SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Spokojnie, czas na siłownię znajdziesz na pewno- paradoksalnie- im życie bardziej narzucam nam tempo i dokłada obowiązków, tym sprawniej i bardziej optymalnie działamy. Zawsze jest jakieś wyjście

Chyba, że się jest yebanym leniem, jak to ja byłem w 2010 kiedy trochę przez kontuzję, trochę przez awans w pracy zapuściłem się jak świnia Było minęło, już nigdy.

Fajny trening pleców, siła naprawdę kozak.

Co ćwiczysz na ustawce- tylko nie żartuj, że palec wskazujący na spuście migawki Pamiętaj, że i ja pokręcę coś więc liczę na to, że dowalisz do pieca!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
Z tym czasem na trening - to trzeba też mieć jeszcze wyrozumiałą partnerkę. Sami to możemy chcieć, ale jak jest full różnych spraw do załatwienia - to musi je ktoś załatwić i jak nie my to właśnie partnerka.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Czawaj

Co ćwiczysz na ustawce- tylko nie żartuj, że palec wskazujący na spuście migawki Pamiętaj, że i ja pokręcę coś więc liczę na to, że dowalisz do pieca!


no wlasnie chciałbym poćwiczyć i liczę na pomoc, dlatego zostawiam sobie najmocniejszy trening (wlasnie plecy ciężko) na ten dzień tak więc wspólnymi siłami jakos damy radę to mam nadzieje ogarnąć a Tobie co wypada? chętnie z kims te plecy zrobię jak już mam trenować to najlepiej z kimś

Night - 100% racji, ja na szczęście taką znalazłem ale u mnie teraz zmiana dość istotna, bo po 3 latach pracy w domu, powracam lada chwila do pracy poza domem, dojazdy, itd. jeszcze chwila i będę mógł Wam napisać o co chodzi, jedno jest pewne - nudzić się nie będę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
(...) po 3 latach pracy w domu, powracam lada chwila do pracy poza domem, dojazdy, itd. jeszcze chwila i będę mógł Wam napisać o co chodzi, jedno jest pewne - nudzić się nie będę:)

ostatnio jest sporo nominacji na wysokie stanowiska w Orlenie, to pewnie idąc za ciosem niebawem zobaczymy w danych rejestrowych SFD - Banan - Członek zarządu... i się zaczną garnitury, kawki, wakacje na Malediwach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886900
Banan
Czawaj

Co ćwiczysz na ustawce- tylko nie żartuj, że palec wskazujący na spuście migawki Pamiętaj, że i ja pokręcę coś więc liczę na to, że dowalisz do pieca!


no wlasnie chciałbym poćwiczyć i liczę na pomoc, dlatego zostawiam sobie najmocniejszy trening (wlasnie plecy ciężko) na ten dzień tak więc wspólnymi siłami jakos damy radę to mam nadzieje ogarnąć a Tobie co wypada? chętnie z kims te plecy zrobię jak już mam trenować to najlepiej z kimś

Night - 100% racji, ja na szczęście taką znalazłem ale u mnie teraz zmiana dość istotna, bo po 3 latach pracy w domu, powracam lada chwila do pracy poza domem, dojazdy, itd. jeszcze chwila i będę mógł Wam napisać o co chodzi, jedno jest pewne - nudzić się nie będę:)


Kuba!
Tzn, że będziemy mogli się cześciej widywać na check form ? i treningach w FF :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Mam barki z łapami, lub z samym bicem, a w sobotę jeszcze rąbnę trica i jakieś łydki, czy kaptury
No to fajnie, ponagrywam Cię konkretnie


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2018-02-12 12:26:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
DJ_DoDo

ostatnio jest sporo nominacji na wysokie stanowiska w Orlenie, to pewnie idąc za ciosem niebawem zobaczymy w danych rejestrowych SFD - Banan - Członek zarządu... i się zaczną garnitury, kawki, wakacje na Malediwach


zostaję w bardziej rozwojowej firmie.....czyli SFD


Łukasz - no raczej, na pewno częściej będę trenował w Łodzi, chociaż będę stacjonował praktycznie obok siłowni Kuźnia - ale nie problem wbić też gdzieś indziej, a i na Kuźni trenowałem ponad 2 lata i z chęcią zrobię tam nie raz jakiś trening

Tomek - tez rozważałem opcję barki+tric ,bo to ostatnio wchodzi pięknie i napompowany najbardziej człowiek rzecz jasna , plecy to nie to samo pod tym względem jeszcze pomyślę jak to wszystko poustawiać w tym tygodniu, na 90% jednak trenuję z Wami . bo kolejnej okazji może szybko nie być ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886900
Dla mnie kuźnia też nie będzie problemem :d Bardzo chętnie i tam poćwiczę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
no to będzie się działo, forma na lato gwarantowana

DoDo - łap trochę kolorów i fotek , bo się serio zacząłem o Ciebie martwić

- śniadanie


- obiadek


- po jedzeniu i kilkudziesięciu pompkach musiałem sprawdzić czy jestem w stanie jeszcze zrobić pompki po takiej przerwie, lekko nie było



Jutro lub pojutrze lecę do Przemka, trzeba się spotkać przed wiosną bo potem nie będzie kiedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ooo super dziękuję, chciałbym w tej sytuacji powiedzieć, że teraz jestem pewny, że test podskoczył, ale ze względu, że dorzuciłeś swoje zdjęcia to zdecydowanie dziwnie by to brzmiało, więc nie powiem pochwalę tylko, że od razu lepiej jak kolorowo jest i ta forma to z fotki na fotkę lepsza. Przed oddaniem krwi jak pielęgniarka by narzekała, że nie może namierzyć żyły możesz zastosować ten patent "Pani poczeka, pierdykne 50 pompek to z zamkniętymi oczami Pani znajdzie"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej