SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Bardzo ładne podciągania, każde powtórzenie równie dobre!
Potem widzę w kolejnym treningu pleców dobre ciężary! Sam się muszę zapoznać z półsztangą lub t-barem, bo mamy obie na siłce, a nigdy nie próbowałem (Domino wczoraj też mnie natchnął)- za niedługo zmienię trening
Cała żylasta łapa jak zwykle Twoja wizytówka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32807 Napisanych postów 22951 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277518
pitbull61
No, elegancko trzymasz formę Kubuś ! Posiłek z fryteczkami spowodował u mnie ślinotok
U mnie też a w pierwszej kolejności pomyslałem że to golonka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Dzięki Panowie, chociaż do formy z lata to raczej nie ma podjazdu, po prostu coś te żyły schować się nie chcą
Tak poza tym jest kilka kg więcej na wadze (dłuższy czas około 85 kg +/- 1kg) , parę cm więcej w pasie.
Interwałów już nie robię od jakiegoś czasu, cardio w dni wolne w ogóle od końca redukcji, a na siłowym to tyle co 5-10 min przed na rozgrzanie bieżnia/orbitrek + 10-20 min po treningu cardio, zależy jak z czasem stoję. Więc forma oczywiście się pogorszyła.

Urlop niestety nigdzie za granicą, trzeba trochę $$ odłożyć. Poza tym to nie typowy urlop, a wykorzystanie dni, które mi przysługują z racji opieki nad Synkiem. Jak nie wykorzystam to przepadną Może będzie w końcu więcej czasu porobić coś w domu, na koniec roku mały sylwestrowy wypad ze znajomymi, a gdzieś dalej wylecieć i odpocząć jak się uda, to może w lutym, na jakiś tydzień
Od grudnia też zmiana planu treningowego na jakieś FBW lub push pull, 2 do max 3 razy w tygodniu. Fizjo 1x w tygodniu i praca nad poprawą stanu kolan to mój główny cel do wiosny. Potem w zależności jak bardzo zapuszczona będzie sylwetka - pewnie jakaś redukcja, bo dużo lepiej mi ten etap leży niż budowanie masy

Wczoraj miałem dnt, wizytę u fizjo - dosyć krótką, bo miałem opóźnienie czasowe ale mega intensywną. Rozbijanie guzowatości, którą mam pod kolanami i od czego właśnie zaczyna się ból wyżej, to była chyba najbardziej bolesna z wizyt odkąd blisko 2 lata korzystam z usług fizjo....
Jednak pocieszył mnie tym, że u mnie jeszcze nie jest to w bardzo złym stanie. Miewał pacjentów, gdzie wystawała po prostu górka jakby pod kolanem, u mnie nic nie wystaje, ale jest mocno wyczuwalne od dłuższego czasu. Jak czasem się zapomnę i klękam na kolanie to od razu jak porażony prądem wstaję bo jest to mega bolesne.
Mamy podziałać teraz 1x na tydzień tylko nad tym, lekko nie będzie, ale już dzisiaj jest sporo lepiej - przynajmniej tak mi się wydaje, więc jest nadzieja, że można z tym sobie poradzić mocną terapią manualną. Warto spróbować


Dzisiaj zapewne też będzie dnt, bo 9h w pracy, od rana drobna kolizja na drodze z pewną babką, która tak się spieszyła do pracy, ze musiała mnie z prawej próbować wyminąć (prawie do rowu wjechała), jak skręcałem w lewo i przepuszczałem dosłownie 1 auto z na przeciwka nadjeżdżające. Oczywiście stuknęła mi w lusterko. Szybko ją dogoniłem, to jeszcze do mnie z mordą, że blokuje jej drogę bo się śpieszy do pracy Co za tępa dzida. Musiałem spisać oświadczenie chociaż normalnie bym to olał, ale za to jej nastawienie i cebulactwo nie odpuściłem. Co zrobić, że ludzie dalej są często parapetami.

Poza tym micha ostatnie 2 dni jak łatwo się domyślić, głównie mięsna ;)
Chociaż dzisiejsze śniadanie to pół paczki ptasiego mleczka, trochę czekolady i niedługo wjedzie dopiero sałatka, jak ta na poniższych fotach (ale bez piwa, bo w pracy nie wypada )








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
ale za to jej nastawienie i cebulactwo nie odpuściłem. Co zrobić, że ludzie dalej są często parapetami.

przy takim zachowaniu bym policję wezwał 300zł mandatu uczy pokory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
już mi po prostu szkoda było mojego cennego czasu, tym bardziej,ze dzis sam w pracy i miałem wizję , ze sie do niej sporo spóźnię, a całe zdarzenie przy okazji skręcania do Przychodni na szczepienie Franka, więc nie mogłem sobie pozwolić na długie czekanie na milicję ;)

Serio baba miała pewnie gorszy dzień, niestety źle trafiła. Rozwaliła mi system hasłem "stanął pan na środku drogi"
Bo ja skręcając w lewo miałem jej zjechać na chodnik po prawo lub magicznym sposobem przelecieć na parking, by dzida mogła sobie spokojnie pojechać, a nie zahamować, stanąć na 5 sek i ruszyć jak ja skręcę

Szkoda słów na niektóre osoby, a wystarczyło zwykłe 'przepraszam' lub po prostu nie odzywanie się i byłoby po temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
u niektórych osób te słowa nie istnieją w słowniku, ale co zrobić może kiedyś trafi na Twój dziennik, znajdzie tego posta, przeczyta i pomyśli "Boże jaka ja byłam głupia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400303
Albo przynajmniej dowie się o istnieniu tych słów

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
DJ_DoDo
Banan
ale za to jej nastawienie i cebulactwo nie odpuściłem. Co zrobić, że ludzie dalej są często parapetami.

przy takim zachowaniu bym policję wezwał 300zł mandatu uczy pokory
skąd 300 złotych kwota Ci się wzieła??? ;) pewnie 220 by dostała i 6 punktów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Jak weekendzik, porządziłeś coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Lucyna86
[skąd 300 złotych kwota Ci się wzieła??? ;) pewnie 220 by dostała i 6 punktów ;)

za kolizję minimalny jest 300zł ....chyba, że coś się zmieniło przez rok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej