SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
FighterX
Ogór najlepszy!


hehehe, a jak


Właśnie wleciał trening nóg, wszędzie dodany ciężar, więc jestem zadowolony.
Najbliższy trening gościnnie w Kędzierzynie-Koźlu (o ile będzie na to czas, bo jedziemy do znajomych) albo dopiero w pon w Łodzi


Micha z dzisiaj:


Został jeden posiłek na noc B+T
od dzisiaj dodane do posiłków 1-4 po 5g tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
monkey22
Często u ciebie widze ten sosik czerwony - co to?? robiony czy kupny?? jakiś pomidorowy cos jak do gołąbków ?


najprościej: passata pomidorowa, czasem dodam koncentrat pomidorowy lub pomidory w puszce, jak robię więcej mięsa na raz (np. jakiś gulasz) to dodaję też trochę miodu do smaku, do tego oczywiście różne przyprawy i każdy sos kupny się chowa a wiadomo, ze taki własnej roboty ma duzo lepszy sklad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776559
Ważne żeby ogór był kiszony, a nie kwaszony. Dobry trening, dobra micha czego chcieć więcej. A jak forma aktualnie?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Blisko tydzień bez wpisu w blogu
Wpływ na to miał nawał pracy i wyjazd weekendowy do znajomych, ogólnie przez ten wyjazd nie byłem w stanie zbytnio pilnować michy, wpadło trochę % jak to zwykle przy okazji wizyt u znajomych tak więc po kolejnym tygodniu waga stoi w miejscu (chociaz tyle dobrego)
Dalej jadę według założeń sprzed tygodnia, wleciały od ostatniej wypiski 3 treningi (na każdy do przodu, jeden w gościach na siłowni w Kędzierzynie Koźlu - przepraszam za brak wypisek ale po prostu już nie mam na to czasu ), do tego była też jedna wizyta u fizjo (kolano), a reszta już w telegraficznym skrócie poniżej

Micha


Znajomy , jak się okazało kucharz pierwsza klasa, przez 2,5 dnia czułem się jak restauracji: pizza z kamienia, udka z kaczki, mega zaj**iste ciasto z brownie i masłem orzechowym, gulasz na plackach ziemniaczanych, jajecznice, przepyszne śniadania, naleśniki itd Na zdjęciu tylko mała część:


Wczoraj już prawie standard, niestety apetyt dość kiepski i nie byłem w stanie zjeść wszystkiego wg założeń, zabrakło jednego posiłku.


Kolejna fajna sprawa, przetestowana u kumpla to ta kawka - on miał 5 różnych wariantów smakowych, co jeden to lepszy. Kofeiny też niemało :) muszę sobie zamówić jakąś do domu, polecam sprawdzić


No i napinka po pijaku coś tam ten triceps się poprawia



osobna kwestia - wpadło mi w oczy dzisiaj takie szkolenie, u gościa który wydaje się jednym z najbardziej kumatych jeżeli chodzi o metodykę treningu, od jakiegoś czasu obserwuje jego fp i wpisy, z tego co wiem nowy atlas ćwiczeń SFD miał powstać z jego tłumaczeniem (mam nadzieje,ze do tego dojdzie, bo widziałem próbne filmy i były niesamowite)
Ja się na 99% zapisuję i mimo iż Wawa najbliższej to raczej nie chce mi sie czekac do dnia mamy 26.05 :) i wybieram się do Opola 2 tyg wcześniej, jakby ktoś był chętny z Łodzi lub okolic to dajcie znać, a z chęcią zabiorę i koszty trasy wyjdą mniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
a mi ta kawa znowu totalnie nie podeszła;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
szkolenie moze byc ciekawe, widziałem profil goscia też na fb własnie..
daj znac po szkoleniu czy warto, u mnie najblizej do Gdańska wiec tam sie wybiore jezeli juz sie zdecyduje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119902
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
opalinho
Na jakiej siłce byłeś w Kędzierzynie, w Infiniti?


Chyba nie , na jakiejś sieciówce na górze centrum handlowego, ale spoko wsystko sie zrobiło - ludzi mało w niedzielę.
Następnym razem jak będę w Kędzierzynie to sprawdzę tą większą, zapewne to Infiniti, o którym napisałeś :)


Wincol - na pewno dam znać, dzisiaj się zapisuje na ten termin w Opolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
tą kawę kupowałem koledze fanatykowi kawy na święta i faktycznie jest fajna kolega choć kawy ładuje sporo, to mówił że ta go poruszyła nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6210 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Kawa całkiem fajna w smaku. Testowałem kilka. Jednak kofeiny raczej tyle nie ma.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej