SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
(...)miały być z polewą białkową ,ale jakoś tak wyszło ,że i tak już białka dzisiaj za dużo wleciało(...)

nie ma czegoś takiego jak "za dużo białka"

Z tmyi lekarzami u dzieci to chyba wszędzie tak, bo u mnie szef też walczy, bo od trzech tygodni przeraźliwy kaszel u dwuletniej córki nie ustaje (i nie trzeba być lekarzem, żeby słyszeć, że coś zalega) , a lekarze tylko mówią "nic poważnego" :-] Ale już wiem, skąd dzisiaj takie "szybkościowe" posiłki u Ciebie, trzeba tylko mieć nadzieję, że to faktycznie nic poważnego, a Ty odpoczniesz dwa dni to jak młody zdrowy Bóg wrócisz do działania


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2018-01-17 21:01:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Gratulację za trening, mimo intensywnego dnia Widać weszło fajnie, wiosło 95 piechotą nie chodzi
Jak zdrowie, choroba odpuściła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Dzisiaj chyba trochę lepiej, wypiłem wczoraj na noc theraflu extra grip, wypociłem się nieźle i z rana w końcu lepsze samopoczucie. Nawet pojawił się pomysł by jechać na siłkę, ale nie mogę. W planie kolejnym treningiem są znowu plecy, teraz przyda się regeneracja, zrobię trening prawdopodobnie w sobotę i niedzielę.
Dzisiaj tylko aeroby, jutro wolne i idę pierwszy raz w życiu do teatru muzycznego - będzie się działo

Dzisiaj miska będzie trochę inna bo od rana do wieczora tylko B+T, a na noc 100g jedynych węgli, coś wykombinuję na pewno wstawiam zaraz solidną porcję mięsa na 'anaboliczny rosół'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
wypiłem wczoraj na noc theraflu extra grip, wypociłem się nieźle

też uważam, że wypocić się to najlepszy sposób, z rok temu nie miałem nic z takich produktów to przed spaniem waliłem Fat Burna z ALL a w rano mogłem pościel wyżymać

Banan
Dzisiaj tylko aeroby, jutro wolne i idę pierwszy raz w życiu do teatru muzycznego - będzie się działo

koniecznie weź białe rękawiczki i maskę

Ten sposób z węglami na sen w dzień DNT widziałem już u Przemka i widzę, że u Ciebie też to wprowadził, chyba będzie trzeba tego też spróbować, niebawem jak urośnie liczba WW, bo na razie mam 100g, ale w DT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
DJ_DoDo
Banan
wypiłem wczoraj na noc theraflu extra grip, wypociłem się nieźle

też uważam, że wypocić się to najlepszy sposób, z rok temu nie miałem nic z takich produktów to przed spaniem waliłem Fat Burna z ALL a w rano mogłem pościel wyżymać

Banan
Dzisiaj tylko aeroby, jutro wolne i idę pierwszy raz w życiu do teatru muzycznego - będzie się działo

koniecznie weź białe rękawiczki i maskę

Ten sposób z węglami na sen w dzień DNT widziałem już u Przemka i widzę, że u Ciebie też to wprowadził, chyba będzie trzeba tego też spróbować, niebawem jak urośnie liczba WW, bo na razie mam 100g, ale w DT


w chwili obecnej nie mam żadnych termogeników pod ręką rozpocząłem właśnie 5-6 tyg okres odpoczynku, dorzucenia adaptogenów, regeneracji cun itp. przyda się ale dobrze wiedziec, w sumie ciekawa sprawa wrzucic na wygrzanie taki preparat ;)

Co do ww na noc , praktykowałem to już kiedyś, fajna sprawa. Czuć poprawę jakości snu - to dobra kwestia dla osób mających problemy ze snem, akurat u mnie od dłuższego czasu jest wszystko ok, śpię bardzo dobrze. Dawniej miałem czesciej akcje,ze 3-4 x w nocy sie budziłem.

Przy okazji jakby ktoś był zainteresowany to mam 1 opakowanie Trec Whey 100 2kg na sprzedaż, oddam w dobrej cenie bo mi tylko miejsce zajmuje niepotrzebnie https://www.sfd.pl/[S]_Trec_Whey_100_2000g_czekolada_-t1160361.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
O kurcze troche do nadrobienia bylo Przedewszystkim propsy za filmiki z ustawki jak i z Leg day'a, kopyto prezentuje sie konkretnie, lepiej niz u mnie Wiec chyba trzeba przymslec kwestie startu Druga sprawa to szybkiego powrotu do zdrowia co na takiej misce nie powinno być problemem Pokazalem zonie pare fotek i mowie jak tu zagladac na redukcji Jej tez slinka ciekla na te smakolyki Foto z kablami konkret, ladnie sie sylwetka zmienila na przestrzeni ostatnich tygodni Gratuluje i cisnij dalej Kuba


Zmieniony przez - Gugcio w dniu 18.01.2018 19:29:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119902
dobra decyzja aby jeszcze odpuścić 1-2 dni jak się jakąś wersję grypy miało, nawet krótkotrwałą. Coś czego niektórym brakujeja się dzienniki czyta, bo jadąc na trening będą oslabionym to tylko dobijanie organizmu moim zdaniem. O ile sam trening jeszcze czasem pójdzie jak juz sie wkręcimy tak pozniej może mieć to opłakane skutki. Takie cholerstwa trzeba w spokoju porządnie wyleczyć, przykład znajomego ktory co prawda nie trenuje ale lekceważył przeziebienia, jakies wirusy i w efekcie wylądował w szpitalu na zapalenie miesnia sercowego, a diagnoza lekarza to w glownej mierze powiklania po niewyleczonej grypie. Jestem zdania, ze w tydzien się formy nie robi tak w tydzien też się jej nie spierd...li.
Wspomniales o adaptogenach, jakie konkretnie zamierzasz wrzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Dzięki Kamil - nad niczym się nie zastanawiaj tylko ciśnij i nie rób wstydu u sąsiadów na debiutach godnie reprezentuj barwy SFD ;)
Zdrówko do przodu, dzisiaj było naprawdę znośnie, do wieczora kiedy gardło się odezwało ale jeszcze raz wrzucę na noc theraflu i mam nadzieję, że jutro będzie jeszcze lepiej, a w weekend będę zdrowiutki
Co do fotek - to przecież 2 miesiące byłem na redukcji ,a posiłki były równie kolorowe i mieściły sie zazwyczaj w bilansie, dla chcącego nic trudnego!


Grzesiek - wychodzę z podobnego założenia, z gorączką na trening bym na pewno nie poszedł, ale z racji że jej nie miałem to zrobiłem wczoraj trening mimo problemów z zatokami czy gardłem, parę razy to się sprawdziło. Kto wie czy dzisiejsza poprawa to również nie zasługa tego wczorajszego treningu. Jednak na pewno przy mocniejszych problemach dałbym odpocząć, tak jak teraz 2 dni off, w weekend mam nadzieje juz bede sie czuł na 100% i zrobię 2 solidne treningi. Muszę wykorzystać na maxa najblizsze tygodnie bo okolice początku marca mogą być dla mnie trochę luźniejsze pod kątem treningów, cały czas siedzi mi w głowie tygodniowy wylot gdzieś odpocząć ,a poza tym szykuje się jeszcze jedna istotna zmiana, która sporo może mi namieszać z czasem wolnym . Jednak póki nic pewnego to pisać i zapeszać nie będę

opalinho
Wspomniales o adaptogenach, jakie konkretnie zamierzasz wrzucić?


różeniec górski, do tego mix w postaci stres control leci od paru dni
oraz sprawdzone kombo na jesień gotu kola+bacopa monnieri, po którym naprawdę fajnie mi się funkcjonowało
nie będę bral też w tym czasie żadnych spalaczy, postaram się ograniczyc do minimum kofeinę , chociaz na pewno od czasu do czasu jakiś pre workout wleci, albo kawka w ciągu dnia (piję z reguły 1x dziennie), pociągnę z 5-6tyg moze do 2 miesięcy, a potem się pomyśli co dalej


Dzisiaj DNT, miały być aeroby ale nie było kiedy o dziwo.
Jutro z rana nadrobię i przed pracą ogarnę 40min sesyjkę w domu na rowerku.

Micha dzisiaj to:

1. jajecznica z bekonem na smalcu


2 i 3. dwie 'anaboliczne' zupki ,czyli dużo mięcha (pierś i udko z indyka) + włoszczyzna i dodałem trochę makaronu, symboliczną ilość której byc nie powinno ale kusił bardzo obciąlem te węgle potem w ostatnim posiłku



4. spontanicznie na mieście, baraninka + surówka


5. ostatni pierogi z serem i truskawkami + polewa z białka , smak czekolada-masło orzechowe



Bilans:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2519 Napisanych postów 5069 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77915
Kuba jak robisz polewę z białka? Na jogurcie naturalnym?

Jedzenie wyborne a forma coraz lepsza! Widać że można rozwijać się cały czas pomimo upływu czasu i wielu przeciwności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
tomaszS
Kuba jak robisz polewę z białka? Na jogurcie naturalnym?

wtrącę się troszkę, nie wiem czy Kuba robi tak samo, ale patrząc na rozpiskę dnia to raczej też nie na jogurcie ani mleku
do WPC np. w kubku dodajesz wody malutkie ilości po trochu, żeby otrzymać wymaganą konsystencję, ciężko powiedzieć ile bo to na oko ale na 30g WPC może to być 20-50g wody, choć 50g wody to już może być rzadka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium