SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
No amatorsko tak do końca bym nie nazwał, po filmie widać, że doświadczenie jest i umiejętności :) a nie tylko żeby przebić na drugą stronę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Najważniejsze, ze jeszcze jakoś to idzie ;) szczególnie, ze wzrostu do tego sportu brakuje (181cm) ale siatka na normalnej wysokości czyli 2.43m
Gdyby wzrostu bozia nie pożałowała (tyle co mam teraz było już na koniec szkoły podstawowej) to bym pewnie grał teraz zawodowo w siatkę a nie zajmował się koksami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Dobra akcja na boisku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
te udka z poprzedniej strony wygladaja obłędnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jest moc na boisku piękna akcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776562
Udka piękne i co najważniejsze szybko można je zrobić marynata, do piekarnika i samo się robi

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
takich akcji na boisku to mam po kilkanaście jak nie więcej na set, akurat wiekszosc tam grających osób czuje sie duzo lepiej na innych pozycjach, wiec wolą zrobić rotację zebym to ja był atakującym - zamiast oni, tak więc skakania jest sporo (zawsze było, stąd kolana są w stanie - jakim są...) ale mi to sprawia frajdę!

Mój najgroszy element w siatkówce to: przyjęcie, rozgrywać lubię ale nie jestem w tym tak dobry, jak w akcjach na siatce (blok / atak), dlatego też porzuciłem kiedyś treningi w łódzkim klubie, bo trener powiedział, ze z moim wzrostem mogę być rozgrywającym lub libero więc mu powiedziałem, ze niech sobie sam odbiera piłki, bo ja lubię nap*****lać
(niestety miał rację ,bo jak przyszedłem na treningi w wieku bodajze 16-17 lat to goscie młodsi ode mnie o 2 lata byli wyżsi już o 15-20 cm )
takie życie

udka prosta sprawa, ale w sumie większość mięsa pieczonego to dość prosta rzecz
ostatnio wrzucałem zdjęcia pieczonej łopatki to myślicie , ze to kupa robota?
3 łyżki oliwy + wybrane przyprawy wymieszać i natrzeć mięso , no dobra jeszcze je lekko nakroiłem i ząbki czosnku powkładałem - całe 3-4 min roboty
jedynie czas pieczenia dłuższy, bo i mięsa było więcej - zadna filozofia, przepyszne miecho

Dzisiaj byłem w lidlu i zauwazylem jakieś gotowce w ich lodówkach z mięsami, m.in karkówki, polędwiczki wieprzowe - gotowe w sensie już przyprawione i tylko wrzucić trzeba do piekarnika, nawet ładnie to wyglądało dlatego wzialem na probe poledwiczki wieprzowe owinęte plastrami boczku, stestuje jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776562
Daj pan spokój do Ciebie to w ogóle nie można zaglądać bo te dania wyglądają wyśmienicie i pewnie tak samo smakują, ale prezentacja jest wysokich lotów.
Ale masz w tym dużo racji, że pieczone mięsa nie są bardzo czasochłonne, tzn czasem trzeba je dość długo piec, ale roboty przy tym mało

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
Podobnie dotkliwie zrozumiałem pod koniec szkoły średniej, że oprócz cwaniackiego streetball'a na asfalcie, to się nie nadaję na koszykarza. Tylko 180 cm i doopa.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
nightingal
Podobnie dotkliwie zrozumiałem pod koniec szkoły średniej, że oprócz cwaniackiego streetball'a na asfalcie, to się nie nadaję na koszykarza. Tylko 180 cm i doopa.


w kosza jeszcze są przypadki kozaków jak np. I.Thomas, który - jak jest w formie - to potrafi wymiatać na pozycji rozgrywającego




w siatce z takim wzrostem , przeciwko ludziom 195-210 cm raczej byłoby ciężko przebić piłkę w ataku ale kto wie, na bank są też jacyś siatkarze , którzy trochę niższy wzrost mogą nadrabiać mega skocznością; z drugiej strony nie ma co narzekać jakbym miał pewnie z 15 cm więcej to przy swoim chudym kośćcu i budowie - dopiero bym wyglądał jak suchy szczur
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej