SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Dobra forma jak na te problemy co masz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Szkoda, ze nie jest mi dane sprawdzić jakby forma wygladala, gybym mogl w końcu zapieprzac jak dawniej, z trochę lepsza wiedzą i umiejętnością jej wykorzystywania ;)
Dzięki za miłe słowa, pojadę zrobić 4 trening w ciągu 5 dni bo czuje się dziś bardzo dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Od rana 1h spacerku, bo pogoda zaj**ista.

Udało się dzisiaj zrobić trening, więc jutro w Opolu skupiam się tylko na robocie Planowo wypada mi jeszcze 45 min aerobów, ale to raczej już po powrocie do domu wieczorem ogarnę, poniedziałek na pewno rest.

Trening:

Ostatni taki sam tutaj (klik)



1. Podciągania tylko szerokim nachwytem, ostatnio kombinowałem ze zmianą
2a - półsztanga 3 i 4 seria dorzucone, te 60 kg już czułem, szczególnie w chwycie lewą ręką ale dałem radę ;) w sciąganiu skupienie się na pracy łopatek i dorzucony wszedzie ciezar
Potem bardzo fajna seria łączona na dwójki, również trochę pozwiększane i podobnie w składance na łapy i ramiona. Ogólnie mimo ,ze to był 4 trening w ciągu 5 dni to było bardzo dobrze, gorzej po treningu bo czułem się wypruty na maxa, tym bardziej ze zjadłem tylko banana + troche winogrona + wypiłem izolat, bo wieczorem wiedziałem ,ze idziemy do znajomych.

Przynajmniej skonczyło się dzisiaj bez %% bo jutro trzeba być ogarniętym na traskę do i z Opola ale troszkę podjadłem, m.in solidną porcję spaghetti, trochę tortilli z fajnymi dodatkami, sałatek, ale jakoś specjalnie ponad program na pewno nie przekroczyłem kcal bo mnie makaron zapchał na maxa


Poza tym , śniadanie:


Przepyszna domowa grochówka, ze sporą ilością mięska



W domu fajny widok, całkiem przyjemnie to żarełko mnie nabiło

Spać niebawem , a jutro o 8:30 wypad na Ustawkę, będzie się działo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393369
Ojj działo sie

Dzięki Banan za fajną inicjatywę bo była możliwość poznania sporej ilości ludzi z forum Była także możliwość pogadania/potrenowania ze znajomymi.
No my z Przemkiem zrobiliśmy naprawdę dobry trening.czekam na jakieś relacje video lub fotki
I tank na prawdę super ale poczeka na redukcję żeby coś tam było widać I dzięki za sample


Oby więcej takich spotkań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Dzięki Damian za miłe słowa - utwierdzam się w przekonaniu, że warto takie Ustawki organizować

Trochę jest przy tym załatwiania (od miejscówki, przez promocję - aby info dotarło do odpowiedniej ilości osób, po gadżety, jak koszulki , nawet te sampelki) ale zawsze jest mega klimat i fajna zabawa. Następnym razem jeszcze ustalimy ramy czasowe, o której koniec, by każdy się ogarnął i robimy wspólny wypad do jakiejś fajnej knajpy na potreningową szamę ;) Gdzie będzie okazja pogadać na spokojnie

Niedziela:

Śniadanie - jajka sadzone, do Opola wziąłem niepozorny pojemnik sałatki ale było tam 500g gotowanego fileta, wiec starczyło mi na 2 razy, poza tym emocje + praca, jakoś nie miałem specjalnie apetytu. Pierwszą porcję zjadłem dopiero po skończonym treningu, a drugą po powrocie do domu ok 18



Wieczorem zjadłem jeszcze porcję grochówki domowej, a także solidnego steka



Odpuściłem już wieczorem aeroby, bo wolałem spędzić czas z rodzinką, w końcu weekend minął mi nawet nie wiem kiedy...

Dzisiaj pobudka wcześnie rano i wizyta na siłowni , planowane aeroby, 42 min na bieżni + 10min rowerek, do końca tygodnia cisnę jeszcze 4x trening i 2x aero, więc nie będzie wolnego.



Jeszcze tutaj wrzucę pamiątkowe foto z Ustawki, na którym jestem jako fotograf w odbiciu - w lustrze Zapomniałem o selfie sticku i fajnej fotce 'z ręki' , kolejnym razem nie odpuszczę:D
Pełna fotorelacja i film w dziale z Ustawkami, no i na grupie https://www.facebook.com/groups/1930328057252019/?fref=ts

Chyba prawie cała ekipa:





Było świetnie, formy świetne, nie będę się rozpisywał i wymieniał z osobna - każdy zasługuje na pochwałę i podziękowania, że się pojawił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
To my dziękujemy! :*

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
forma dobra, a jak jeszcze podetniesz i się pokaże co nieco, to możesz wychodzić w niższych kategoriach wagowych .... a później parę lat i extremalna
Ajj fajnie wyglądają te wszystkie relacje osób z ustawki, a patrząc na to zdjęcie to człowiekowi się serce kraje, ale mam nadzieję, że w końcu kiedyś i mi się uda tam być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
tniemy tniemy do końca roku na pewno, postaram się teraz przykręcić śrubę - mam nadzieje,ze z ręką przynajmniej nie będzie gorzej i weekendy mi w tym mocno nie przeszkodzą, to przez miesiąc jeszcze się poprawię, motywacji nie brakuje szczególnie jak się wczoraj napatrzyłem na wszystkich ;)

Co do UStawki - w czym jest problem? z jakiego miasta jesteś? w przyszłym roku robimy takie akcje cyklicznie, moze nie raz na miesiąc, bo jak sie zacznie sezon zawodów to nie ogarnę tego, ale raz na 1,5 m-ca realne w skali roku i na pewno wypadnie jakieś większe miasto w pobliżu Ciebie.

Niektórzy się wstydzą, boją (?), szukają innych wymówek - a naprawdę nie ma czego, wczoraj byli starzy wyjadacze, a było 8 zupełnie nowych osób z samej grupy FB (bo jeszcze kilka przyjezdnych np. z Marianem dwóch kumpli), które sam poznałem pierwszy raz, podszedłem, przywitałem się i zagadałem, żeby nie czuli się nieswojo. Jak ktoś ma wątpliwości , niech raz zajrzy i szybko zrozumie jak duży błąd robił,że się czaił z przyjazdem od dłuższego czasu

Jak to napisał bardzo ładnie Bull w poście w grupie - i tyle w temacie ;)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139503
Banan dobrze prawi z ustawkami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
u mnie teraz bardziej problemem jest to, że jeszcze kończę studia zaocznie ostatni semestr to trochę te weekendy mam poprzebierane kiedy mógłbym się pojawić, ale mam nadzieję, że na wiosnę się już to skończy a jestem z okolic Włocławka, także mógłbym atakować bez żadnego problemu Bydgoszcz, Toruń, Płock czy Łódź bo mam ok. 70-80km - dlatego, na tę Łódź tak czasami podgaduję
Ale Opole, Oświęcim to już dla mnie trochę dłuższa wycieczka i organizacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium