SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
trzeba będziesz częściej tego dorsza jeść już od dawna mam w planach wiecej ryb , kosztem mięsa...ale nie udaje mi sie wprowadzic w zycie tych zmian

tymczasem w weekend bedzie coś rzadziej widywanego: polędwica wołowa filet mignon oraz pierwsza próba steka z tuńczyka

Co do Poznania - jak ktoś nie widział to zapraszam





Jeszcze z newsów to wspomnę, ze mam już nową rozpiskę treningu od Przemka, dzisiaj nawet zrobiłem pierwszy trening, było bardzo dobrze , plan zapewne wrzucę jutro bo będą też zmiany w jedzeniu, a chcę to mieć w jednym miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
filmik widać, że to nie amatorka mega ustawka była, z początku pierwsza myśl "chodziłeś z kamerą tylko za dziewczynami", ale zmieniłem zdanie w połowie filmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Mnie tam nie przeszkadza oglądanie dziewczyn

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam chętnie zamienił bym kurę na ryby ale mrożone to jak bym nie robił to mi się od razu rozpadają, a ze świeżych praktycznie zostaje tylko dorsz, który szybko mi brzydnie. Stek z tuńczyka próbowałem i mi nie podszedł. (Albo zle go przyrządziłam )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Wstępna rozpiska michy i treningu na najbliższy okres powiedzmy masowy, ale co z tego wyjdzie to się okaże. Więcej info w kolejnym poście

Dieta - zapewne ruszę od poniedziałku

HC (plecy)
200g B
70g T
400g ww

MC (inne DT)
200g B
70g T
300g ww

LC (DNT)
200g B
120g T
100g ww


Trening:

Plecy lekko + biceps + brzuch

1. Podciąganie na drążku 5x max
2. Wiosło hammer 10/10/12/15
3a. Wiosło hantlami 4x12
3b. Pullover 4x15
4. Uginanie hantlami młotkowo 8/8/10/12
5. Uginanie na modlitewniku 4x8
6. Uginanie hantlą jednorącz w opadzie 3x10

Nogi

1. Sq R8
2. Sq na maszynie smitha 8/8/8/10/12
3. Wyciskanie na suwnicy stopy wąsko 4x8
4. Wykroki z hantlami 4x10
5. Mcnpn 8/8/8/10/12
6. Uginanie leżąc z hantlem między stopami 4x8
7. Uginanie jednonóż stojąc 3x10

Barki + triceps

1. Dowolny wycisk R8
2. Wyciskanie hantli siedząc 8/8/8/10/12
3. Unoszenie hantli bokiem 4x8
4a. Podciąganie liny wyciągu dolnego do brody 3x10
4b. Coś na tył 3x12
5. Wyciskanie wąsko 8/8/8/10/12
6. Prostowanie z liną 4x8
7. Kickback z hantlą jednorącz 3x10

Plecy ciężko + brzuch

1. Wiosło (dowolna wersja) R8
2. Ściąganie do klatki wąski neutral 8/8/8/10/12
3. Wiosło hantlą / półsztangą jednorącz 5x10
4. Ściąganie do klatki szeroki podchwyt 4x12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Z nowym planem wystartowałem od razu po jego otrzymaniu, bo akurat jechałem na siłownię. Zacząłem od pleców lekko + bic




Miało być lekko i rozpoznawczo bo plecy robiłem 3 dni wcześniej dość mocno, ale nie oszczędzałem się i weszło bardzo przyjemnie.

Odnośnie michy to był spontan i bez liczenia:

1. wędzony indyk, kanapki


2. 'pomidorowa'


3. indyk filet, kotleciki z kurczakiem i kaszą jaglaną oraz groszkiem (dla Franka, ale zostały i mogłem spróbować :) ), trochę ryżu


4. po treningu banan+50g izolatu

5. wieczorne tosty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Dzisiejszy trening to NOGI.
Nogi naprawdę solidnie, czego nie było już dłuższy czas. Sam fakt, że nie pamiętam kiedy trening zajął mi ponad 1,5h , a dzisiaj było to nawet trochę więcej.
Ostatnio trenowałem intensywnie, szybko, dużo superserii ,czy serii łączonych, itp z reguły mieściłem się z całym treningiem w 45-50min .
Teraz się to zmieni, na pewno przy treningu nóg, bo inaczej nie dam rady progresowac z kg.

Ciężary starałem się dobierać ostrożnie, bo to 4-ty trening nóg w ciągu ostatnich 12 dni ,przez te problemy z klatką (której w ogóle nie daliśmy w obecnym planie treningowym - jakby kogoś to dziwiło) robiłem częściej dół ciała. Tak więc kopytka przemęczone i obolałe jeszcze po ostatnim treningu sprzed 3 dni ,ale nie ma , że boli i pocisnąłem naprawdę nieźle. Na tyle, że już nie miałem ani czasu, ani tym bardziej ochoty na aeroby po treningu.

Aeroby zostawiam: 4x30 min po treningach oraz póki co 2x40 min w dni wolne.



Nawet nagrałem trochę treningu, zobaczę jutro czy warte uwagi i jak coś dorzucę ;)

Cały czas wrzucam foty przodu, to dla odmiany tak wygląda tył nogi (z rana, przed treningiem). Sam widzę poprawę, polubiłem trenować chyba 'dwójki' i powinno niedługo być przyzwoicie



Micha dzisiaj , to m.in:

śniadanie:


po treningu:


kolacja - filet mignon , polędwica + frytki + sałatka:



z siłowni praktycznie biegiem do fizjoterapeuty i naprawdę MOCNE 1,5h pracy by nie napisać tortur ,

było ciężko, na koniec suchoigłowanie widoczne na fotce to nawet przyjemność w porównaniu do tego co miałem przed tym no ale, oby pomogło ...inaczej bym tam nie jeździł, bo ledwo to szło wytrzymać , mocno pospinane rejony na przednim aktonie barku, przy łączeniu z klatką, do tego rozmasowany najszerszy i plecy, itd. Teraz minimum 2 dni off, bo nawet nie jestem w stanie z tą ręką nic zrobić, musi się tam wszystko podregenerować i zagoić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956




Taki skrót z wczorajszego treningu nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Omlet wygląda obłędnie. Czemu moje wychodzą takie brzydkie
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Dawno nie udzielałem się na forum, ale okazjonalnie śledzę Twój blog. Jak widać po 30 można naprawdę fajną formę zrobić :)

Jaki masz % rozkład makro w diecie ?




Zmieniony przez - Kryzbi89 w dniu 2018-01-14 10:18:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej