SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dobrze czytać, że wszystko się ładnie u Ciebie treningowo szykuje będziemy czekać na jakieś wskazówki od Ciebie z większa ilością szczegółów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25204 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
MARIAN 17
Kuba Mariusz Przybyła? Sorry ale ostatnio jestem do tyłu z forum przez moje przygody :(


Tak Maniek przeniósł się ze swoimi podopiecznymi na Kuźnię (zaraz obok sklepu) więc korzystam z okazji, warto się nauczyć czegoś nowego, bo przez te swoje schematy i przyzwyczajenia to wiem, że często marnuje czas na tej siłowni %)
Oczywiście nie jestem zawodnikiem, że muszę progresować aby czuć się spełnionym, bo nic nie muszę ;) ale też fajnie byłoby widzieć , że lata spędzone na treningu nie idą tylko na kolejne urazy i problemy zdrowotne a także jakieś lepsze zmiany w sylwetce. Mam nadzieje,ze na kolejne lato będzie to widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7493 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
no to czekamy do lata zeby ocenić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
lata 2020%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
W tym roku w lato to będę raczej w środku masy aby coś dorzucić kilogramów trzeba wiele miesięcy popracować, wystarczy mi , że prawie pół roku trzymałem formę w zeszłym roku. Teraz czas zrobić lepszą ale z paroma kilo więcej na budziku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
w zeszłym roku zrobiłeś taką formę, że jestem pewny, że w tym roku będzie jeszcze lepiej bez względu na okres czy to masa czy redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Co ma być to będzie ;) najważniejsze to odnaleziona radość z bycia na siłowni i solidny wycisk
Dzisiaj na ruszt poszły naramienne. Nie, jak zwykle, 3 ćwiczenia i kilkanaście serii, tylko jak dobrze zapamiętałem 6 ćwiczeń kilka dropsetów i kolejne bardzo przydatne wskazówki odnośnie pracy i ruchu w danym ćwiczeniu. Bareczki napuchły aż miło było popatrzeć w lustro po treningu (pierwszy raz od dawna )

Pozostały nam do przerobienia nogi i nieszczęsny biceps, który był dzisiaj w planach ale dajemy mu jeszcze troche czasu na odpoczynek, może będzie ok.

Menu na dzisiaj.
- jajówa z boczkiem i cebulą
- gulasz wołowy , ryż , warzywa (x2)
- po treningu płatki, gruszka, izolat
- omlet z choco plum, cherry in jelly i kiwi



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
o o o to pod listem z prośbą o wskazówki dla barków będę się podpisywać obiema rękami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej