SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776556
Chciałbym mieć taką nudną michę na co dzień Super inicjatywa po raz kolejny z tą zbiórką
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Ładnie z tymi akcjami, wielkie brawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Ostatnio zaniedbuję bloga...
Mimo to trenuję regularnie, efekty nazwijmy to 'obecnego etapu masowego' - takie sobie, coś z tym moim apetytem nie robi się lepiej ;)
Po 7 tyg lekko ponad +2kg do przodu, ostatni pomiar to 84.2 kg , cieszy mnie ,ze w miare pilnuje pas ale czasami w ciagu dnia to czuję się jak w ciąży.

W misce dodawaliśmy ostatnio 2x tłuszcze, mam obecnie okolo 3550 kcal w DT i 2800 w DNT

Micha jak to micha, niby ładnie kolorowo ale ogolnie jak mysle,ze jutro znowu mam jesc jakies zrodlo wegli to mi sie odechciewa jakiś inny jestem hahah , wszyscy dookoła muszą się bronić by nie jeść za dużo, a u mnie mimo iż na treningach się nie op*****lam, co tydzień dorzucam ciężar (tutaj jestem bardzo zadowolony) ,to z jedzenie srednio, do tego stopnia,ze ostatnio nawet wzialem u siebie w sklepie 1kg gainera jak nie dojadam to chociaz dopijam

Dużo osób wspominało mi iż takie wynalzki jak mk-677 mega wzmacniaja apetyt, ale ja ogolnie jestem dość sceptycznie nastawiony do takich nowinek, ktoś to moze potwierdzić , warto w ogole? mam i tak sporo taniej niz ceny w necie, ale jednak kij wie co tam siedzi, by mi np. czegos nie zblokowało lub nie popsuło nastroju

Nawet byłem tydzień temu na siatce (po 5 mcach przerwy tym razem) - kolana spoko podczas gry nic nie bolały, następny dzień troche gorzej ale jednak jak sie tyle nie skakało to co się dziwić, że całe nogi były obolałe. Jednak na koniec grania przy bloku wybiłem sobie kciuka i do dziś jeszcze boli i mam problemy z chwytem przez to na siłce jak widać starość nie radość na maxa, tak czy siak zaciskamy zęby i cisniemy, sila idzie naprawde przyjemnie, nigdzie nie mialem jeszcze zadnego problemu, w glownych cwiczeniach powoli dokladam , w innych mniej np. taki skos na klatke kończyłem na starcie 10x70kg , ostatnio bylo juz 7+2 x 85kg, a to bliskie wyniki maxa mojego na sztandze (pewnie przelozenie jest troche inne ,ale najwazniejsze ze ciagle do przodu,szkoda tylko,ze z wagą nie jest podobnie - ale tez nam sie nigdzie nie spieszy, jednak mam obawy,ze jak sie zrobi zaraz duzo cieplej to bedzie tyko gorzej z apetytem i kto wie czy nie wpadnie jakis minicut, chociaz co tu ciąć )

Dobra, koniec wywodu, jak ktoś przetrwał to szacun

Ostatnie 2 wypiski:





Trochę michy z roznych dni:






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
Mi te Mk nic a nic apetytu nie poprawiło. A z 2 firm brałem, na pewno nie lipa. Chociaż jak patrzę na Twoją miche, to nie wiem jak możesz nie mieć apetytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32807 Napisanych postów 22951 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277518
Co ty sie przejmujesz blogiem jak ty takie szczytne cele cały czas prowadzisz :) I tak podziw za ogarnianie tylu spraw poza domem , rodziną i praca :) ale pamiętaj "forma sama się nie zrobi " hehe ..:) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ale się rozpisałeś jak idzie powoli na wadze, a w pasie nie przybywa to tylko się cieszyć ale tego braku apetytu zazdroszczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
No ja też zazdroszczę. Ja mam taki że mógłbym masę za 2 osoby robić

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776556
Banan mam podobnie lubię jeść ale jak już ilości jedzenia są takie, że trzeba dopychać na siłę to jakoś tak apetyt nie dopisuje, przydałaby się magiczna piguła żeby apatyt pobudzić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
rion10
przydałaby się magiczna piguła żeby apatyt pobudzić

apetizer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25204 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020223
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej