SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Kolejny raz Kuba psuje glowe zdjeciami jedzenia na poprzednich "ustawkach" ile bylo osob? Byli jacys normalni skromni ludzie jak ja?

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
MarcelQ
Kolejny raz Kuba psuje glowe zdjeciami jedzenia na poprzednich "ustawkach" ile bylo osob? Byli jacys normalni skromni ludzie jak ja?


Opole ostatnio chyba rekordowe bo ponad 30 osób na pewno ale dołączyło kilka nowych osób z grupy FB (teraz też mam nadzieje,ze sie kilka pojawi )




Wcześniej z reguły 10-15 osób tak najczesciej, czasami koło 20

Za tydzień też planuję tak max do 20 powt , to już jest konkret ekipa i da się to fajnie ogarnąć.
Jednak też sporo znajomych ode mnie z okolic i Łodzi pytało mnie o taki trening , więc jak im przekaze info ,ze jest to może się być więcej , tak czy siak będzie wesoło. Wpadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Szybka wrzutka, bo w weekend mniej czasu na kompa.

Dzisiaj DNT, ale za to aero 50 min aero orbitrek+rowerek+bieżnia, taki mix sobie zrobiłem . Dobre tempo , wypociłem się nieźle

wczoraj trochę na wieczór podjadłem , może bez tragedii ale mam lekkie wyrzuty sumienia
dlatego dzisiaj mocniej przycisnąłem te aeroby, a jutro trening na pełnej mocy i od poniedziałku obcinamy fat prawdopodobnie, a potem przed świętami jeszcze dodatkowo węgle

wpadł na wieczór 3x taki deserek czekoladowo-miętowy z biedronki (omg jaki pyszny , zjadłem jednego, były 4 i myslalem ,ze resztę zje Renia - ale to nie jej smaki, więc musiałem ...wykończyć ) + 3 małe kawałki sernika , od razu się pojawiła siatka żył na łapach i nie tylko




Dzisiaj od rana póki co omlet


- izolat 50g
- karkówka 200g gotowana + warzywa

Teraz po aero coś na szybko wymyślę, pewnie jakiś chudy twaróg z dodatkami bo nie mam czasu gotować, wieczorem wypad na jarmark świąteczny do Łodzi, pewnie będzie kusiło to i owo- postaram się być twardy

Mam też foto sylwetki luzem przodem ,ale zrobiłem je dopiero niedawno po powrocie z aero i już mocno szaro za oknem , więc lipa trochę , ale myśle ,ze i tak widać lekką poprawę w proporcjach wizualnie, więc wrzucam


W lepszym świetle będą pewnie niebawem, może coś za tydzień z ustawki się uda zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
No rama dobra Kuba, barki klata nogi wszystko sie odznacza Progres widac golym okiem. Zylki tez konkret wylazly. Zaj**iste uczucie, wjedzie pare wegli a t boom road map wylazi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776556
Fajnie to wygląda biorąc pod uwagę, że co chwilę tam ze zdrowiem masz jakieś problemy, sylwetka bardzo estetyczna.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a ciągle miałem cichą nadzieję, że jednak to będzie niedzielna ustawka....wiem wiem ustawka > zjazd, ale teraz muszę być (sobotę koneicznie, niedziela tylko 9-10:30) i myślałem, że prosto z Bydgoszczy na Łódź pojadę, ale cóż.... jeszcze będzie okazja

Sylwetka super, niby ciągle problemy, a forma jest jak Ty to robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Pewnie, że jest progres
W ogóle jest bardzo dobrze cały czas, nawet jak nie ćwiczyłeś lub było w kratkę
Co będzie dalej, to chyba samego Ciebie dobrze zaskoczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Trzymam kciuki, z tej współpracy spodziewać można się najlepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Dzięki! Na żywo jest lepiej niż na foto


Zmobilizowany jeszcze bardziej waszymi postami, biorę się za te 2 sztuki mięsa


i będzie to mój ostatni posiłek dzisiaj (z odpowiednią porcją frytek z piekarnika), jutro nie mogę doczekać się porannego treningu PULL 2 , a potem już cisnę ostro ,bo do ustawki został niecały tydzień, "na swojej ziemi" nie mogę przynieść wstydu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium