SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
rozumiem, że to były obozy sportowe podnoszenie ciężarów jak niżej i setka w 5 sekund

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
tak to akurat robił (i wygladał podobnie) tylko Anubis

Reszta bawiła się lekko inaczej i z nazwą forum nie miało to wiele wspolnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
Dobre czasy były
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Lekko mnie rozłożyło, ale bez gorączki na szczęście - tak więc liczę, ze domowe sposoby wystarczą.
Miałem jechać na trening jutro, ale we wtorek wizyta w Opolu lekko komplikuje mi sprawy, pojechałem dzisiaj z bólem głowy w południe na gym, postanowiłem ze zrobie trening jak przejdzie na rozgrzewce ....i oczywiscie przeszło tak mi sie dobrze chodziło na biezni, ze zamiast rozgrzewki zrobiłem po prostu przed serie aerobów
Sam trening i tak lekko okrojony i ciezary jak widać trochę dziewczęce ale stawiam obecnie na coś innego jeżeli chodzi o nogi i kolana, więc najważniejsze by nic nie bolało. Mięsa i tak teraz nie dorzucę; a co do samej formy to po tygodniu od powrotu już jest sporo lepiej. Chociaż waga ta sama praktycznie, za to z pasa zleciało już około -3cm



Wrzucę sobie jeszcze na około miesiąc jakiś delikatny spalaczyk, myslalem znowu o redoxie ale jednak sprawdzę coś innego. Jak mi dojdzie to wrzucę foto.



Takie szybkie sniadanie mistrzów


I warianty mieska , ktore robi sie bardzo szybko i przede wszsytkim są mega smaczne. Wiekszosc konczacego sie tygodnia na tym wlasnie jechałem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5280 Napisanych postów 16071 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 326008
Teraz chyba taka pora, bo każdy jakiś przeziębiony chodzi, albo nie ma chęci do życia :D Guru z Bf ma ciekawe spalacze jeśłi interesuję Cię takie :P Co to za mięsko po prawej stronie? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
Trzymasz forme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Hellboys
Teraz chyba taka pora, bo każdy jakiś przeziębiony chodzi, albo nie ma chęci do życia :D Guru z Bf ma ciekawe spalacze jeśłi interesuję Cię takie :P Co to za mięsko po prawej stronie? :P


Faktycznie sporo tego, ja na szczęście mam za sobą bardzo zdrowy rok, a taki katarek czy ból gardła to nie przeszkoda by siedzieć w domu jakby się umierało, tym bardziej jak nie ma gorączki
Co do spalaczy to mam swoje dobre dojścia do wszystkiego co ciekawsze i poza tym nie chcę żadnego mocno stymulącego środka, także odpada yoha bo pamiętam ,że źle na nią reagowałem. Coś po prostu lekko podkręcającego metabolizm /termogenezę , w końcu mam i tak pod ręką napoczętego bombshella wiec o pobudzenie i focus treningowy nie muszę się martwić


Co do mięska to odkryty w tym tygodniu szybki przepisik, o którym chyba pisałem.
Kupne sznycle z piersi indyka (biedra), obmyć ,posolić i popierzyć. Dać na rozgrzaną patelnię obsmażyć z obu stron na dużym ogniu szybciutko i wrzucić do garnka. Tam dodaję wody lub bulionu jak mam z jakiejś zupy (wtedy jest już w ogole petarda), cebulę podsmażoną troche na patelni po miesie, dosypuję paprykę i najważniejsze - co robi mega różnicę - dorzucam suszone grzyby.
Warto było rok temu trochę po lasach pochodzić
Mięsko po 30-40 min duszenia jest kruchutkie i przepyszne. Prościzna w przygotowaniu ,a smakowo pierwsza liga


Dzięki Flex - no dzisiaj był pierwszy dzień od powrotu z wakacji kiedy jakoś już mi to zaczęło wyglądać
Chociaż z %% nie jest łatwo się rozstać, wczoraj do 1/2 MŚ poszło 0,5l wina, dzisiaj też już kilka kieliszków wiśniówki...a mecz dopiero za 1,5h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5280 Napisanych postów 16071 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 326008
spróbuję tego mięska, bo wyglada naprawdę bardzo apetycznie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349816
Banan
tak to akurat robił (i wygladał podobnie) tylko Anubis

Reszta bawiła się lekko inaczej i z nazwą forum nie miało to wiele wspolnego


Ja to pamiętam takie zjazdy jak jeszcze Anubis nie był celebrytą.
Z 10 lat będzie, jakaś Łomża chyba to była czy coś takiego.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2018-09-30 23:32:13
2

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119902
A Ojciec właśnie w Borach Tucholskich, jak wróci to uderze po garść prawdziwkow i sprawdzę ta grzybowa wersję indyczka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej