SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Odzywaj się Pit, coś tam wychylimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776556
Banan powiedz mi co Ty masz za miks z tymi żelkami ? Ryż, mleko, białko i żelki ?

Edit: Doczytałem na wcześniejszej stronie


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2015-12-28 15:09:44

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Tutaj pisałem https://www.sfd.pl/[BLOG]_by_Banan__zdążyć_z_formą_przed_30_tką_:_-t1090712-s68.html#post8

już widzę znalazłeś ;)
W sumie zawsze daję też w zrzucie z dziennika PT info i tam jest ten posiłek rozbity na czynniki pierwsze ;)

Dzisiaj jeszcze nie wiem czy pojadę na trening, ale mam to w planach.
Właśnie wróciłem z 5 dawki fali uderzeniowej na kolano, teraz czekają mnie 3 tyg przerwy i zobaczymy co dalej, w tym czasie mam stosowne zalecenia do delikatnego treningu w domu, w tym rozciągania

Na razie jeszcze trochę pracy po świątecznej przerwie


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-12-28 15:13:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Ale górę normalnie będziesz trenował na siłowni, a tylko z nogami dajesz wolne ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
DZIEŃ 82

Może trochę niejasno napisałem powyżej, 'czekają mnie 3 tyg przerwy' - chodziło o przerwę od fali uderzeniowej na kolano; taka przerwa była sugerowana przez lekarza i fizjoterapeutę od początku leczenia

Regularnie daję wypiski i jak widać trenuję cały czas, nic się tutaj nie zmienia.
Mocnych treningów nóg - nie będzie, dopóki nie będę w 100% zdrowy. Wstępnie była mowa o 3 miesiącach przerwy - liczę, że uda się szybciej, ale jak nie to nadrobię nogi na lato

Po świętach coś zamulony dzisiaj jestem cały dzień , musiałem się teraz chwilę przespać przez co nie chce mi sie już jechać na trening
Zrobię jeszcze dwa treningi w tym roku, a potem mały reset 4 dniowy.
Od 4 stycznia ruszam dalej z konkretnymi wypiskami.

Nie zapomniałem o zdjęciach sylwetki i je planuję zrobić w końcu jutro rano, chociaż na większe zmiany się nie zapowiada przez te kłopoty z nogą. U mnie brak treningu nóg dość mocno odbija się na całokształcie i z reguły waga spada w dół albo ciężko mi ją zwiększyć, jak tak będzie to od stycznia trzeba będzie chyba podbić kcal ;)


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-12-28 18:37:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
DZIEŃ 83

Waga mnie dzisiaj zaskoczyła, jednak widać, że kilka dni świątecznego luzu i się spasłem
Warunki do robienia fotek dzisiaj słabe, od rana szaro i ponuro i niestety nie powychodziły mi one takie jakbym chciał.
Jak widać po pomiarach przybyło sporo wiecej niż zakładałem w ostatnich tygodniach, ale pewnie przed świętami byłoby bliżej 87-87,5 kg niż obecnej wagi. Także się zbytnio tymi cyferkami nie jaram.

Pomiary rano na czczo:


Aktualne zdjęcia:


Zdjęcia robione dzisiaj na czczo po wstaniu. Także kolejny raz bez pompy, jak wszystkie wcześniejsze.

Skończyłem przed świętami kreatynę Berserka Crea Combo - https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_Crea_Combo-opis33335.html 
Cykl trwał 2 miesiące, 2 puszki po 180 kaps, dawkowałem 2x 3 kaps dziennie.

Jestem bardzo zadowolony z suplementacji tym produktem
Przez ten okres przytyłem blisko +4 kg, wszystkie wymiary do góry - niestety łącznie z pasem, gdzie nie chciałbym już więcej dokładać
Do tego systematyczny wzrost siły, kto śledzi bloga ten widzi , że dokładam ciężarów w głównych ćwiczeniach złożonych praktycznie co tydzień. Na pewno kreatyna działa, co potwierdzają też opinie kilku moich znajomych, których namówiłem na ten produkt i połączenie jabłczanu z HCL kreatyny, polecam tym co zastanawiają się na nową formą kreatyny , inną niż poczciwy monohydrat.

Cieszy mnie poprawiony obwód w klatce , czego zasługą są na pewno poprawione w tym okresie także plecy.
W ramieniu nigdy nie miałem 42cm w porannych wymiarach, po treningu pewnie będzie już ponad 43cm co też będzie moim rekordowym osiągnięciem.
Nogi - mimo, że obecnie już 2 tyg mocno nie trenowane to na razie nie tracą z obwodu Pewnie przy dłuższej przerwie tak nie będzie, ale pociesza mnie fakt, że nogi akurat dość szybko powrócą do swoich wymiarów bo już miałem z nimi dłuższe przerwy.

Zestawienie fotek przed / po , cyklu kreatynowym:



Wiem, że na pewno dużo więcej byłoby widać w pozach ale skoro takich zdjęć nie robiłem przed to i po uznałem ,że nie ma sensu.

Obiecuje, że na pewno nie zabraknie fotek pozowanych ,gdy tylko uznam , że jest się czym chwalić. Na pewno coś czasem wrzucę z treningu.

Teraz pozostały mi 2 treningi do końca roku, potem kilka dni luzu.
Po powrocie z wyjazdu sylwestrowego, sprawdzę jeszcze raz wagę i pomiary ,a potem mam dylemat czy dalej masować, bez żadnej przerwy, czy też może zrobić takie 3-4 tyg mini redukcji i trochę zbić w pasie, a pod koniec stycznia ruszyć mocniej z masą jeszcze przez około 3 miesiące



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-01-20 15:28:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
Osobiście nie lubię przerw w robieniu masy - ale są różne podejścia do tej kwestii.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Są i plecy ;) Kiedy kończysz 30? Może inaczej, ile czasu masz na wyrobienie się z formą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Brat ma czas do moich urodzin hehehe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
nightingal
Osobiście nie lubię przerw w robieniu masy - ale są różne podejścia do tej kwestii.


Chyba też tak zrobię, po prostu rano jak na siebie patrzę lub na fotki to mam negatywne myśli wszystko się zmienia w ciągu dnia lub na treningu - pompa jest zaj**ista, ciało nabite wygląda o wiele lepiej, wtedy zupełnie mi nie w głowie jakieś robienie redukcji i tak pewnie zrobię.
Kilka dni luzu i od stycznia dalsze 12 lub 16 tyg masowania ale już z głową, bardziej jakościowo i ubijanie tego co już mam.
Nie spodziewałem się, że na przełomie roku będę ważył blisko 90kg; tyle nie ważyłem w szczycie masowym w tym roku, a tu dopiero za chwilę styczeń


FiQus
Są i plecy ;) Kiedy kończysz 30? Może inaczej, ile czasu masz na wyrobienie się z formą?


Chyba na początku tematu pisałem, urodziny mam 5 czerwca (tak jak ten pokemon powyżej ) Oczywiście nie przewiduję najlepszej formy koniecznie na ten dzień %) ale w czerwcu ma to już w miarę dobrze wyglądać, pewnie redukcja potrwa trochę dłużej, jak zacznę ją np. pod koniec kwietnia


Dzisiaj trening zaj**isty, spotkałem Mariusza, który wspomniał że dobrze wyglądam - i od razu humor lepszy
Pompa niesamowita, a zjadłem tylko dwa średnie posiłki przed treningiem - ogólnie z michą luzuję, wyczyszczam lodówkę do sylwestra , potem będę na spa-hotelowym jedzonku przez 4 dni. I od 4 lub 5 stycznia zamierzam już jeść czysto , możliwe że wejdą zmiany w diecie Zamierzam zrezygnować na jakiś czas z drobiu, na rzecz ryb.

Trening:

Ostatni taki sam -> tutaj



Trening zrobiłem minimalnie inaczej. chciałem zrobić trochę więcej powt w seriach na wysokich (30-35-37.5kg) ciężarach w wyciskaniu, aby za 1-2 tyg spróbować zaatkować 40kg.
2 ćwiczenie zmuszony byłem zamienić z 3 bo crossfiterzy pozabierali wszystkie hantle od 10 do 20 kg
Teraz jak robię samą klatkę na sesji treningowej, jest mi dużo lepiej. Nie myślę o tym, że po klatce mam jeszcze mniejszą partię (np. biceps) do przetrenowania. Skupiam się na jednym.

Jednak jak powróci trening nóg to pewnie nie będę robił samej klatki ,bo musiałbym chyba zacząć trenować 5x w tyg, a to już wyższa szkoła jazdy





Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-12-29 20:37:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej