SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Dawaj Kuba Karkowe na sniadanie A tak szczerze ja lubialem sobie robic roladki z szynki, cebuli pieczarek i duzo sera Kupywalem takie duze plastry szynki wieprzowej, cebule pieczarki i ewentulnie podsmazalem naq patelni. po ostygnieciu odpowiednia ilosc sera tartego i caly farsz zawijalem w szynke i do piekarnika az sie ser rozpuscil i tyle. Schab faszerowany tez ciekawa opcja, rolada z boczku surowego itd. Korde az sie glodny zrobilem a nastepny posilek dopiero za 1,5h, siedze w robocie i mysle juz o jutrzejszym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Dżordż - ok , tylko wiesz ...to nie są tanie rzeczy

Kamil - sam opis tego posiłku powoduje, że już jestem głodny dzięki , coś na pewno wykombinuję aby od czas do czasu wrzucić, zresztą zapewne jakoś strasznie długo nie będę jadł aż tyle B+T, na razie bez większego liczenia

domino1664
Super pomyslyv widze b+t banan gdzie zamawiasz przyprawy ?


ostatnio brałem z allegro i byłem zadowolony, to teraz zrobiłem to ponownie, sprzedawca


Wczoraj mocno roboczy dzień, ale udało się w międzyczasie zrobić odpowiednie jedzonko i ogarnąć wieczorkiem parę spraw.

1. Omlet z twarożkiem ziarnistym


2. ~300g udek bez skóry z kurczaka + jedna cienka kromka chlebka pełnoziarnistego + surówka z kiszonej kapusty


3. ~300g łososia + fasolka


4. 200g pierogów z serem i jagodami + odżywka białkowa



Już dzisiaj jest ten dzień!

Dzień kolejnego treningu po przerwie :) muszę później rozpisać tylko sobie jakieś proste trzy FBW, bo brakuje na to czasu, a na siłowni wolałbym już po prostu wejść i trenować, a nie rozkminiać co robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400303
Banan
Dżordż - ok , tylko wiesz ...to nie są tanie rzeczy


Panie robię w Państwowej spółce to $$ się zgadza
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Szybka wypiska z wczoraj, w biegu dzisiaj mimo dnia wolnego od pracy -to sporo na głowie, a jutro przed południem już trzeba wyjeżdżac do Białegostoku. Dlaczego doba czasami tak szybko mija?

Udało się wczoraj wybrać ponownie na siłownię, pozytywnie nastawiony , po 10min rozgrzewki spróbowałem jednak chociaż delikatnie 'smyrnąć nogi' i zacząłem od 3superserii: wyprosty + uginania na dwójki w siadzie, potem plecy+klata i barki+bic+tric, na koniec krótkie aero. Znowu na spontanie, dopiero na siłowni myslalem co by tu zrobić, podciągania to chyba jednak sobie jeszcze na razie odpuszczę, bo brzuch na pewno dość mocno przy nich pracuje , co lekko odczuwałem, nie mam kiedy obecnie nawet sobie prostego fbw rozpisać i przez najblizszt czas niewiele się zmieni ,bo przede mną intensywno-wyjazdowe 1,5 tyg

FBW (B) - 12.10.2017
1A+1B. Wyprosty + Uginania x 3ss
2A+2B. Podciąganie na drążku (chwyt neutralny) 5x 6 powt + Hammer wyciskanie na klatkę 5x15-12 powt.
3A+3B+3C. Unoszenie hantli bokiem stojąc + Uginanie ramion z hantlami siedząc na ławce skośnej + Wyciskanie wąsko sztangi leżąc
Całość zajęła mi ~40 min
+ Aero 15min na rowerku

Micha

1. Omlet


2. Pulpety (mielony filet z indyka + karkówka) + trochę ryżu + surówka


3. Po treningu , jw , więcej ryżu


4. Na wieczór sałatka 300g kurczaka / warzywa / prażony słonecznik itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Wczoraj, z rana 20 min aero na rowerku w domu

Micha, m.in
- omlet z dodatkiem masła migdałowego z AN (kozackie!)
- pulpety indyk+karkówka w sosie pomidorowym i trochę ryżu (powinny byc posiłki B+T ,ale nie jestem w stanie tak nagle sie na to przerzucić...jak bede juz po tych 2 wyjazdowych weekendach: teraz zawody , za tydzien wesele w Zakopcu to na pewno mocniej sie do tego przyloze)
- jajecznica z grzybkami, ktore zebrałem rano chyba ostatni raz udalo sie wyskoczyc pozbierac ,bo akurat mialem wolne, grzybów juz sporo mniej ale na jajówę dla 4 osób starczyło








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2519 Napisanych postów 5069 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77909
Kuba gdybyś zaczął prowadzić jakąś agroturystyke z możliwością jakiś treningów, wykładów itp a przede wszystkim serwowaniem swoich pyszności to byłbyś na pewno milionerem
Ja bym Cię odwiedził przede wszystkim dla tej szamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119902
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
tomaszS
Kuba gdybyś zaczął prowadzić jakąś agroturystyke z możliwością jakiś treningów, wykładów itp a przede wszystkim serwowaniem swoich pyszności to byłbyś na pewno milionerem
Ja bym Cię odwiedził przede wszystkim dla tej szamy


może to jest jakiś pomysł na przyszłość

opalinho
po góralskim weselu będzie dobre użylenie i odwodnienie :D

by tak było , trzeba jeszcze posiadać jakieś muskle , a u mnie w chwili obecnej naleśnik 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Weekend w Białymstoku, micha to m.in

mix karkówki + fileta z indyka jako spaghetti i niewielka porcja makaronu


blisko 400g baraniny i kurczaka + surówki


hotelowe śniadanie b+t



Do tego foto przypraw, które przyszły jeszcze przed weekendem


i dzisiaj wieczorem biorę się za wykonanie pulled porka wg przepisów Krzyża z Kuchni SFD, samo przygotowanie tego to blisko doba więc zjem dopiero jutro wieczorem, ale coś czuję, ze te blisko 2,5kg mięsa zniknie jeszcze szybciej niż doba


Tak poza tym udało sie zrobić dzisiaj trening przed wyjazdem z Białegostoku do domu , z samego rana, kolejny 3 wariant FBW.
Nadal nogi bardzo zachowawczo, więc tylko delikatne 3 superserie, potem klata+plecy i barki+ramiona, ogólnie niecałe 40min zeszło na:

1A+1B. Wyprosty 1-nóż+Uginania 1-nóż stojąc x3 ss (15-12 powt)
2A+2B. Wyciskanie hantli na ławce skośnej + wiosłowanie hantlami w leżeniu na ławce skośnej x4ss (15-10 powt)
3A+3B+3C. Wyciskanie hantli siedząc + Modlitewnik uginania ramion ze sztangą + Pompki na maszynie siedząc x4 serie łączone , miały być 3 ale dość fajnie szło to zrobiłem o jedną więcej, do tego 15min aerobów po treningu, w tym 5min bardzo delikatnych 'interwałów' na rowerku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Ale padaka, właśnie przymierzałem spodnie na wesele, które już mamy w ten weekend. Spodnie, ktore miałem na sobie jeden jedyny raz...na swoim ślubie ponad rok temu.
Ledwo co je zapialem
Rok temu miałem dodatkowo pasek zapięty i ważyłem +8kg , to najlepsze podsumowanie tego jaki jest obecny stan. Tragedia !
Może jeszcze coś podratuje sytuacje do soboty :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej