SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
Niezły zestawik.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776556
Gruby zestaw
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Ja potrzebuje

Chyba też siedzibę muszę odwiedzić to sobie coś wezmę
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
boli boli ale plecki ładnie zrobione, 90kg wiosło nachwytem? nieźle
szamka kozak jak zawsze, a szczególnie te zapiekany
przy tych zdjęciach supli brakuje komentarza: małe wsparcie na najbliższy miesiąc :P Ten izolat z pierwszego zdjęcia to co to za smak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Tak Przemo, będziemy wszystko wpieprzać jak leci i po co trenować - skoro samo będzie wtedy puchło

Smak izolatu chciałem czekolada-masło orzechowe-karmel bo miałem ostatnio próbkę, którą wypiłem wyjątkowo na mleku...jakoś mnie tak naszło (zawsze piję z wodą) no i smak mega dobry! Niestety nie było go na sklepie, wiec wziąłem czekolada-masło orzechowe, muszę się obejść bez karmelu

Co do wiosłowania i treningu pleców, akurat przy ich trenowaniu zbytnio nie odczuwam dyskomfortu - może dzisiaj trochę mocniej coś tam czuję niż wczoraj, dużo gorzej jest przy treningu klatki/ wyciskaniach. W weekend udam się do fizjo na drugą wizytę z tym i może za jakiś czas będzie lepiej , musi być

Anubis - nic nie dostaniesz, bo to wpieprzasz jak głupi ,a formy jak nie było i tak nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
zrobiłem nogi po raz 3 w ciągu 10 dni i dzisiaj to się zajechałem, wiadomo ciężary nie robią na większości wrażenia ale mi dał mocno trening w kość, do tego stopnia , ze po 15 min aero na koniec miałem dość, po prostu nie dałem rady iść

tylko 2 posiłki wjechały od rana i to pewnie też mogło mieć wpływ na spadek mocy na koniec , do tego sobie nie żałowałem tempa i ilości przysiadów; na koniec wjechało pięknie ponad 100g ww z płatków, do tego dojadłem batona proteinowego, porcję lodów i 2 kanapki w domu bo czułem się po prostu jakbym miał zaraz paść teraz już jest lepiej







i ostatnim posiłkiem będzie polędwica z dorsza na parze + jakieś dodatki

Powoli nie mogę doczekać się zmiany planu treningowego , zmian w misce. Chwilowo jem na oko bo mi się nie chce liczyć, w dzień jak dziś na pewno wpada trochę więcej ww, w sobotę idę do fizjo, może w niedziele sie uda do Przemka skoczyc i obgadać plan na najbliższe 7-8 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
co do nóg, pierwszy raz od dawna byłem na siłce w krótkich spodenkach i po lekkiej pompie - muszę powiedzieć, że chyba jest mimo wszytko życiówka z ich formą,
bo na 'zimno' to wydaje mi sie, że spadło z nóg najwięcej i wyglądają jak nietrenowane...

widocznie to tylko takie złudzenie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nogi zawsze miałeś mocno się wyróżniające! Trzeba było zdjęcie zrobić
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
mam nadzieje,ze mi sie to jeszcze kiedyś uda ale na tej siłce nie ma za dużo opcji do lustra - wszedzie ciemno , a prosić kogoś obcego by mi cykał zdjęcie nóg....no tak średnio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej