SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Jaja chyba se ktoś robi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
kiedyś jakiś wykładowca mojego brata powiedział, że najlepiej to od małego uczyć grać w golfa, nie ma kontuzji, nie namęczy się, szkoły nie musi mieć żadnej, jedyną rzeczą którą musi robić to trafić tą piłką do dołka i nic więcej go nie obchodzi, a pieniądze ogromne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no tak, ale jak wszyscy będą grać w tego golfa i jakoś te pieniądze się porozkładają to wtedy bedą żadne... świetnych mamy wykładowców, a i tych na ich miarę też nie mało... już taka cała społeczna a może globalna mentalność się utworzyła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
witam po pracowitym weekendzie, zawody w Grodzisku - bardzo fajne, dobra organizacja i fajny poziom

jednak duża ilość zawodników i tylko 1 dniowe zawody to sporo czasu, całość trwała blisko pół doby, relację z zawodów jak zwykle znajdziecie w dziale AKiF, cieszy mnie bardzo zwycięstwo naszego zawodnika z Teamu - Sebastiana Szmyta, mimo 47 lat na karku pokonał wielu znacznie młodszych, wiem tez ile musiał zbijać w ciągu zaledwie jednej doby i w jakim byl stanie w piątek na weeryfikacjach, więc tym bardziej szacun dla niego

a po zawodach miałem okazję delikatnie wypić za jego sukces, ja sobie strzeliłem 2 piwka, a on wypił z pół litra czystej whisky hehe, jak widać ma chłop swoje podejście do tego i to się ceni zjadł nie za dużo, mówił też , że kolejnego dnia ma normalnie ustawione z kimś o 11 treningi personalne i nie ma opcji, że się tam nie pojawi, nawiązał tutaj do tych wszystkich 'wielkich' zawodników, którzy nie raz przeżywają jak to mają ciężko, jakie to straszne przygotowania ,zawody, że potem po nich to albo trzeba się nawp*****lajać jak prosiak pod korek przez kilka dni, albo odpoczać od wszystkiego bo w końcu taki ciężki start za nimi; cieszę się ,że mu się udało, bo wiadomo że sylwetki nie będzie miał jak wielu młodszych od niego i tego nie zmieni, ale pokazuje,ze moze nadal być w mega formie, a nogami to miażdżył tam każdego

ok, to tyle wywodu po zawodach, było minęło, najbliższe na które jadę to MP w Kielcach (może jeszcze tydzień wcześniej Śląsk)


U mnie jak pisałem, planowana przerwa od siłowni. Myślę,ze potrwa około tygodnia, więc w środę wieczorem, albo czw pojadę na trening. Może już wg jakiejś nowej rozpiski. Na razie to plecy po tym sobotnim siedzeniu przez tyle godzin dają mi się znowu we znaki, wiec tez na czw mam fizjo ustawionego. Teraz myslę,ze bedzie z nimi lepiej jak trochę ograniczę ich trening do 1x w tygodniu. Parę osób mnie spotkało na zawodach i chwalili, że lepiej wyglądam, więc chyba coś tam się udało poprawić. Myślę,ze max do maja pociągnę próbę dorzucenia czegoś jeszcze i że te parę dni wolnego wpłynie pozytywnie na organizm, potem 6-8 tyg redukcji pod lato i myślę,że uda się zrobić życiówkę, jak już mi tęskno za inną miską i interwałami to wiem, że redu minie dobrze ;)


Dzisiaj doszło małe prozdrowotne wsparcie suplementacyjne:


Za to tutaj trochę zdjec jedzenia od czw do dzisiaj:







- polędwiczki wieprzowe w sosie śmietanowo-koniakowym


- frytki + łosoś pieczony


- spaghetti bolognese


- tiramisu


- I i II śniadanie dzisiaj ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 634
bardzo fajne posiłki, będę zaglądał częściej :D ale smaka robisz niesamowitego :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2519 Napisanych postów 5069 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77909
No Kuba to MasterChef nie ma co!

Tak szczerze to zrobiłeś kawał bardzo dobrej roboty. Od świątecznej redukcji, po ten progres , dobre ciężary, prowadząc bloga (nawet kilka!), organizując ustawki, relacjonujac imprezy. I wszystko z ciągłymi problemami zdrowotnymi...
Czapki z głów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Przerwa się przyda na pewno Ogarnij fizjo i jakiś masaż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10960
Patrze po tych dziennikach i u każdego to jedzenie bardzo dobrze wygląda, a moje żarcie to zawsze taka ciapa że wstyd zdjęcie wrzucić ;P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 634
FearIsAChoice
Patrze po tych dziennikach i u każdego to jedzenie bardzo dobrze wygląda, a moje żarcie to zawsze taka ciapa że wstyd zdjęcie wrzucić ;P

To tylko tak wygląda do zdjęcia :D A po 5 sekundach jest już kompletny rozpierdziel
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 634
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium