SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Popatrzę przy okazji, ale prawda taka, że za często po warzywniakach się nie kręcę wygodniej podjechać mi do marketu, nie jestem miłośnikiem łażenia po sklepach
W Rossmannie byłem przekonany , że drożej ale smak chciałem porównać - praktycznie to samo.
Jeszcze przy okazji popróbuję innych . Na razie ten z 'Dino' wypada najlepiej , jest pod ręką i smakuje mi a to ważne ; niestety wczoraj jak byłem w tym markecie zostały ostatnie 2 butelki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Trzeba wspierać swoich

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Ja jak kupiłem w makro "ogrody natury" 0,7l za niecałe 4zł to może dlatego, że od lat nie piłem soków np. z porzeczki ale smakował jak taki sok jakby słodki :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
IMO do MC te buty się nie nadają w ogóle. Przenoszą środek ciężkości bardzo niekorzystnie dla tego ćwiczenia.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
konik1977
Ja jak kupiłem w makro "ogrody natury" 0,7l za niecałe 4zł to może dlatego, że od lat nie piłem soków np. z porzeczki ale smakował jak taki sok jakby słodki :p


z 99% buraka musi być a nie 70-77% ;P. Warto spojrzeć na skład

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
Genius chodzi o pojemność 0.7l

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Jak wyżej kolega napisał :p







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
rkarpinski
IMO do MC te buty się nie nadają w ogóle. Przenoszą środek ciężkości bardzo niekorzystnie dla tego ćwiczenia.


no to teraz masz tydzień czasu na kupno dla mnie osobnych butów do MC jak mi tutaj marudzisz
najlepiej miec 4 pary butów na osobne treningi siłowe ;)
buty są dedykowane crossfiterom czyli można w tym robić nawet pompki bez użycia rąk , proste - koniec dyskusji


Ten powyższy soczek właśnie wczoraj próbowałem, jest tak samo smaczny jak ten z Dino, chociaz jakby troszke bardziej słodki, a wolę bardziej słone , kwestia gustu
Dzisiaj DNT



Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-14 10:18:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400303
Ciagi mozesz robic bez butow przeciez

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
ale po co ?
ja obecnie wykonuję rumuński na pracę dwójek , które swietnie czuje znowu po wczorajszmy treningu więc wchodzi świetnie
a po drugie nie przywykłem do zdejmowania butów i odstawiania cyrków na siłowni

Oczywiście nie pije tutaj do trójboistów/siłaczy, ale do zwykłych trenujących sylwetkowo .
Popadacie w skrajności
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium