SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Nogi musisz wydepilować

Tez chętnie bym skorzystał z takich zabiegów, w średniowieczu to pijawka chyba na wszystko była

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
darknes17
Chyba wolalbym sie przerzucić na szachy niz dobrowolnie dac sie pijawkami oblozyc


pussy

MARIAN 17
napewno ciekawe przezycie...


Fajnie spędzone 70 min , pogadałem sobie z gościem , który w przeciwieństwie do wielu fizjoterapeutów/lekarzy , ma pojęcie od strony zaawansowanego sportowca o kontuzjach, urazach, itd. Nawet nie wiem kiedy pijawki się nażarły i było po sprawie
WIęcej zabawy jest teraz, bo po nocy niestety opatrunek był w kilku miejscach przesiąknięty krwią, więc dalej krwawi i mimo upłynięcia 16h jeszcze nie mam co go zdejmować.
Kolano to jednak nie staw skokowy czy łokieć, na które miałem po 4-5 pijawek, nie da się nim nie ruszać. Wczoraj po tej zabawie musiałem jeszcze z dobrą godzinę jeździć autem , a dzisiaj też nie zamierzam leżeć w łóżku więc ciągle tą nogą ruszam , przez co trochę dłużej będzie się goiło

kendis4
Fajny Blog ,smaczne jedzonko :) powodzenia ;) pijawek sie bojeeee,podziwiam Cie :P


Dziękuję i zapraszam do śledzenia
nie ma się czego bać, jak wspomniałem terapia praktycznie bezbolesna prócz poczatkowego wgryzania się w ciało (ale to przypomina co najwyzej szczypanie)


Anubis - to , że Ty depilujesz poślady i je potem publicznie pokazujesz, to nie znaczy że każdy ma takie zboczenia

Ja daleki byłem i jestem od różnych cudów lekarskich, znachorów , itp. ale medycyna naturalna stosowana od tysięcy lat na pewno coś w sobie ma
Skoro to nie pierwsza moja wizyta i z wcześniejszych byłem zadowolony to musiałem spróbować ponownie, mam nadzieję, że przyspieszy to proces leczenia bo brakuje mi już treningu nóg, które chudną!!! %)


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-01-16 12:30:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
DZIEŃ 101-102

Weekend, wczoraj niespodziewanie zaprosili nas znajomi. Trochę czitowego jedzonka wpadło niestety %) a także alko.
Jednak mały resecik wskazany od czasu do czasu, od rana nie czułem sie najlepiej ale pojechałem na szybki i intensywny trening ramion - stawiając na krótkie przerwy i od razu humor poprawiony i samopoczucie znacznie lepsze

Wracając do tematu pijawek, wczoraj zdjęcie opatrunku zrobiłem po blisko 20h od odpadnięcia pijawek, jeszcze tyle krwi nie widziałem ze swojego ciała
Poniżej zestawienie - daje linka ,zeby ktoś wrażliwy nie odebrał tego źle ; po lewej noga zaraz po zdjęciu bandaży i 5 czy 6 przesiąknięty po nocy podpasek ;) Tak to wyglądało...
Po prawej noga dzisiaj ;) jak widzicie bardzo niewielkie ślady ; jednak zerwanie któregoś z zakrzepików mogłoby spowodować dalsze cieknięcie , więc musze cierpliwie czekac az odpadną...dzisiaj trochę noga swędzi, wiec zgodnie z zaleceniem kupiłem alegre + popijam wapno dodatkowo.
Foto nogi po terapii pijawkami :-) http://i.imgur.com/MGCcQSX.png

Jeżeli chodzi o michę to średnio wczoraj ,dzisiaj już lepiej , m.in

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Na 100 dzień prowadzenia tego bloga, sprawiłem sobie nowy ciuszek.
Taką o to bluzę gorilla wear - już mam sprawdzonego tank topa, więc wiem że za dobre jakościowo rzeczy trzeba trochę więcej zapłacić ale satysfakcja gwarantowana. Świetny materiał , wygodna, kieszenie rozpinane itd


Bardzo fajnie leży, no i mój ulubiony rękaw 3/4 tak do łokcia, sprawdzona już na treningu ,ale nie wiem czy ją będę tam tyrał, czy sobie nie zostawię do chodzenia na co dzień


stylówa na siłce z dzisiaj

W starym blogu pisałem o sklepie , w którym ją dostałem.
Jest to sklep z Łodzi - http://www.gymwear.pl/ , zdecydowanie polecam fanom marek odzieżowych dla kulturystów , fitnessek itd jest labella mafia, jest gorilla , gasp i wiele wiele innych.

Spotkałem się z właścicielem owego sklepu i nawet udało mi się otrzymać rabat oraz dla Was - forumowiczów SFD także - 10% taniej niż cena na sklepie, wystarczy że przy zakupie czy to internetowym czy na miejscu , wspomnicie , że jesteście z SFD i powołacie się na mnie Co więcej może uda się niedługo te marki dostać także w sklepie sfd, ponieważ skontaktowałem właściciela gymwear.pl z Prezesem SFD i byłoby fajnie zobaczyć takie ciuszki u nas w sklepie Bo jest tego w PL bardzo mało

Zdecydowanie polecam, następny zakup to na pewno jakieś fajne długie spodnie treningowe może na 200 dzień bloga :P albo trochę wcześniej ;)




Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-01-17 18:10:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4543 Napisanych postów 48982 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522419
teraz w ciuchach od Gorilla Wear będziesz jak 'Big Ramy'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
zacznę go niedługo gonić , Big Banan brzmi lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
z fryzury juz taki sam%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7494 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
a ta bluzo/koszulka nie powinna być obcisła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
zdecydowanie na trening wolałem wziąć luźniejszy rozmiar, ten co mam na sobie to 2xl ale podobno są aż do 5xl ;) dziwna rozmiarówka; ja ogólnie nie przepadam za modnymi ostatnio bardzo obcisłymi ciuchami (te rashguardy itd) , mam moze po sztuce z krótkim i długim rękawem ale raczej uzywam do biegania itp w lato niż na treningu siłowym , no i trzeba miec do tego sylwetkę, a ja na razie mam wielki brzuch i nic poza tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7494 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
w rashguardach brzuch rzuca sie w oczy odrazu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium