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
darknes17
Nie gadaj tylko dawaj ten patent na idealne jajko na miekko. Bo ja w wiekszosci przypadkow scinam juz lekko albo calkowicie zoltko a to plynne zoltko jest najlepsze


Wleciały dzisiaj na śniadanie znowu
Ja zawsze wrzucałem jajka od razu , czekałem aż zagotuje się woda, potem odliczałem bodajże 3 min i...... często wychodziła lipa, a nie na miękko
Moja Renia mi jednak powiedziała, że lepiej wrzucać do już gotującej się wody i to zdecydowanie lepsza metoda.
Ważne by jajka nie były prosto z lodówki, tylko trzymane w temp pokojowej, ja dodatkowo jeszcze je trochę trzymam pod ciepłą wodą zanim wrzucam do gotującej (lekko osolonej) wody.
Na 4-5 jajek "L" trzymam około 5min (max 5.30 min) i wychodzą o takie jak poniżej po ugotowaniu ochładzam je jeszcze chwilę w zimnej wodzie


Smacznego!

kendis4
Banany i żelki ale miazga w smaku wiesz co dobre ;)

No to posiłek od naszego nadwornego dietetyka forumowego Tadzia ; na pewno zdecydowanie lepsza (i bardzo smaczna!) opcja niż same odżywki po treningu ; a przynajmniej od razu po treningu mogę to szybko zjeść i jechać do domu na kolejny posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4436 Napisanych postów 35721 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262722
Jaja na miękko pierwsza klasa!
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ja jajko L na miękko gotuję zaczynając w zimnej wodzie , od momentu zagotowania - 4,5 min. Trzeba znaleźć swój sposób Najgrosze są jajka tak ogromne że po 5,5 minutach nadal białko jest glutowate

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776559
To u mnie L po 4,5 minutach od zagotowania jest na twardo, nie ma nic gorszego niż żywe białko

Banan mistrz w jajkach na miękko



Zmieniony przez - rion10 w dniu 2016-01-27 13:41:05

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2355 Napisanych postów 30589 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270555
jajka dla mnie tylko na twardo. Od takich na miękko lekko mnie odpycha.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Ja lki robię 2 minuty od zagotowania wody, wkładam w zimną, większe 3 minuty, ale mam swój palnik na kuchence i wiem jaki ogień ustawić, na innych palnikach mi nie wyCHODZĄ

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
QUEBLO
jajka dla mnie tylko na twardo. Od takich na miękko lekko mnie odpycha.


mam tak samo

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej