SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Gugcio
Wkoncu wolne Ostatnie dni masakra w pracy jak i w domu. Ale sie juz ogarniam, zaraz sniadanie i wigilijne plecy.

@Kuba progres konkretny i okablowanie pierwsza liga Naprawde ostro pojechales i szacun za to
Korzystajac z Okazji zycze Tobie i calej Rodzinie a w szczegolnosci Slodziakowi Frankowi Wesolych i pogodnych swiat w rodzinnej atmosferze. Dodam tylko jeszcze Smacznego


Dzięki Dziku i wzajemnie (przed chwilą u Ciebie w temacie pisałem życzenia )

Ja już dzisiaj potrenowałem, zrobiłem wszystko w superseriach na odpalonym stoperze miało być 40min, wyszło 45 min bo tak fajnie się trenowało (łącznie jakieś 20 ss + kilka dropów, tempo mega z ciągłą progresją kg i olałem już aeroby po czymś takim )

Mega fajnie nabiło po tej lekkiej nadwyżce z wczoraj wieczora. Co to będzie we wtorek rano po 1,5 dnia obżarstwa? nie mogę się doczekać!

Miałem już nie dawać ale święta są raz w roku . Także wigilijnie poza a'la Marian ,tylko blisko 23 kg mniej (82.1 kg z rana, od wczoraj +0,5kg)
i na luzaku oraz jakiś tam filmik








Potreningowa szamka, teraz wpadnie jeszcze omlet z małą ilością ww i od 17 startujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Marianowa poza rzadzi pare kilu brakuje ale jakoscia nie odstajesz lece doj**ac plegar i tez moze cos cykne jek bedzie luzniej. Peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Bananku świetnie to wygląda! No to Wesołych i Smacznych
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119902
fajnie to się przentuje, zasłużone biesiadowanie zatem zacznij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Bardzo fajny progres brawo za walke, teraz smacznego i wesolych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Miło się czyta takie opinie, tym bardziej, że widzicie tylko fotki. Na żywo jest 2x lepiej

Pojadłem wczoraj jak trzeba, darowałem już sobie robienie zdjęć przy wigilijnym stole, bo był niezły harmider 4 rodzinki

Wleciało w sumie prawie wszystko od pierogów czy kapusty z grochem, przez karpia smażonego, mirunę , śledzia, po ukraińskie 2 potrawy bo znajomy szwagierki jest z Ukrainy - rewelacyjny Banusz (niezła sytość ) i jeszcze lepsze takie jakby mini naleśniczki ale na bazie sera twarogowego z cukrem pudrem i dżemem
Do tego z 5 czy 6 rodzajów ciast na stole i każde lepsze od drugiego,wiec sobie nie żałowałem i jeszcze trochę %%
Dzisiaj rano -0.5kg mniej na wadze

wiec od rana śniadanie to powtórka i sporo tego samego co wczoraj wieczorem ;)
potem przerwa i po południu solidny i długi obiad u drugich rodziców, teraz siedzę i oglądam nba zajadając szarlotkę mamy i jakaś rybkę, jutro wleci jakiś trening calego ciała przeczuwam dobrą pompę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Po Wigilijnej kolacji waga jak pisałem w dół, ale swoje mógł też zrobić alkohol. W 1 dzień świąt jadłem solidnie, ale nie piłem już nic i wczoraj rano +1,2kg na wadze , pas w miejscu. Dzisiejszy pomiar i waga w miejscu (82.9 kg), pas +1 cm (83cm)

Zrobiłem wczoraj trening - bez jakiejś specjalnej wizji machnałem FBW w superseriach (45min + 10 interwałów).
Ból barku przeszedł w nieprzyjemniejszy w okolicach łączenia z klatką i to trochę mnie martwi bo trzyma już od ponad 3 dni, początkowo myślałem ,ze to po prostu domsy ale niestety...póki co smaruję maścią, ale siedząc nawet teraz przy kompie czuję dziwne kłucie jakby pod prawą pachą. Jak zwykle coś %)

Na treningu dzisiaj zdecyduje czy będę atakował coś na klatkę / barki, czy może zrobię po prostu mocniej nogi i aeroby. Jakoś też niebawem wybiorę się do fizjo, bo nie byłem z 2 miechy , może jakieś rozmasowanie ogólnie całej góry / obręczy barkowej byłoby wskazane.

Na treningu pompa świetna, ale dopiero wczoraj tak naprawdę zachciało mi się jeść, wleciało 5 czy 6 posiłków, od standardowego potreningowego (płatki+banan+wpi) , po kolejny w domu



Potem m.in ciąg dalszy wyjadania świątecznych potraw, w tym pierogi własnej roboty + miruna


I te ukraińskiej 'serniczki' , o których pisałem. Rewelacja , wyglądają jak racuchy ale są bardziej zbite i po prostu ....nie dało się tego nie jeść , mimo że syte to za chwilę była ochota na więcej , zjadłem z 8 szt


Widocznie byłem w tym roku bardzo grzeczny, bo Mikołaj przyniósł sporo super prezentów, ale tutaj pochwalę się tylko jednym z nich. Szklane pojemniki , wywalam większość plastiku. Obecnie rzadko kiedy pojemniki mi potrzebne, bo praca w domu więc nie chodzę z nimi nigdzie, czasem jakiś wyjazd, ale szkło także będzie dużo lepsze do przechowywania żywności na co dzień w lodówce




Dzisiaj w lodówkach jeszcze pełno jedzenia po świętach, ale musze się już pilnować.
Planowo do Sylwestra lecę tym samym schematem co przed świętami czyli: 50g ww w DT i 0g w DNT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776559
Taki to pożyje po ładowaniu wigilijnym waga w dół ale to dobrze bo maszyna pracuje odpowiednio. Miska jak zawsze na wypasie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2325 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41494
Banan jak Evan z tymi pojemnikami super forma, tyle kontuzji po drodze a ciągle do przodu, pasja i zdrowe podejście procentuja jak święta z Frankiem? ja w tym roku pierwsze z 2miesiecznym synkiem, magia powrocila
1

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Święta super, Mały bardzo zadowolony aż z wrażenia mu kolejne ząbki zaczęły wychodzić no i dla nas - rodziców to też coś nowego, wszystko się tak szybko zmienia...trzeba korzystać z takich rodzinnych momentów i spędzać je zawsze z najbliższymi. 2 miesięczny powiadasz? jeszcze chwilę temu Franek tyle miał, a tu już mu skończył 7 m-cy :)
zapieprza czas...

Co do pojemników to już dawno temu chodził nam ten pomysł na głowie, ale odkąd pozmieniał mi się system pracy i praktycznie z nich nie korzystam , to odpuściłem poszukiwania. Jednak kiedyś wspomniałem o tym Mikołajowi i jak widać pamiętał, posłuchał Na pewno się przydadzą, co do formy gdyby nie te urazy to pewnie byłoby o wiele lepiej, ale trzeba się cieszyć z tego co jest.

Teraz celem na najbliższy okres, będzie po prostu dalsze trenowanie bez przerw , a jak się uda dorzucić 2-3 kg przy podobnym %bf to będę bardzo zadowolony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej