SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7493 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
myślałem ze sklep jest w galerii mój błąd

źle (za szybko ) przeczytałem to co Kuba napisał


Zmieniony przez - rutkow w dniu 2018-11-27 22:42:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886900
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Galerie to zupełnie inne godziny otwarcia i z tego co mi wiadomo właśnie te wieczorne są tam często najlepsze.

U nas bywa różnie, czasami od rana jest bardzo dobry ruch, częściej jednak tak w okolicach 16-19, ale potrafi być i zupełnie inaczej
Taki sklep wolno stojący to inna bajka niż sklep w galerii , tutaj jest znikomy % przypadkowych osób i cięzko przewidzieć co się danego dnia stanie

northwestpassage
Długo otwarte. Jak ma się ilość klientów do tej w sumie nadprogramowej godziny standardowego otwarcia po 18?


Jak napisałem powyżej często jest nieźle, ale są też dni , ze po 18tej nie zjawi się już nikt do końca dnia. Tak naprawdę nie ma reguły, czasem sami się dziwimy, potafi być luz od rana (gdzie czesto jest najwiecej klientów), a nagle powiedzmy okolo 14:30 w srodku dnia robi się tłoczno i wchodzi klient, za klientem

W galeriach to chyba głównie po południu/wieczorem, a także mocno weekendy. U nas soboty są bardzo fajne, ale 6h to max więcej pewnie nie byłoby sensu, niedziele w takim sklepie poza galerią nie mają sensu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776556
Niestety ale handel taki jest, że nie da się przewidzieć kiedy wpadnie najlepszy klient i zostawi trochę grosza

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7493 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
jak to kiedy m jak jest promocja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Brak aktywności w blogu bo i nie trenowałem od tygodnia (nie wliczam 40min treningu w sobotę rano)
Powinno być teraz już lepiej, do świąt spróbuję - jak rok temu - lekko zredukować, a potem czas na okres regeneracyjno-naprawczy ;)
Startuję od dzisiaj z planem push/pull - tym samym również co rok temu, bo nie mam czasu kombinować i sobie czegoś wymyślać, do tego interwał po treningu i jakieś zapewne cardio w dni wolne, zobaczymy czy będzie wieksza motywacja do trzymania michy ;)

Póki co było tak sobie w ostatnich dniach , wrzucę tylko foto tego sensowniejszego




Za to dużo dzieje się w sklepie, dzisiaj kolejna duża dostawa:


Fajne probiotyki ze Swansona


Sporo nowych produktów z NOW Foods


Nowość z AN: Whey Delicious w słojach 2,27kg, a także koszuleczki Dzików


Kolejny prezent od klienta i znowu alkohol , jak żyć?

żartuję, lubię to !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
podobają mi się w tle te karteczki -20%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7493 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
nie jest tak , ze sklep teraz zajmuje ci tyle czasu ze brakuje go na trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
rutkow
nie jest tak , ze sklep teraz zajmuje ci tyle czasu ze brakuje go na trening ?


na pewno jak jestem sam w pracy to tak jest, trzeba też znaleźć czas dla Rodzinki w ciągu dnia, a jak wychodze o 9 - wracam czesto po 20-tej to z Frankiem się za długo nie widzę bo on chodzi w miare wczesnie spac

Na szczęście mam ogarniętego pracownika, więc lepiej gospodaruję sobie godzinami pracy, ale w ostatnich dniach był chory i dlatego siedziałem całe dnie w sklepie ;) a wtedy faktycznie bywa gorzej, poza tym w lato to jeszcze przyjemnie skoczyć sobie z rana na siłownie, teraz to przecież środek nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7493 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
Banan
..... poza tym w lato to jeszcze przyjemnie skoczyć sobie z rana na siłownie, teraz to przecież środek nocy


dokładnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej