SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776556
Przemyśl zakup pro bo jest droższa a jak nie masz przyzwoitego telewizora 4K to nie zobaczysz różnicy za bardzo.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
ja ostatnio grałem w wolfenstein enemy territory sieciówka z 2003 roku Nic noweszego nie mam.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
rion10
Przemyśl zakup pro bo jest droższa a jak nie masz przyzwoitego telewizora 4K to nie zobaczysz różnicy za bardzo.


dobrze wiedzieć, TV kupowałem (Samsung UE55H6400) gdy 4k ultra hd dopiero zaczynały się tak naprawdę na pojawiać
Na pewno nie jest zły i był dobrany pod konsolę własnie - bardzo fajnie się sprawdza, ale skoro faktycznie to głównie o 4k sie rozchodzi to az takim fanatykiem nie jestem by zmieniac jeszcze pod konsole nowy tv praktycznie :)

Tak więc pewnie ta wersja tańsza pojdzie w ruch, zobaczymy czy sie gdzies pokaze jakies promo do konca tyg, jak nie to kupie pewnie , wyszukujac jakiegos fajnego zestawu moze na allegro , olx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776556
Lada dzień powinny się sypnąć jakieś promocje na święta choć strategia jest taka żeby za bardzo nie schodzić z ceny tylko dokładają gry do zestawy. Ale na allegro też wyłapiesz w dobrej cenie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
tego sera to solidnie posypałeś na zapiekankę może w weekend też coś zmontuję zapiekanego z serem, ale w planie próby kilku nowych rzeczy LC
Co się kryje pod tajemniczą nazwą ćwiczenia "Narciarz"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776556
Zapewne chodzi o ściąganie na prostych rękach. Tutaj taki tylko poglądowy filmik

1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
DJ_DoDo
tego sera to solidnie posypałeś na zapiekankę może w weekend też coś zmontuję zapiekanego z serem, ale w planie próby kilku nowych rzeczy LC
Co się kryje pod tajemniczą nazwą ćwiczenia "Narciarz"?



wg przepisu było 120g , więc dałem 250g bo wszystko razy dwa poszło :) ogolnie zapieksa wyszła naprawdę bardzo dobra i szybko idzie przygotowanie, a porcja okolo 1kg to spokojnie na 5 razy nawet bo to mega syte wyszło

'Narciarz' to nie to co wkleił rion, ciężko będzie mi znaleźć na to filmik. Może uda się nagrać następnym razem. Siadam na końcu ławki podobnie jak na filmiku poniżej ale zamiast brać na boki w opadzie , to w opadzie imituję ramionami ruch jakbym trzymał kijki od nart ;) dłonie są neutralnie dzieki temu też mniej odczuwam nadgarstek bo nie jest on za mocno 'wykręcony' , ogólnie to nie wiem czy to stricte na tył barków ,pewnie też grzbiet pracuje ale czuję świetnie to ćwiczenie i na pewno tylny akton fajnie pracuje, bo pompa mówi za siebie




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
rion10
Przemyśl zakup pro bo jest droższa a jak nie masz przyzwoitego telewizora 4K to nie zobaczysz różnicy za bardzo.


Telewizory z 4k mocno potaniały - ja właśnie planuję zmienić na coś nowego - to po kupnie konsoli będzie większa do tego motywacja .

Chociaż ps4 w wersji slim jest teraz w fajnej promocji z 4 grami w zestawie. Taki przynajmniej widziałem w jednym sklepie i cena całkiem fajna jak na tyle gier dodatkowo i chyba dodatkowy pad w tym zestawie jest.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776556
Banan pierwszy raz spotkałem się z taką nazwą tego ćwiczenia, które opisujesz ale dobrze, że sprostowałeś

Night mam znajomka co siedzi w tv i konsolach i sam niedawno zmieniłem telewizor trochę pod ps4 i koleś mi mówił, że za przyzwoite 4K ok 50 cali trzeba dać 4 tyś co najmniej a jednak to sporo. I jak nie korzystasz z 4K to lepiej kupić dobrej klasy full hd. Ja tak zrobiłem i kupiłem sony 50" z dobrym input lag

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776556
Banan
DJ_DoDo
tego sera to solidnie posypałeś na zapiekankę może w weekend też coś zmontuję zapiekanego z serem, ale w planie próby kilku nowych rzeczy LC
Co się kryje pod tajemniczą nazwą ćwiczenia "Narciarz"?



wg przepisu było 120g , więc dałem 250g bo wszystko razy dwa poszło :) ogolnie zapieksa wyszła naprawdę bardzo dobra i szybko idzie przygotowanie, a porcja okolo 1kg to spokojnie na 5 razy nawet bo to mega syte wyszło

'Narciarz' to nie to co wkleił rion, ciężko będzie mi znaleźć na to filmik. Może uda się nagrać następnym razem. Siadam na końcu ławki podobnie jak na filmiku poniżej ale zamiast brać na boki w opadzie , to w opadzie imituję ramionami ruch jakbym trzymał kijki od nart ;) dłonie są neutralnie dzieki temu też mniej odczuwam nadgarstek bo nie jest on za mocno 'wykręcony' , ogólnie to nie wiem czy to stricte na tył barków ,pewnie też grzbiet pracuje ale czuję świetnie to ćwiczenie i na pewno tylny akton fajnie pracuje, bo pompa mówi za siebie







Panie kolego a nie chodzi Ci przypadkiem o ćwiczenie o nazwie Prone Y Raise ? Tak mi się teraz skojarzyło, że to może być to.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej