SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Stevia ma faktycznie specyficzny , lekko gorzkawy smak , my ogólnie mało używamy słodzików, cukru prawie w ogóle, chyba że od święta do kawy sobie dorzucę czasem;)
Wybija setny dzień prowadzenia bloga, chyba sobie jakiś prezent sprawię z tej okazji
Póki co, od rana , siedzę w serwisie i czekam aż przegląd autka mi wykonają.

Jak dobrze pójdzie wieczorem pokażę Wam też trochę krwiopijców ,czyli terapię pijawkami



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-01-15 09:11:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Nam też zrób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Fiqus tez chcesz terapie pijawkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Stevia ma specyficzny smak, mi też nie smakuje ale już np. ksylitol jest w porządku, osoby nie będące na diecie go nawet nie wyczuwają Gorzej z ceną,ale to motywuje żeby używać go mało hehe

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
W jakim celu terapia pijawkami ? , wydaje mi się że nazywa to się hirudoterapiia, hamują proces namnażania się bakterii, podaje to sie z jakimiś preparatami, przeciwbakteryjnymi jak sie nie mylę , kiedyś o tym trochę czytałem, ale z praktyki , nie wiem jak wyglądałaby skuteczność takiego zabiegu.
Pozdrawiam.





Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-01-15 17:01:53

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
DZIEŃ 100

wnc - Dobrze Ci się wydaje, tak się to nazywa Najpierw oczyszczenie miejsca gdzie będą one umiejscowione, odpowiednie ich ułożenie i jazda w wypijanie krwi ;)

W jakim celu?
W takim , że nadal leczę bolące kolano , ćwiczenia - ćwiczeniami i rehabilitacja , ale nie jestem zadowolony z efektów fali uderzeniowej, którą wydaje mi się, że miałem robioną za lekko.
Dzisiaj byłem u drugiego znajomego, który jest na pewno specjalistą od kontuzji i urazów kolan,ponieważ to medalista ME w podnoszeniu ciężarów. Zbadał mi ponownie kolano, ocenił że jak najbardziej nadaje się to do terapii pijawkami i potwierdził ,że sam sobie nimi wyleczył znacznie bardziej poniszczone m.in więzadła rzepki i inne (wymienił ale już nie zapamiętałem, a nie chce coś źle napisać)

Dostałem 6 sztuk : 4 poszły pod rzepką na bolące najbardziej miejsce, a po jednej na stronę wyżej nad rzepką - zresztą macie zdjęcie, na którym jedna akurat już się nażarła i odpadła



Dla mnie to nie nowość, byłem już dwa razy na pijawkach - i w obu przypadkach byłem zdumiony tym jak szybko 'reperowały' mój organizm.
One prócz tego, że wyciągają krew, z tych uszkodzonych rejonów, gdzie np. jest jakiś stan zapalny, zwapnienia itd. to dodatkowo wpuszczają masę substancji leczniczych, także przeciwbólowych i znieczulających - sama terapia jest praktycznie bezbolesna, prócz nazwijmy to drobnego smyrania / szczypania w momencie jak pijawka zaczyna ssać %)
Po wszystkim (czyli jak się nażrą ) same odpadają i zostają zutylizowane , z ranek cieknie krew , potrafi cieknąć nawet do 24h , dlatego noga zostaje owinięta opatrunkami / podpaskami, bandażami, potem kolejną ich warstwą , plastrem itd.

Już mam jakieś doświadczenie, więc wiem żeby od razu rano po wstaniu opatrunku nie zdejmować, lepiej poczekać chwilę dłużej aż się ranki zasklepią , po kilku tygodniach pozostają minimalne blizny, a po jeszcze dłuższym okresie praktycznie nie widać śladów gdzie były.

Na razie będę obserwował czy nastąpi poprawa, jeżeli tak to pomyślę o drugim kolanie ,bo tam w mniejszym stopniu ale też mam podobne dolegliwości, które prędzej czy później mogą się odezwać; lub jak będzie poprawa ale nie do końca to pójdę na pewno na jeszcze jedną terapię na lewe kolano.
Ogólnie wszystkim osobom, które mają problemy natury zwyrodnieniowej, problemy ze stawami, jakieś urazy które często wyleczyć, opuchnięcia, skręcenia itd - polecam spróbowac, podobno pomagają też w wielu innych aspektach (można o tym poczytać w necie). Ja się cieszę, że mam tego kumpla i mogę na niego liczyć, na pewno ważne jest pochodzenie pijawek , bo podobno jak ze wszystkim - niektórzy lubią oszczędzić i kupić jakiegoś niewiadomego pochodzenia - pewnie nikt by nie chciał by taka pijawka wysysała mu krew

Tylko dziś przez to wszystko bardzo mało zjadłem - skończyło się tylko na 3 posiłkach, nie obejrzałem meczu w piłkę ręczną ,a na dodatek na koniec dnia nawet nie mogę się napić piwa ,bo wtedy krwawienie mogłoby nie ustąpić nawet po 24 h

Dobranoc


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-01-16 00:49:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Chyba wolalbym sie przerzucić na szachy niz dobrowolnie dac sie pijawkami oblozyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Aaaaaaaaaaaaa fuuuuuuuuu

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
napewno ciekawe przezycie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 4542 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25259
Fajny Blog ,smaczne jedzonko :) powodzenia ;) pijawek sie bojeeee,podziwiam Cie :P
1

Blog kulinarny - serdecznie Zapraszam
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Kendi_na_Bombie,w_Kuchni_:_-t1095480-s9.html#post5

Jedz jak Król,żyj jak Król ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej