SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Witam po weekendzie.

Mały check z wczoraj w ciągu dnia:


Poniedziałek rozpoczęty mocnym treningiem nóg:



Plan lekko pozmieniałem, by skrócić trening i podnieść jego intensywność; aerobów wyszło też parę minut więcej.


Micha z weekendu / dzisiaj, na pewno smacznie

- anaboliczne kanapeczki ;)


- pizza


- pancakes z malinami i bananem


- obiadek domowy


- po treningu płatki + ananas + banan + wpc


- króluje fasolka, prosto z ogródka, mega smaczna mogę jeść na kilogramy do pracy dzisiaj + trendy lunch + polędwiczka z kurczaka 400g


- sadzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
pozabiera obciążenie całe z siłowni, a później człowiek nie ma czym bicepsów spompować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
DJ_DoDo
pozabiera obciążenie całe z siłowni, a później człowiek nie ma czym bicepsów spompować


tuż to tyle co nic , niektórzy pakjierzy to i po pół tony przeciez wypychają na suwnicach
szkoda tylko, że często noga sie jakoś nie zgadza ale co tam , j**ne sobie 400-500kg na suwnicy szacun na siłce będzie


ps. siłownię musisz zmienić jak takie problemy , na mojej obciążenia na pewno nie braknie choćbym drugie tyle zabrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ze znajomym na siłowni układamy sobie "zasady na siłowni" na bieżąco zawsze i po obserwacji niedawno powstała:
"nie ważne ile wyciskasz, ważne ile nałożysz na sztangę przy której stoisz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119902
też wleciały dzisiaj nogi, a konkretnie czwórki i łydy, a po nich 240ww. Suwnica suwnicy nierówna, u mnie tylko taka platforma do odpychania, nie mam typowej gdzie się krążki wrzuca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan

ps. siłownię musisz zmienić jak takie problemy , na mojej obciążenia na pewno nie braknie choćbym drugie tyle zabrał

no u mnie jeszcze z obciążeniem idzie sobie poradzić, ale na suwnicy (dobrze że rzadko używam) to "legalnie" można nałożyć max 240kg a resztę to już trzeba wrzucać na maszynę, nawet mam zdjęcie z kwietnia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
wrzucić na suwnicę, zrobić foto to i ja umiem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
zawsze można na suwnicę wrzucić jakiegoś dzika i już masz więcej stówkę lekko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
anubis84
wrzucić na suwnicę, zrobić foto to i ja umiem

jak pisałem wczoraj "nie ważne ile wyciskasz, ważne ile nałożysz na to przy czym stoisz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
Ja Wam zazdroszczę normalnych suwnic - u mnie jest za bardzo stroma w górę i kurcze ciężko znaleźć ustawienie. Raz to myślałem że mi żebro pękło jak chciałem niżej zejść z ciężarem w dół. Poza tym jest na kółkach a nie na rolkach czy łożyskach i chodzi jak traktor .
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej