SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Pokażcie jeszcze raz te frytki?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Bzyku proszę bardzo... nie musisz dziękować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A przed wyjęciem z paczki?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wydaje mi się, że o tych była mowa, marki Biedronkowej (cena nieaktualna, tylko z google grafika taka fotke pobrałem :) )



Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2017-12-20 10:48:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776560
Tak dokładnie to te frytki teraz z tego co kojarzę coś koło 4 zł za 750g płaciła żonka w biedronce
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
tutaj wrzucałem zdjęcie wartości tych frytek, zaciekawiły mnie bo mialy 2x mniej tłuszczu niz inne ,ale ja ogolnie nie kupuje takich rzeczy, moze są jeszcze jakies lepsze

dzisiaj mega zabiegany dzień, na chwilę dorwałem się do kompa , moze jakis wpis dam pozno wieczorem
raczej o treningu mogę zapomnieć ,ale chociaż lekkie aeroby bym zrobił

i dopiero co zjadłem 3 posiłek dzisiaj, ssannie niezłe dzisiaj dnt wiec bez wegli

tak mnie kusiło wszytko jak łaziłem po marketach (ostatnie zakupy na święta, karpie , rzeczy na makowce itp itd )
, jednak twardo się nie dałem ale zakupiłem odrobinę słodkości do szafeczki na święta chociaż jak znam rodziców jednych i drugich to na pewno o brak tego typu rzeczy mogę się w swieta nie martwic ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Gripzy fajne są, odciążenie przedramion, na rzecz bicepsów. Zapewne i nadgarstek odpocznie
Oryginalne trochę kosztują- u Krzycha nakładaliśmy na gryf ocieplenia do rur, by stestować i całkiem ok
Pisałem u siebie, pisałem na fb i w temacie ustawki, ale jeszcze tu- zayebisty film!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Dzisiaj DNT , więc 250g B / 0g W / 75g T

jeden posiłek poza domem , od rana praktycznie same białkowe, trochę tłuszczu, więc w tym ostatnim wpadło go trochę więcej

1. ostatnia porcja mielonego, już mi się trochę przejadło ale wymęczyłem


2. bidny omlet :P


3. filet z dorsza na parze (porcja x2 to co na zdjęciu)


4. shoarma zapiekana z serem


5. jako ostatni wpadnie filet z indyka, który od południa marynuje się w przyprawach i odrobinie oliwy, zapewne sam lub z jakimiś warzywami jak mi się będzie chciało je zrobić ;) filecik jutro będzie gościem nr 1 w menu

Ogólnie nie liczyłem makro i nie mam czasu wpisywać, ale raczej będzie ok

i mały check przed krótką wizytą na solarium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Trening:

Dziś już mało mocy, blisko 2 doby bez węgli i trochę odczuwałem to na treningu.
Znowu odezwał się bark po ostatnim pull'u i od rana myslalem ,ze nie pojade w ogole na siłkę, do tego nogi jakieś ciężkie strasznie - a nie robiłem wczoraj aerobów, sam nie wiem co było przyczyną ale już nie będę odpuszczał, przerwa niebawem.
Na treningu znowu postawiony nacisk na większe tempo (ponad 20min szybciej niż ostatnio ale brak 1 ćwiczenia też), ciężar poszedł w dół w większości ćwiczeń i odpuściłem wykroki na początku.

O dziwo interwały i aero na koniec - bez problemu, potem pierwsze co rzuciłem sie na posiłek całe około 35g węgli bo parę gram poszło rano do śniadania,a po treningu w domu mała miseczka kisielu czekała - już dawno nie czekałem na taki DESER tak bardzo jak dziś musiałem to sobie porozbijać na te 50g ww w ciągu dnia.

Jak wytrwam w tym wszystkim do niedzieli to już sam dla siebie wygrałem, naprawdę

Wypiska dla formalności:




Micha:

1. Omlet


2. Indyk + cykoria


3. Zestawu potreningowego nie zrobiłem foto

4. 300g pieczonej chudej szynki


5. Niedługo wleci znowu 250-300g fileta z indyka

250g B / 50g W / 60g T


i wychudzony naleśnik na koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Dobrze wygląda, gdzie takie lustro idzie dostać ?


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-12-21 21:37:06
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej