SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Barki + triceps
Ostatni taki sam trening TUTAJ



Ogólnie ostatnio jakoś bez weny te treningi idą, wygląd też mi się wydaje, że słabnie przez utrzymujące się już 2 tyg przeziębienie/problemy z zatokami itd. ale dzisiaj wszędzie praktycznie dodane obciążenia i trzeba się z tego cieszyć. Zamieniłem kolejność treningów i wypadające na dziś nogi przekładam na sobotę, by zrobić je z Łukaszem, mam nadzieje,ze mi sie to uda.
Aero odhaczone.

Micha:

Zrobiłem wczoraj bułki z przepisu, który wrzucał kiedyś Czawaj u siebie - pierwsze bułki w życiu, nie wyszły chyba najgorzej ;)


Dzisiejsze śniadanie


Później wpadło udko z kurczaka na szybko, niestety miałem tyle pracy, że nie mogłem się oderwać by zrobić coś normalnego. Trening też wcześniej niż zwykle, po nim:


Następnie do buły burger z ligawy i dodatki:



Kolejny burger niedługo i potem jeszcze jakiś posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868859
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Idz pan w ch**, Wbijasz popatrzec co Admin ciekawego robi a on mnie burgerami szczuje plegar konkret siedzi, i nawet na karnawal za biedronke sie przebrales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
no to teraz wszyscy szturmem do bloga Czawaja lecimy szukać przepisu na bułki Burgerem poleciałeś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
ułatwię sprawę - przepis - buły ekstraklasa, ale trochę się z nimi wczoraj narobiłem

drugi burger wjechał przed chwilą i był znacznie lepszy, jednak kotlety powinny chyba trochę odpocząć ale byłem tak głodny wcześniej ,ze na to nie czekałem
mielona ligawa też zrobiła robotę , ogólnie kozaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
myślę, że powinieneś wziąć przykład z Sylwii i pomyśleć też nad poczęstunkiem tymi anabolicznymi burgerami na ustawkach treningowych Frekwencja od razu x2 minimum


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2018-02-06 22:21:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
no to na pewno ale póki co wystarczy jedna kucharka i tak będą mieć wszyscy za dobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mega te burgery wyglądają ! Smakowaly pewnie jeszcze lepiej !!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
MatiMlody
Mega te burgery wyglądają ! Smakowaly pewnie jeszcze lepiej !!:)


no co ja będę Wam pisał ...





burgery weszły, gdzie trzeba chyba bo dzisiaj z rana waga w górę 85.8 kg
można więc odpalać kreatynkę, zachwalane przez wszystkim mono z AN czekało kilka miesięcy na półce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
Buły mega - jak z piekarni. profeska
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej